Böhmermann a karsi uygulanan yasal islemi nasil buluyorsunuz?

Kimi iyi oldu diyor kimi de hala kötü bsy yapmadi diyor.. siz ne düsünüyorsunuz bu konu hakkinda? Bence Edebiyati usulunce kullandiktan sonra, yani saygi cercevesinde, bir problem yoktur. Ama nezaman elestiriler fazla ileriyi gittiginde, haddini astiginda, kesinlikle yanina kalmamasi gereken bir durum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Adam gibi eleştirse kimse bir şey demez. Ama kalkıp küfürlü bir metinle bir ülkenin cumhurbaşkanına hakaret ediliyorsa dava açılması gayet normal. Yılmaz Özdil bile o kadar sert şekilde konuşurken başka ülkenin devlet adamları bu ülkenin başındaki insanlara kaba laflar edilince yanlış bulupolitikalar eleştiriyor.

Yabancılar da herhalde bu ülkede önüne gelen politikacılara ana avrat söven kişileri ve gazetecileri ya da tanınmış kişileri görünce bu fırsattan istifade hadlerine olmayan şekilde konuşma hakkı görüyorlar sanırım ya da daha doğru bir ifadeyle bu durumu kullanmaya çalışıp ülkedeki muahlifliği daha da körüklemek istiyorlar...

2|0
    0|0
    • Ben metini okudum.. gercekten soka girdm. Yarisini sadece okudum. Daha fazlasini okudaydm, sinirden deliye dönerdm herhalde. Insanlar nekadar güzel alcalabiliyor ya. Hayret bsy.

• Eh adları üstünde ile alçak ve kahpe sözde (!) demokrasi ve özgürlük havlayıcıları.
      Bu kılıf altında ancak bu şekilde havlayabilirler daha fazlasını yapamazlar...

• Aynen öyle. Umarim adalet yerini bulur. Herkes haddini bilsin

En İyi Kız Görüşü

• Ben AKP'li değilim baştan söyleyim.
    Ancak şunları söylememe de müsaade edin lütfen.

Yel kayadan ne alır? Tozu gider özü kalır.
    Demişlerse demişler. Bu kadar hassas olmamak lazım. Gülüp geçmek büyüklüktür. Laf ola beri gele der işine bakarsın. Doğrusu budur. Ciddiye alıp dellenmeye ne gerek var?

Şimdi ben demem ya edebim elvermez ama biri çıkıp onların şansölyesine "hizmetçi kılıklı karı" dese ne olur? Alman ekonomisi mi çöker? Yoksa Almanlar karalar mı bağlar?

Rahmetli Özal hakkında çizilen en ağır karikatürleri bile seyahatlerinde çantasında taşır toplantılarda kah kah kah diyerek herkese gösterirmiş. "Bakın beni nasıl tasvir etmişler" diye. Kızmak sinirlenmek değil, büyüklük kıçıyla gülüp geçmektir.

Batının oligarkları Erdoğan'ı sevmiyor. Çünkü dik başlı. Çünkü yola gelmiyor, bildiğini okuyor.
    Demem o ki Erdoğan'ı seversiniz sevmezsiniz ama bildiğim bir şey varsa "meyva vermeyen ağacı taşlamazlar". Bu batılılar eğer sevmiyorlar gıcık oluyorlarsa demek ki Erdoğan onların tekerine çomak sokuyordur. Yoksa bu batılı denilen gevşekler işlerine gelse yanaklarından öperler.

O yüzden diyorum böyle saldırılara kızmak değil sevinmek gerek. İyi haber bunlar. Canları yanmış ki ana avrat düz geçiyorlar. Bir yerlerini nasıl acıttıyorsa artık Türkiye.

0|0
    0|0
    • @KumruSahin Acaba Tayyip Erdoğan için böyle bir karikatür yapılsaydı n'olurdu?
      www.cumhuriyet.com.tr/.../3.jpg
      Eskiden daha bir hoşgörülüydü siyasiler.

• Tatlım tam anlatamadım galiba. Bak yazdıklarımı bir daha oku. Özellikle de son satırını.
      Ben o alman palyaçosunun zevzekliklerini okudum. Adam resmen küfürler savurmuş.

Neden biliyor musun? Hasetliklerinden. İçten dıştan saldırıp duruyorlar. Ama bir türlü yıkamadılar ya Türkiye'yi. Yıkılmak ne kelime onlar her vurduğunda daha da güçleniyor ya Türkiye. Hazmedemiyolar. Hasetlerinden delirmiş haldeler. Ne yapsalar boş
      Sonunda küfüre başvurmak, acizliğin göstergesidir.
      Demek ki diyorum o kadar zavallı haldeler ki küfürden hakaretten başka bir şey yapacak halleri kalmamış.

Bu duruma kızmak değil, aksine sevinmek lazım.
      Bırak kuduz köpek gibi havlasınlar.

• Anladim ne demek istedigini. Cildiriyorum bu tür sacmalariklari görünce ya. Yüzde yüz haklisin gercekten, hersey hasetlikten geliyor. Medya da ayni pozisyonda zaten. Bundan sonrasinu cok merak ediyorum. Ayaklarini biraz denk alsinlar. Türkiye yi hicbirzaman iyi göstermediler zaten medyada

Erkekler Ne Diyor 2

• Almanyadayim is arkadaslarindan bazilarida erdogana öfke kusuyor. bende siz kac defa gittiniz tr ye diyorum ardindan sizi insan diye almazlar gümrükte girtlaginizdan kesip atarlar diyorum

2|0
    0|0
    • Benim anlamadigim durum, kendileri biryerlerini yirtarlar, demokrasi var burda, istedigimizi söyleriz diye. Ama hitlere dogru birsey söyle veya birseylere deyin, aninda sustururlar adami :D

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece Erdogana yapilmadi ama bazi insanlardaki nefret kendisine yapilan hakareti bile gormuyor pes

1|0
    0|0
Yükleniyor...