Çalışanları aşağılamak?

Ben bir kafe de çalışıyorum ve müşteriler sürekli aşağılayarak konuşuyor tatlıyı beğenmiyor bana bağırıyor ben yapmıyorum ki tatlıyı yani siz de bişey yeseniz ve beğenmeseniz garsona mı bağrırsınız yoksa oraya işletene mi?

0|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

• Onlarin adiliği
    Hepsine gordugun deger kadar davran

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Pis bir gülümsemeyle ''o halde buyrun, patronumuzla görüştüreyim ben sizi'' dersen hepsi geri vites yapar..

0|1
    0|0
    • Nasıl diyim çay istiyorlar mesela bardakları özellikle ısıtıyorum veriyorum çayları boşları alırken çay soğuk geldi bida olmasın çay mı su mu içiyoruz falan diyorlar halbuki bardaklara el değmiyor ya

• Ya bunlar normal zamanda karakteri olmayan, önemsenmeyen insanlar. Bu şekilde kaale alınalım istiyorlar. Seninle alakası yok, kim olsa aynısını yapacaklar, takma..

Dediğim gibi topu hemen patrona at, sallama.
      Hemen tırsarlar.

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne yersem yiyim kimseye bagrmam sanki bse icmiyolar is yerini satin aliyolar malllar ya uyuz oluyorum bole kndini bir b.. ok sananlara

0|1
    0|0
    • Çok doğru biliyormusunuz birisi bardak kırmıştı bide parası neyse veririz ya diyip ukalalık yapmıştı patronum duydu öyle dediklerini de iki çay içerek burayı mı satın alacaksınız çıkın gidin demişti nasıl sevinmiştim ya o lafı ben demeliydim ama diyemedim işte

• Bnde sun kavga ettim musteriyle demir kapiya yumruk attim sinirden dovemedim icimde kaldi

• Bağırmam bir mekanda genelde özgüveni olmayan insanların kendini tatmin etme şekli bu takılma

0|1
    0|0
  • Müdürü çağırtıp ona bağırırım

0|1
    0|0
  • Kimseye bağırmam

0|1
    0|0
  • Hiç birine hoşlanmadıysam bir daha gitmem

0|1
    0|0
  • garsona

0|0
    0|0
  • Begenmiyorsam yemem kimseye bagirmam. Onların edepsizligidir bu

0|0
    0|0
  • Kimseye bağırmam yemem olur biter kalp kırmaya değmez

0|0
    0|0
  • Saçma bir soru bence bu zamanda dediklerini yapicak insanlar sayili

0|0
    0|0
    • Bence siz karşılaşmadınız kafe ye günde 500 kişi geliyorsa 50 tanesi böyle muamele yapıyor en basitinden çay soğuk diyen oluyor bana bak burda gel diyip yanına çağıran hiç bişey demeseler bile o bakışları yetiyor

• Şöyle bişey ben ocak da başladım işe daha önce kahve de çalışıyordum para konusunda anlaşamadık çıktım burda da şimdi Ağustos a kadar mecbur durmam lazım para biriktirmem lazım hani her gün bu herkes laf ediyor diyemem ama bazen öyle birisi geliyor ki 1 hafta küfür etmiş gibi gidiyor patron da bazen o kadar iyi ki babam gibi oluyo bazen de düşmanım gibi yerin dibine sokuyor

• O zaman takmicaksin sende bakislarinla anlata bilirsin karsindekine sinirlendiğini ayy zor valla ben olsam ne para takarim ne is kafasina gecirim neyi begenmediyse

• Garsona

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Garsonun ne suçu günahı var adamın tek işi siparişleri getirmek varsa şikayetin git şefe söyle işletmeciye git

0|1
    0|0
  • Beğensem de beğenmesem de o yemeği yerim. Hem işletmeye ayıp olmasın hemde emeğe yazık olmasın...

0|1
    0|0
    • Yani hani ben bir yere gitsem bozuk olmadığı sürece bişey demem ama öyle insanlar var ki bütün pastayı dilimleyerek satıyoruz 5 dilim satsam 6. Dilimi alan bozuk diyor bu 5 dilimi yiyene iyi tarafımı geldi hem pasta bugün çıkmış benn biliyorum mecbur değiştiriyorum hemen

• Çalışanlar aşağılanmaz bunu unutma sen ekmeğini kazanıyor helal parayla diğerleri gibi kumar veya kötü işlere bulaşıpta haram parayla kazanmıosun paranı sana kızarlarsada sende tepkini koyarsın elbet sessiz kalmamalısın

0|1
    0|0
    • Öyle olmuyor inan dostum ya şu an bu işte mecbur durmam lazım haftanın 7 günü çalışıyorum sabah 10 gece 11 yaza kadar mecbur durmam lazım patron bişey demesin diye gözüne bakıyorum valla

• allah yardımcın olsun o müşterinin hatası seni anlasa zaten öyle birşey yapmazdı bazı gevşek insanlar olur öyle devir artk değişti

• Egolu insanlar demek ki ya da oraya gelen müşterilerin çoğu salak

0|1
    0|0
  • Begenmiyprsam gitmem ya da şef kimse ona soylerim insanları hor görmek bana birşey kazandırmaz tek birkez çalısanlara kızmıştım bir lokanta da güvenip müşteriyi yemege oraya götürmüştüm personel yogun olmadogı halde 15 dk da bizimle ilgilendi menüde ilk gelmesi gereken şeyler yemekden sonra geldi falan kötü bir işletme olsa sesim cıkmaz sonrasında ozur olarak çay ikram edildi de rezil oldukdan sonra be anlamı kaldı

0|0
    0|0
  • Zor is allah kolaylık versin. Şahsen millete sertimdir fakat onlara kibar konuşurum.

0|1
    0|0
  • tam dayaklik o tipler.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Orayi isletene söverim hatta ben bir kötü ürün aldigim zaman hay ben bunu üretenin... derim sen elemansin para kazaniyosun ama senin patronun.. cip malzemeden kaciriyor burda senin suçun yokki

0|0
    0|0
  • Bende garsonluk yaptım fakat çalışana bağırmam mizacımda yok.

Garsona usulü neyse öyle söylerim. Çünkü söylediklerim garsondan şefe şeften müdüre müdürdende patrona gider. Ha bide tınlarlar mı bilinmez.

0|0
    0|0
  • cok ayip

0|0
    0|0
  • Kimseye bağırmam

0|0
    0|0
  • Kimseye.

0|0
    0|0
  • Kov gitsin kank senin suçun yok