Acilll cevap verin. Sizce yasal işlem yapılabilir mi?

Merhaba arkadaslar. İnstagramda bir fotonun altına yorum yaptım ve karşıdaki kişi hakaret içerikli olduğunu iddia ederek avukatına bildirecegini söyledi. Bunu diyen mühendis. Bende instagrami sildim çünkü ailem ogrenirse beni keser. Sizce hesabı sildikten sonra bisey yapabilirler mi?

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Salla gitsin. Niye bu kadar alıngan oldu insanlar. Bir de sana ne? Niye saçma sapan yorumlar yapıyorsun? :/

0|0
    0|0
    • Sadece ben değil binlerce kişi benimle aynı şeyleri yazdı

• Olmuş ile ölmüşe çare yokmuş. İnceldiği yerden kopsun. :/

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Yok silsen bile bulurlar seni ama o bu kadar uğraşır mı bilmem, ceza yazsa bile cok birşey olmaz ya en fazla taş çatlasa 5 bin falan gelir bu fazla tamam ama 500tlyle de kurtarabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yaparlar. IP filan takip ederler, adrese mahkeme celsesi gönderirler tahminim. Bizim okulda Bir ünlüye ve çocuğuna hakaret eden biri vardı. Ünlünün adı aklıma gelmedi. Çocuğa ne oldu bilmiyorum. Birkaç milyarlık Manevi-Maddi Tazminat davası açabilir eğer takip ederse işi ya da sadece korkutmak için yapmıştır. Umalım ki korkutmak için olsun. Tahminim, ve öngörülerim...

0|0
    0|0
  • Bildirsin. İnstagram kimin? Facebook.. O nereye kayıtlı? ABD.. Kimi bağlar? ABD yasalarını.. Eğer o kişi gidip abd'ye şikayet edip adalet bakanlığından onay çıkartmayacaksa istediğin hakareti de et küfürü de et :D

0|0
    0|0
    • :( bilmiyorum bu sosyal medya yüzünden çok davalar açılıyor oladabilir

• " He o benim " diyen akıllılar cezayı yiyor. İtiraz edenler de takipsizlikle dönüyor

• Senin hesabını kapatman birşeyi değiştirmez. Yazdığın yorum hakaret içerikliyse gerekli davayı açtırabilir avukatına.

0|0
    0|0
    • Bilgilere nasıl ulaşacak?

• O yorumun hangi İp adresinden geldiği belli oluyor. Ordan da adres bilgilerine ulaşılıyor.

• Korkutmuş seni merak etme yapmayacak davada büyük boyutta bir durum yok hem senin olduğunu kanıtlayamaz başkası açmış dersin yeterince delil yok hem su an itibariyle online olmadığın icin hesapta seni bulamazlar

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Gerçekten içim rahatladı. Eğer iş yasal boyuta ulaşırsa benim için dünyanın sonu olabilir çünkü ailem in böyle şeylere musamahasi yok. Bu arada numarami sildikten sonra kapattım hesabı umarım korkutmak için demiştir

• Bana tüm kalbinle inan seni asla bulamazlar. Ben bu duruma da kefilim ve ayrıca diyelim ki buldular bilmem ne falan para cezası olur ki olmayacak böyle birşey sana garanti ediyorum cezayı ben odicem. Biseyi çok iyi biliyorsam o da bu

• Rahat ol

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İnsatgarm'dan bilgilerini talep edebilir, eğer bilgi gizliliği adı altında vermezler ise sorun yok. Çok kolay paylaşacaklarını sanmıyorum çünkü süreç o kadar kısa olmaz bence vermezler bununla kim uğraşır ki. Adamın mesleği ne olursa olsun!

0|0
    0|0
  • Yaparlar mahkeme kagıdı eline gelir

0|0
    0|0
  • Ne dedin yahu

0|0
    0|0
  • Ahahah akıllı olmayı öğreneceksiniz. Öyle sanalda artistlik yapmagın kimseye aklınızı alırlar :D

0|0
    0|0
  • hesabını silmen birşeyi engellemez sana ulaşırlar ciddi birşeyse

0|0
    0|0
  • Bir bokta yapamaz rahat ol.

0|0
    0|0
    • Nereden biliyorsun uz? :( insanlar iyice psikopatlasmis güvenilmez

• Sen rahat ol. Ok 😊

• Evet geldi takip.

• içerik ne hakaret yani ne yazdın?

0|0
    0|0
  • ne yazdin kii?

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Evet yapabilirler yorum yapınca ip bilgilerinide göndermiş oluyorsun buda öğrenmelerini sağlıyor

0|0
    0|0
  • yapabilir ama bence sni korkutmak için demiştir. ne yazdın da?

0|0
    0|0
  • Yapılır arkadasim

0|0
    0|0
  • keşke hakaret etmeyeydin bence sorun olabilir

0|0
    0|0
  • YERSİN BENİM ÇOK VAR ÖYLE AKRABALARIM

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yapamaz silmeseydin de ilgilenmezlerdi ki :D blöf hep

0|0
    0|0
  • Ya cumhur başkanı bile fotosuna binlerce kufur eden var onlar davalık edilmiyorsa sen hiç olmazsin ayrıca versin kötü yorumdan hapse girecek halin yok çünkü çok saçma olur duymadım bu zamana kadar olmadi sosyal medyayla çok ilgilenirim buyuzden biliyorum.

0|0
    0|0
  • Hesabını silmen çözüm değil ip adresine kdr bulanikirler tavsiyem bir daha yapma

0|0
    0|0
  • tabiki de. eğer gerçekten hakaret ise hiç kaçarın yok. o yorum ordan silinmiyor sen hesabını kapatsan bile. dua et de şikayet etmesin

0|0
    0|0
  • Yapılabilir.

0|1
    0|0
  • ablam ne gerek var hakarete? olmaz inşallah sıkma canını

0|0
    0|0
Yükleniyor...