Çirkin bulduğunuz birinin karakterini beğendiniz ne yaparsınız?

dürüst olun lütfen... ben düşündüm ve 3 yıl boyunca birine aşık oldum orta tipliydi yalnız bana aşırı yakışıklı geliyordu çünkü karakteriyla sevmiştim. Olmadı maalesef devamı gelmedi ve hissizleştiğimde o kadarda iyi olmadığını farkettim. Sevmek gerçekten ayrı bir görmek demek. Başınıza böyle olaylarda geldiyse yazabilirsiniz, yorum yapan olursa teşekkür ederim.

0|0
16|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle haklısın. Başta dış görünüşüne ön yargıyla yaklaşıp karakterini ve dünya görüşünü daha iyi tanıyıp hayran olduğum bir çok arkadaşım var. Sadece ilişki anlamında da değil elbet..

0|0
    0|0
    • peki hiç beğenmedin hiç tipin değil ama karakterini sevdin napardın gerçeği söyle :)

• rica ederim

• eig için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 25

• Aklın güzelliği dil ile dilin güzelliği söz ile kişinin güzelliği yüz ile yüzün güzelliği göz ile belli olur!!! ;)

0|0
    0|0
    • hayat edebiyatla ilerlemezki ama

• dış görünüşün önemi yok ;)

0|0
    0|0
    • erkekler için baya önemli şimdi dürüst olalım :)

• bişi yapmam

1|0
    0|0
    • seni bu sorunun kralı seçmek istiyorum :D

• direk soruyu okuyup ona göre cevap yazmışsın yani ''ne yaparsınız'' demiştim sende direk ''bişi yapmam '' yazmışsın, diğerleri böyle yapmamıştı :) yorumun için teşekkür ederim

• dostum kalp sevdktn sonra dünyanın en çirkin insanınıda olsa o sana dünynın en güzel insnı gelir sevmk mantık işi değil içten gelen bir olaydır sevgi bittiğinde karsı tarfa olan ilgimz azldıgı zmn ondn istr istmz soğuyrz bir bakmssnn dünya tatlısı insn diğerlrndn farksz biryms

0|0
    0|0
    • elbette öyle ancak bu erkekler için pek olmuyor diye düşünüyorum çünkü onlar fiziğe daha çok önem veriyor yanılıyor muyum?

• karakter baya onemli belki olurdum birlikte.

0|0
    0|0
  • Yemişim tipini bana ne. Dünyada ki her insan güzeldir, bakmaya bilene !

0|0
    0|0
    • erkekler fiziğe bakar ama

• yorumun için teşekkür ederim

• yaaa bu genelemeyi nasıl yapabiliyorsunuz oda allahın bir kulu günah ben kimseye çirkin demem allahın yarattıgı her kul güzeldir ayırt etmem konuşurum sohbet ederim digerleri gibi bu ülke bu kafayla zerre bir yere gidemez şu saçma kalıpları ne zaman bırakacak illa karşınıza biri çıkıp vuraa vura şiddetlemi anlatmalı

0|0
    0|0
    • bu kalıpları savunmuyorum zaten ve bu kalıptada ilerlemiyorum yanlış anlamışsınız ama

• dogru anladım tepkim tüm genele seni kastederek konuşmadım zaten :)

• peki

• Benim icin zeki bir kız zaten güzeldir gerisi tırı vırı

0|0
    0|0
    • erkekler için dış görünüş daha önemli. Şimdi diyelimki zeki ama hem yüz hemde fiziksel olarak iyi değil sevecen mi sanki

• Bana göre cirkin kız yoktur. o yüzden demedim

• peki yorumun için teşekkür ederim

• zaten insanin sevdigi gercekten seviyorsa dünya güzeli gelir nekadar cirkin olursa olsun bencede ic güzeligi cok önemlidir

0|0
    0|0
    • sözde diyoruz ama gerçekte erkekler pek yapamıyor bunu yanılıyor muyum?

• peki yorumun için teşekkür ederim

• rica ederim

• aşık olurum öylesine..

0|0
    0|0
  • Bisi yapmam

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için :)

• dış görünüş önemli olsada iç görünüş daha önemli. bir insanı çirkin bulabiliriniz ama zamanla insanın gözü alışır iç benliğide güzelse demeyin keyfine :)

0|0
    0|0
  • Sorun baştan hatalı. bir insan bir insandan hoşlanıyorsa zaten tipinden hoşlanmıştır.

0|0
    0|0
    • hayır tipini görünce etkilenmemiştim

• demek ki dış görüşüne önem vermiyorsun? :D

• ben açıklamamı yapmıştım aslında

• Evet bende oyle bir kizi sevdimde olmadi

0|0
    0|0
  • Ben fiziğine bakarım, yüz güzelliği de önemli bakımlı olması gerek sevmek konusuna gelince ZOR severim!

0|0
    0|0
  • sadece karakterli jocukmuş derim

0|0
    0|0
  • Aşk güzel olanı sevmek değildir. sevdiğini güzel görmektir

0|0
    0|0
  • Tanımaya çalışırım malum ilerleyen yaşta güzellik kalmıyor zaten 😊

0|0
    0|0
    • öyle yapacağınızı hiç sanmıyorum afedersiniz ama :)

• Vallahi yaparım çok zor değil güzelleşmek Victoria Beckham'ı düşün 😉😊

• Yarın bu soruya sesli cvp vericem. şu an 1 xperim cvp veremiyorum. sana Söyleyeceklerim olacak

0|0
    0|0
  • Dış güzelliğe önem vermiyorum.

0|0
    0|0
  • Oldu ama geçici

0|0
    0|0

• manken değilya güzelliğinin önemi olsun önemli olan insanlık

0|0
    0|0
    • manken olmasada güzel olan bir sürü kız var ama diyelimki hiç güzel değil ne yapardın?

• kime göre neye göre güzellik kavramı insandan insana değişir

• hayır işte birde genel güzel olmayanlar var

• ya dış görünüş hiç önemli değil

0|0
    0|0
    • yapma şimdi :) erkekler daha çok önem veriyor

• Ben öyle bir durum yaşadim öyle güzelliği olmayan birine karakterinin den ötürü bağlandı m sonra hanımefendi o güzelim karakteri kenara itti kendini şehrazat sanmaya başladı saçma tripler havalar sonrası saydim Sayıştirdm buna ve bitkisel hayat...

0|0
    0|0
    • birden havalanmış kötü olmuş...

• Aynen bende 4 yıl çıktım hissetmiyom deyince karşı taraf işler değişti tabi okadar şey yasamamıza ramen cekip gitti... Sevince gözde farklı gözüküyor evet sevgi bitince meğer eskiden özlemle andığım kişiyi şimdi söverek anıyom c.. s.. 06.04.2011

0|0
    0|0
    • geçiyor ya benide bırakıp gitmişti ama şimdi sor ister miyim? hayır

• peki :) iyi günler

• sizede iyi günler :))

Kızlar Ne Diyor 16

• Sevmek ayrı görmektir demişsin. Ama çirkin bulmak da demişsin. Bak bunlar çelişir.

Bazen ortalama birini çekici bulabilirsin. Ama birinin itici ve çirkin olduğunu düşünüp onu sevemezsin. Yani başka birileri çirkin de bulsa senin o kalp gözünün açılması ve adamı güzel bulman gerekiyor. Böyle düşünüyorum. Çirkin bulduğum birini de sevmedim daha önce. Ama başkalarının at hırsızı, Polat Alemdar tipli, dede ruhlu vs. dediği birini sevmiştim.

0|0
    0|0
    • hayır çelişmiyor sadece yazdıklarımı anlaman lazım :)
      yanılıyorsun başta çok sinir bozucu olduğunu düşündüğün kişiyle bile ilerde evlenebilirsin böyle bir sürü örnek var. Hatta başta fiziksel olarak beğenmediğin birine zamanla alışıp sevebilirsinde :)
      ben basma kalıp fikirlerle değil gerçek yaşanmışlıklarla yoluma devam ederim sizde bunları bir gün belki öğrenirsiniz :)

• Hayır olasıdır ilk tanıştığınızda hiç sevmediğiniz birinin zamanla asıl karakterini öğrenip sevebilirsiniz. Böyle bir sürü evlenen var 24 yaşına gelmiş olmanız hayatınızda her şeyi öğrendiğiniz anlamına gelmiyor. Bakın benim gördüğüm örnekleri siz görmemişsiniz o halde çevrenizle sınırlı tutmayın bazı durumları. ben kimseye tecrübesiz-cahil demedim lütfen.
      iyi günler.

• Esasen bu benim dediğim şeyle çelişkili değil ama hadi neyse. Anlaşamadık.

İyi günler, mutlu günler.

• Hayır beğenmem tip önemli önce dsfga
    62.media.tumblr.com/.../...5smoE1t8ei4wo1_1280.jpg

0|0
    0|0
  • Karakteri bana tam uyuyorsa bende sevebilirdim evet

0|0
    0|0
  • Evet hoşlandığım biri beni üzdüğünde, ona olan hoşlantım bitmişti. Akabinde çirkin olduğunu fark ettim. :/

0|0
    0|0
    • bir arkadaşıma onun fotosunu göstermiştim. Bana - Kötü değil ama ayılıp bayılacak bir yanıda yokmuş, nesine tutuldun bu kadar- demişti, anlamamıştım çünkü aynı fotoğrafa bakıyorduk ama bana çok yakışıklı geliyordu

• Aşık olunca gönül gözüyle görmeye başlarsın..

• evet fark ettiriyormuş yorumun için teşekkür ederim

• o zaman tipi de guzel gelir zaten ki.

0|0
    0|0
    • evet öyle oluyor yorumun için teşekkür ederim :)

• karakterini begendiysem yuzu guzel gelir bans zaten

0|0
    0|0
  • Karakterini begendiysem gerisi tirt. Guzellik yakisklilik bir hevestir, gelip gecer.

0|0
    0|0
  • Tip önemli değil

0|0
    0|0
  • oyle bir sey olmayipti ).

0|0
    0|0
  • Benim de başıma geldi beni etkileyince çok onemsemedim ama hisler geçmeye basladikca

0|0
    0|0
    • İnsan kendine şaşıyor valla 🙊🙈😂

• benimki çok kötü değildi şimdi kendine çokta bakardı ama benim büyyütüğüm kadar değilmiş gerçekten arada epey fark varmış bunu anladım...

• Siz aski ne saniyorsunuz tiple aski ayni kefeye koyamazsnz

0|0
    0|0
  • hiçbirşey

0|0
    0|0
  • Eğer birini seversen o senin için dünyanın en eşsiz kişisidir zaten mesela benim sevgilimin tipini beğenmeyen çok arkadaşım var ama benim içinn sevgilim eşsiz

0|0
    0|0
    • senin adına sevindim :) yorumun için teşekkür ederim ve mutluluklar :)

• Bu hayatta yanlış kişiye gonul vermekten korkuyorum korktugum da basima geldi

0|0
    0|0
    • olur öyle akışına bırak :))

• Dışı olmadan karaktere nasıl aşık olacaksın olmaz

0|0
    0|0

• Benim de cok yakin bir arkadasim var yani yakisikli degil ama onun resmen fikirlerinden, zekasindan dolayi ondan hoslanmaya basladim. Bakalim bu isin sonu nereye varacak

0|0
    0|0
    • peki yorumun için teşekkür ederim, hayırlısı olsun :)

Yükleniyor...