ÖNEMLİ ARKADAŞLIK İLİŞKİLERİ?

arkadaslar ben hukuk öğrencisiyim ve yurtta kalıyorm. başka bölümlerden 2 yurt arkadasımla bir gün okul cıkısı gezmeye karar verdik herkes okulundaydı ve saat 5te buluşulacaktı.2 de yola cıktım 4te bulusacagımız yerde bı arkadasla bulustum bu arkadasın kuzeni olan arkadas da gelecekti ve onu bekleyecektik. gelecek olan arkadaş mesaj atarak telefonunu düşürüp hoparlörünü patlattığını söyledi yoldayım diyerek hangi durakta ineceğini sordu. ben gittiğimiz yere ilk kez gittiğim için yanımdaki akrabası bana söylyordu ben yazıyordm mesaj hakkı yoktu yanımdaki kızın neyse. duragı söyledim anlamadı bu arada bana akrabası söylüuo ben yazıyorum. boğaz köprüsü altındaki durak dedim. saat 9 oldu hala yok ve sarjım%3 kaybolur diye endişelendiğimiz için bir o yana bir bu yana gidiyoruz başka bir yerde inmis bulamıyoruz neyse bir yerde en sonunda aksam 21.30 da bulduk sabahtan beri actım ve onu beklıyorduk. sonra benim üzerime yuruyerek senin tarif edeceğin yola sıcayım senin yuzunden saatlerce yolda kaldım dedi ve akrabası ağzını acıp mesajları ben yazdırdım demedi ben sinirden kudurdum ve sonra bana şunu dedi ben yol kapalı olduğu için arabdan inip başka otobüse bindim ama size arkadasla konusurken söylemeyi unuttum ama bu beni suçlu yapmaz sana istediğim kadar bağırabilirim dedi ve akrabasına da niye gerceği söylemediğini sorduğumda bana siz kötü olursanız olun ben susar kendimi kurtarırım dedi ve cekip gittim akrabası oda arkadasım ve iki yuzluluk ederek yurda gelip benle konusmaya başladı fakat 1 gün geçti şimdi yüzüme bakmıyor ben iletişimimi kesmeye karar verdim ve konuşmuyorum ikisyle de. sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Iletisimi toptan kes ve oyle cahil cühela insanlarla daha fazla muhattab olma

0|0
    0|0
Yükleniyor...