Allah kalplerde sevgiyi var edendir.. Bunun kuralları sizce nelerdir?

Önceden içine kapanık biriydim tam anlamıyla içimden geçeni söylemeye kendim gibi davranmaya cesaret edemezdim..
Sonra dedim onlarda insan sende bırak olduğun gibi ol gerisi ne olursa olsun.. çok geçmeden çevrem çoğaldı insanlar beni arar oldu ve bu sevgi gösterisine bende çok şaşırıyorum ben onlara çok cana yakın ve yardımsever şakacı güleryüzlü görünüyorum.. Sevginin oluşmasında Hayatımdan bir kaç madde eklemek istiyorum şöyleki
İlk önce kendin olacaksın
Davranışlarında samimi olacaksın
İçten olacaksın
Her insanın bir sevgi dili bir eksiği vardır en kestirme yol o yönden yaklaşmakdır
Dokunmak evet bazen omzuna elini koyarak bazen yanağına öpücük atarak bu illa karşı cins değil (halanız teyzeniz anneniz arkadaşınız)
Yalan konuşmıycaksın insanlar senin sözlerine güven duymalı , sözüne güvenilmeyen sevgisine nasıl güvenilir!
Benimkiler bunlar sizinde eklemek istedikleriniz varsa yazabilirsiniz...

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Dürüst
    Doğal
    Samimi
    Empati kura bilen
    Neşeli
    Ve iyi bir dinleyici olursan her zaman aranılan, özlenilen kişi olursun.

0|0
    0|0
  • Bende insanlarin yanında çok cekingenim utangacm bazen açık olmaya çalışıyorum ama ne yapsam yapayim hep ezilen kullanılan değer görmeyen ya da arka planda kalan biri oluyorum nedenini ben de anlayamıyorum acaba iyi davrandığını için mi yoksa rahat olamadım için mi anlamadm

0|0
    0|0
Yükleniyor...