Transexueller hakkında ne düşünüyorsunuz?

Transexueller de jer normal insan kadar normaller ve en az diğer insanlar gibi toplumun içinde yaşamaya hakları var. Ben böyle düşünüyorum.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın. Sana katılıyorum. Her günü kadın ruhu taşıyarak yaşıyorum. Cinsiyetimi değiştirerek kadın gibi yaşamayı çok isterdim. Sabah olunca pantolonumu giymek erkek kıyafeti giymek bana yabancı geliyor sanki aslen kadınım erkek gibi olmaya muhtacım gibi hissediyorum. Aslında ne güzel olurdu cinsiyetimi değiştirip asıl olduğum gibi kadın gibi olup kadın gibi giyinip yaşasam daha mutlu olurdum.

0|1
    0|0
    • Ameliyat olabilirsin

• Ben insan olarak transexuellerin haklarını savunuyorum
      Ayrıca kucuklugumden beri hep şu cinsiyrt ayrımcılığını ataerkil yapiyi erkekler ağlamaz sen erkekdin bunu yapamazsın yapısını sorguladim. ve feministim.

• Anlıyorum sağolun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Transexuel olan kişi fiziksel psikolojik ve asıl bulmak bulunmak istedigi kisilikle alakali olarak bu amaca bürünüyolar. Ama hayatında oluşacak engelleri göremeyerek. Ne kadar da karsı cinse bürünürsen bürün psikolojik olarak insanların translara davrandığı kötü muameleri yaşamaktansa istemedigi kisilikle hayatini surdurmesi daha iyi. İş vermiyolar kötü muamele görüyolar bence öyledir. Onlarda iş olmayinca yani adam gibi calisacaklari is, cinsl obje oluyolar oyle para kazaniyolar bu daha kotu ve tehlikeli degil mi.

0|0
    0|0
  • Gitsin başka yerde dönsünler. Tabii ki yaşama hakları var.

0|0
    0|0
  • hayatimda 3-4tane gordum tipleri igrenc canavar gibi.

0|0
    0|0
  • Ben oyle dusunmuyorum malesef.

0|0
    0|0
  • o ne demek

0|0
    0|0
  • bence üçüncü bir cinsiyeti insanlar kaldıramaz

0|0
    0|0
    • Transexuel 3. Bir cinsiyet degildir cinsiyet degistiren veya kendini karşı cinsten hissedem kisilere denir

• Sen kimsinde translara yaratık diyebiliyorsun. Onlar da en az normsl diğer insanlar kadar normal. Şu cahil millet gözlerini açsa da onlarin haklarini koruyabilsek.

• Yaratilmadimi yani hangi alemden peki.
      Bana cahil diyene bak.
      Yaratık kelimesini hakaret olarak algılıyor.

Neyse git hadi git

• Eksik kalsın.

0|0
    0|0
  • Hic birşey

0|0
    0|0
  • bır escınsel olarak boyle bırseyı kesınlıkle karsı cıkıyorum.
    bende kendımı karsı cıns olarak dusunuyorum keske kadın olsaydım dıyordum ama oyle kısılerın toplum ıcınde olmaması gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...