Yaz yaklaştı tatil için nereyi tercih etmeyi düşünüyorsunuz?

1-)''Ayvalık'' iki sene kaldım gerçekten güzel bir yer çok bağlanmıştım. Sarımsaklı plajı, Cunda Adası, Şeytan sofrası vs çok güzel yerler var. Tam bir içki tüketim yeri yazın Bardan başka bir yerde takılmazlar Ayvalıkta o derece. bir ara yazın İçki stoğu tükendi gibi duyumda almıştık tercih için güzel bir yer.Yaz yaklaştı tatil için nereyi tercih etmeyi düşünüyorsunuz ?2-)''Çeşme'' Çok fazla gezmemek ve kalmamakla birlikte 5 gün Otelde kalmıştık ailecek. Çok sakin ve huzurlu diye nitelendiriyorum burayı yani İzmiri ayrı bir severim zaten rahat ettiğim bir şehir tavsiye edilir.3-)''Altınoluk'' Daha çok Mado'da çalıştığım zaman kaldığım bir yer ama Yazın sabah 5'e kadar gençlerin sevgilileri ile takıldığı yaşlılarında fazla bulunduğu bir yer. Fazla gidilicek mekan yok. Mado ve 3-4 sağlam Bar dışında diğerleri fos. Tabi Güreve Akçay'da güzel mekanlar var takılıp geri dönülebilir genelde öyle yaparlar zaten mesafe 30dk felan zaten.

4-)''Bodrum'' Gitmediğim için pek bir bilgim yok ama bir dostum ısrarca çağırıyor berki bu sene orda olabilirim.
5-)''Kuşadası''
6-''Kızkalesi'' Evet gel gelelim doğup büyüdüğüm şehir Mersine. Kızkalesine bir defa gittim tabi daha çok Erdemlide yazlıklar var Ablamlarda taklıyorum. Ama güzel bir yerdi diye hatırlıyorum. Bu senede Eniştem Club açmış gel çalış diyor bakalım güzel bir ortam olabilir.
7-) ''Ev'' Yoksa Evde Ptt (PijamaTerlik, Tv) eşliğinde mi takılmayı düşünüyorsunuz. Aslında ne yalan söylim iki senedir ben böyleyim evde.

Evet arkadaşlar nereye gidiyorsunuz. Neler planladınız uçak biletleri hazır mı?

Güncellemeler:
...
,.,.

1|1
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Her yaz Kuşadasındayım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2