Bir erkek bir erkeğe neden tip tip bakar? tepkim doğru mu?

yolda gidiyordum oturan 3-4 erkek vardı benim adetimdir 1 saniye herkesin suratına bakarım ama öyle dalacakmış gibi bakmam yani tanıyorumdur diye. neyse en sonda oturana denk geldim baktım herif bana bakıyor 10 saniye boyunca tip tip baktı tam yanından geçerken kafamı salladım hayirmi bilader neye baktın dedim hemen gözünü kaçırdı geçtim gittim arkadaşlarıda birşey demedi. hani 1-2 saniye bakarsında bu süzdü resmen. eşcinsel de olabilir mi acaba?

şuda kafami kurcalıyor eğer niyeti kavga çıkarmak olsa 4 kişiydi zaten bana çıkışmazmıydı? sizce doğru mu tepkim ben boyle kucuk seyleri cok takarım arkadaslar elimde degil.

• tepkin doğru hiç sevmediğim durum
    20% (1)50% (1)29% (2)Oy Ver
  • tepkin yanlıs belki seni tanıyordur
    60% (3)50% (1)57% (4)Oy Ver
  • diger
    20% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herşey olabilir😏

0|1
    0|0
    • peki napmalıydım? şimdi şöylede bir durum var bana yolda gordugum tanımadıgım insan yakısıklı diye sesleniyor. ayıptır söylemesi. adam belkide ışığımdan kendini alamamıştır diye düşünüyorum ama gerek yok böyle şeylere gaysen adam gibi gel konuş reddederiz olur biter böyle mevzuya sokacan beni yoktan yere ayıp değil mi sence de

• Abi boşver gayse bakmış demek nasıl etkiliyorsan artık :D
      Ve sence bu toplumda gayim ondan baktım diyecek babayiğit var mıdır?
      Değilsede senin gibi bir tanıdığa benzetmiş olabilir boş yere günahını alma şimdi

• ama tepkim kötü değil dimi yanı fazla mı sert oldu acaba

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...