Dertleşebilecek bir insan yok mu?

Hayatımda herşey olmaması gerektiği gibi gidiyor. Hayallerimden vazgeçmeye, yaşamaktan uzaklaşmaya, gülüp eğlenmemeye başladım. İçimi dökebileceğim kimse yok. Kimi için ''aman bunlara mı üzülüyorsun insanların başına neler geliyor seninkiler ne ki'' diyebilir ama herşeyi kafaya takan bir tipim. 2 sene öncede psikolojik bir travma atlattım.

Güncellemeler:
...

1|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• bende aynı dertteyim çok mutsuzum 5 aydır böyle maalesef

0|0
    0|0
    • ben yıllardır böyleyim

• Bende memnun oldum. Kimisine göre aşık olunası bir güzelliği vardır ama ben sevmiyorum. Pek benlik bir şehir değil.

• bakcaz artık gelince.. nese var mı diceğin bişey istersen bana mesaj atabilrsin dertleşmek içn burdayım ben. her akşam griyorum sıkıntıdan siteye

En İyi Kız Görüşü

• şunu bil ki, bu hayat mutlu olma yeri değil. tabi arada mutlu anlarımız da olacak.. ve, başına ne gelirse gelsin bunların bir sebebi var. bu dünya imtihan dünyası. Allah sana sıkıntı verir dert verir, sabredecek misin diye bakar. sana nimet verir huzur verir şükredecek misin diye bakar. ve ne yaşarsan yaşa, emin ol ki hepsi hakkında en hayırlı şeyler. çünkü Allah hakkımızda en hayırlısını biliyor ve bize de onu nasip ediyor. bizim şer gördüğümüzde hayır, hayır gördüğümüzde şer olabilir. sana tavsiyem maneviyatına dikkat et. ruhunu aç bırakma.

0|0
    0|0
    • Sanırım en güzel yorum bu, çok teşekkür ederim.

• rica ederim umarım yardımcı olabildim :) namaz kılıyor musun bilmiyorum ama, namaz kılmıyorsan eğer dertlerinin sıkıntılarının sebebi bellidir :) bunu gerçekten tecrübelerime dayanarak ve tüm iyi niyetimle söylüyorum :)

Erkekler Ne Diyor 25

• herşeyi kafaya takan biriysen başkalarına da zulüm olursun. bunu yenmeye çalış.

1|0
    0|0
    • yenemiyorum malesef

• şimdi diyelim ki ben seninle dertleşmek istedim anlat dedim, sen herşeyden nem alan biriysen bu beni de rahatsız eder, derdini dinleyim derken dert edinmiş olurum kendime :) bunu sen istemeden herkese yansıtırsın, bu huyunu yenmeye çalış dene olur.

• vardır illaki

0|0
    0|0
  • Ayıpsın dertleşirik.

0|0
    0|0
  • var noldu

0|0
    0|0
  • yok ur

0|0
    0|0
  • İslam iman ve arkadaşlık için dertleşirim
    Beni bu yola itecek insanlar lazım dettlemesmek icin

0|0
    0|0
  • Takma kafaya demicem herkesin başına gelebilir olduğunda pozitif düşün , çok daralırsan da anlat dinleriz

0|0
    0|0
  • selam hayırmı arkadasımmm

0|0
    0|0
  • Bende hep düşünce içindeyim hep dalıyorum depresyona bile girdim herkesin kendine göre sıkıntısı var banada daha kötüleri var diyorlqr ama benimde bu napiim

0|0
    0|0
  • Benle dertleşe bilrsin adamım :)

0|0
    0|0
  • Dertleşebiliriz.

0|0
    0|0
    • iyi olur

• Sorun nedir bilmiyorum ama önemli olan şey kafana taktığın şeylerin kimsenin umrunda olmamasıdır.. Mesala bir şeyi sen sorun yapıyorsun ya kimsenin umrunda bile değil inan bana... Önemsiz şeyler üzerinde takılı kalma yolunu çiz.

• Yemin ederim hemen hemen aynı durumdayız :( dertleşebiliriz

0|0
    0|0
  • Off off yaşadıklarımı anlatsam kafana sıkarsın.

0|0
    0|0
    • İnsanların çoğunun benden çok daha büyük dertlere sahip olduğunu biliyorum zaten. Ama dediğim gibi benim yapım bu. İstediğim birşey olmayınca bile oturup 1 hafta sırf onu düşünüp sinirlenebilecek bir yapıya sahibim.

• Elden gelecek hiçbir şey yok malesef, çaresiz oturuyorum.

• Her zaman yapılacak birşeyler vardır. Yeter ki ne yapacağını bil

• intihar et

0|0
    0|0
  • Hayyallerden Vazgeçmek nedir bilirim.

0|0
    0|0
    • Ben şu an tamamen o durumdayım.

• Fırsatın varsa vazgeçme, pişmanlığı çok ağır olur.

• Dertleşebiliriz

0|0
    0|0
  • var demekten sıkıldı millet siz bıkmadınız.

0|0
    0|0
  • yaaa derdini dinleriz ne olacak ama burdan mı yaz özelden..

0|0
    0|0
  • var buyur konuşalım

0|0
    0|0
  • gel anlat ama dürüst biriysen tabi

0|0
    0|0
    • kendime bile dürüst olamıyorum bazen, değilim.

• tavsiyem dürüst olmayı dene ilk önce sonra istediğin zaman yazabilirsin dinlerim seni...

• benimkide kötü gidiyor

0|0
    0|0
  • Sevgilinizden mi ayrıldınız

0|0
    0|0
    • olmadı ki ayrılayım, ayrıca öyle şeylerden dolayı kendini depresyona sokacak bir insan değilim

• Peki böyle davranmanızın sebebi nedir

• hayatımda herşeyin olmaması gerektiği gibi olması

• dök içini rahatla

0|0
    0|0
  • Hayalleri biz kurduk baskalari yaşadı.

0|0
    0|0
  • Dertleşmek istiyorsan konlabilirsin benimle.

0|0
    0|0
    • olabilir.

• nikini yaz ben sana atayım ya da benim sorduğum sorulara nikin açık görüş yaz.

• dolunayakin

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...