Heteroseksüellere ve homofobiklere soruyorum. Hemcinsinize ilgi duysaydınız ne yapardınız? Ankete katılın lütfen?

Heteroseksüellere ve homofobiklere soruyorum. Hemcinsinize ilgi duysaydınız ne yapardınız? Ankete katılın lütfen?

• Psikoloğa gidip (sözde) normal olurdum
    23% (3)0% (0)13% (3)Oy Ver
  • Dine yönelip (sözde) normal olurdum
    0% (0)20% (2)9% (2)Oy Ver
  • Evlenip/sevgili edinip (sözde) normal olurdum (Yani eşimi/sevgilimi aldatırdım)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Fahişeye gider (sözde) normal olurdum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hiç bir şeyi takmaz kendi hayatımı yaşardım
    62% (8)10% (1)39% (9)Oy Ver
  • İntihar eder kurtulurdum
    8% (1)20% (2)13% (3)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    7% (1)50% (5)26% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• düşünmek bile istmiyorum fobığımm uleynnn

0|0
    0|0
    • Hemcinsine ilgi duyup kendini tutmaya çalışıp depresyona giren insanlarda var ama.

• Ama sonraki yazılarınızda üslubunuzu düzeltmişsiniz kabul ediyorum.

• "Bana ne gebersinler hepsi"
      Düşüncem ve dileğim.
      Yani umursamiyorum.

Bunda hakaret görmüyorum sadece üzüntü duyuyorum, duygusal ve psikolojik olarak bunalıma girdikleri için yani insan oldukları için.

Ve bir çok eşcinsel bunu ticarileştirip para kazanıyor, kimisi seçici davranmayip her önüne gelen ile yapıyor.
      Ahlaksızlık boyutunu aşıp haklılık kazanmaya çalışıyor.

Normal ilişkilerde bile insanlar sakınırken.
      Eşcinseller ulu orta sik*şmek gibi özgürlükler talep ediyor.

Gerçekten senin bu duygulara hislere neden sahip olduğunu merak ediyorum.

En İyi Kız Görüşü

• İlk once psikolaga giderdim baktım faydası yok boyle yasamaya devam ederdim napcam :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sapık değilim. Kendimi düzeltmenin yolunu bulurum.

0|0
    0|0
  • kendi cinsimden birine ilgi duyuyorsam heteroseksüel olmam olduğum kişiyi kabullenirim ve ona göre yaşarım.

0|0
    0|0
  • 26 İşte böylece Tanrı onları utanç verici tutkulara teslim etti. Kadınları bile doğal ilişki yerine doğal olmayanı yeğlediler.
    27 Aynı şekilde erkekler de kadınla doğal ilişkilerini bırakıp birbirleri için şehvetle yanıp tutuştular. Erkekler erkeklerle utanç verici ilişkilere girdiler ve kendi bedenlerinde sapıklıklarına yaraşan karşılığı aldılar.
    28 Tanrı'yı tanımakta yarar görmedikleri için Tanrı onları yararsız düşüncelere, yakışıksız davranışlara teslim etti.
    ( İncil , Romalılar )

0|0
    0|0
  • Öyle bişey olmaz asla ama oldu ki oldu ben delikanlı bir adamım allah canımı alsın o durumda almazsa ben veririm yasayamam asla ! Ayrıca ne kadar mide bulandirici iğrenç bişey lan bu !

0|1
    0|0
    • Senin inancına göre her iki türlüde (eşcinsellik veya intihar) cehennemin dibini boylardın.

• @Tonjukuk

• Hemcinsine ilgi duyup kendini tutmaya çalışıp depresyona giren insanlarda var ama.

• Kendi hayatımı yaşardım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Psikologa giderdim

0|0
    0|0
  • Homofobigim ve A dedim

0|0
    0|0
  • Zaten iki cinsede ilgi duyuyorum.
    Fakat tercihimi erkeklerden yana kullandım. Yinede bu kendi cinsime ilgime engel olmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...