Lütfen akıl verin ne yapıcam :( ?

kendimi ikna etmek için napmam lazım. birine çok kötü aşık oldum. sesine konuşmasına bile aşığım o derece. ama onla asla bişey olamaz aramızda. nasıl vazgeçicem onu düşünmekten :((((

Güncellemeler:
kızlarr :( ?
lanet olsun herşeye ya :(((

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Niye olmz ki onla

1|0
    0|0
    • olmaz çünkü onun sevgilisi filan var yani imkansız işte

• napabilirim başka? nasıl ikna edicem kendimi. ikna et demek kolay yöntem var mı peki

• Yöntem kendine başka uğraş bul

En İyi Kız Görüşü

• bir an acaba bu soruyu ben mi sordum diye düşünmedim degil

1|0
    0|0
    • ciddi misin. aynı durumda mıyız :(

• Aynı sekilde bende ondan nefret etmek istiyorum ama olmuyorki beceremiyorsun. Bazen lanet ediyorsun niye bu kadar imkansızı sevdim ki ben diye. Ama hicbir şeyde gelmiyor elinden sen ona mecbur oluyorsun çünkü

• vazgeçmek zorundayız ama nasıl. hayat niye insanı hep germek acı çektirmek için uğraşıyor ya :(

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsanlarda aşkın ömrünün 2 yıl olduğu söylensede bu iyi anlaşamayan ve birbirinden uzak iki insan için 6 aya düşmesi demek.6 ayda unutumadıysanız uzun bir süre daha unutamazsınız. Anlattığınız belirtilerde çok aşık olduğunuzu gösteriyor. Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • 6 ay degl 1 ay bile olsa acısı cidden büyük oluyor. teşekkür ederim bu arada yorum için

• Derdin büyük olmayacak bir şeyse heves denilebilir bu duruma. Başka denize yelken aç farklı uğraşlar bul derim

1|0
    0|0
  • Akıl verilmez artık sana.

0|0
    0|0
    • niye ki. cidden çok acı çekidiğim hissediyorum.

• Vazgec o zaman. Ya da beni sec✔

1|0
    0|0
    • keşke vazgeçebilsem. cidden acı veriyor böyle :(

• gerçekten öyle. kimse de kolay kolay anlamaz seni.. :(

• Allah sabır versin zamanla geçiyor

1|0
    0|0
  • peki neden olamaz?

1|0
    0|0
    • olmaz çünkü hem sevgilisi var hem benden küçük yani olmaz imkansız