Sizcede cok manidar degil mi?

Sizcede cok manidar degil mi?

Evli olupta bunu yapabilenler var mi fayfadasini gormussunuzdur mutlaka paylasirmisiniz :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmekle sınırlı değil bu attığın diyalog toplum olarak ilk önce hep sebep aşamasındayız gurur yapmayıp ne yazık ki insanlar birbirine istediği şeyi veremiyor, sonra hep keşkeler zaman kayıpları yeri geldiğinde hatanı da kabul etmesini bilecek göreceksin.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katiliyorum bu sadece evlilikten yola cikilarak gosterilmis bir ornek sadece yoksa bu her turlu inssn iliskilerinde gecerli bir durum..

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet buna çok katılıyorum, ilişkilerde bile bu yetenek, çok iyi bir şekilde yürütüyor bütün ilişkileri.

1|0
    0|0
  • çok manidar

0|0
    0|0
  • Hic bi' bok anlamadım

0|0
    0|0
    • Burda anlatilmak istenen sey ortada hicbir sorun yokken bile evlilik denen muesseseye basvurdugun takdirde haksiz bile olsan ozur dileme hosgorusunu gosterebiliyorsan karsindakine, biseylerin hatrina veyahut surdurebilmek adina... evlilige hazir olundugunu anlatiyor? :)

• ders niteliginde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlilikte orta yolu bulmak ve arayı açmamak için suçlu ya da suçsuz olduğumuz zamanlarda özür dilemeyi bilmek gerekir. İnat ve gurur evliliğe zarar verir. Geri adım atan bir taraf mutlaka olmalıdır.

1|0
    0|0
    • evet eskilerdeki gibi bazı şeyler kırıldığında çöpe atılmazmış tamir edilirmiş ya özür de bunun için gerekli zaten. tamir etmek için görüşünüz için teşekkür ederm :)

• Rica ederim :)

• Özür dilemekten nefret ederim

0|0
    0|0
    • haksız olsan bile mi?

• sanmıyorum ama yinede sen daha iyi bilirsin :)

• Sanacak kadar tanimiyorsun ondandir hadi uza ☺

• Anlamsız

0|0
    0|0
Yükleniyor...