Çok yalnızım intihar edicem artık yardım edin?

Ya hiç sosyal çevrem yok hiç arkadaşım yok. O kadar yalnızım ki bütün gün evde pc, tel, kitap al uğraşıp duruyorum. Çok sıkıldım bu durumdan Nasıl düzeltebilirim? Kendinime Nasıl bir sosyal çevre kurabilirim lütfen yardım edinn 🙏🏻🙏🏻 Havalar güzeldi ısındı bunu paylaşabileceğim biri bile yok son raddesindeyim yalnızlığın. Yardım lütfen Nasıl çevre arkadaş yapabilirim?

0|0
9|44

En İyi Erkek Görüşü

• İntihar etmek çözüm değil.
    Her şey değişecek, ama buna inanmalısın.
    Önce dışarıya çıkıp hava alman gerekir. Spora başlamalısın. Kitap okumalısın. Beynini hep meşgul etmelisin. Ben de yardım edebilirim. Çünkü bir kız mahvedip gitti beni. Sonrasında farklı şeyler oldu. :)

1|0
    0|0
    • Biraz anlatsanız

• Peki nasıl kendine çeki düzen verdin neler yaptın?

• @yasemin0626
      Bir inanmak, iki inandığını yapmak. Kimse sizden daha değerli değil.

En İyi Kız Görüşü

• Nerde oturuyorsun ki

0|0
    0|0
    • Kocaeli

• Lise sondayım ancak okuldakilerle aram iyi değil

• Hepsiylemi 😱😱😱😱

Erkekler Ne Diyor 43

• Allah yardımcın olsun ama sabret derm Allah var yalnızlık değilsin kıl namazını için fershlar intaharda düşünme boşver bu hayata bir sefer geliyrsn ve sonsuz değil dünya bellir bir omur var sana emanet edilmiş bir can sen o cana kiyamazsn gunah

1|0
    0|0
    • Unutma ki dışarda gordugum o şahşali hayat hayat değil. Sen doğru düzgün yasa bosver

• Okulda insanlarla organizasyon yap. Grupça insanları bir yerlere oturmaya davet et. Kafeye nargile içmeye, tavla oynamaya, yemek yemeye gibi... Kızlı erkekli grup olarak yapacağınız organizasyonlar bu problemini çözer. Tabi ki bu fikirleri ilk atanın sen olman lazım.

Biraz insiyatif al, insanları davet edebileceğin organizasyonlar yapmayı dene

1|0
    0|0
    • Olmayan arkadaşları Nasıl çağırıcam mantıklı bir açıklaman var mı yoksa üç harflileri de çağırsam kafi mi?

• Sağol yinede değerlendiricem 😄

• Ne demek rica ederim iyi akşamlar :)

• dostum o saçmalığı aklındn çıkar arkdsn olur cık dısarı birz gez ya da mahalledende bişeler paylşbilcgn arkdslrn falnda yok arkds ednmk koly bişy sadece bir defa adım atman ytrli be dostm

1|0
    0|0
  • Cevre yapmak istiyorsan o senin aktifligine kalmis sunu yap bunu yap demek olmaz kitap insanlarin en iyi dostudur sana yalan soylemez ihanet etmez bir kere daha düsün 😉

1|0
    0|0
  • intihar etmek öldürür

0|0
    0|0
  • Bahsettiğiniz belitiler bana depresyonda olduğunuzu düşündürdü. İntihar düşüncesi ciddi bir durumdur, bir uzmandan yardım almanızda fayda var. Bunun dışında hayattan bezginlik, gelecekle ilgili plan yapamama, iştah kaybı, değersizlik hissi, bunaltı, normalde az veya fazla uyku gibi belirtileriniz varsa ağır bir depresyon tablosu olabilir.

Dediğim gibi bir uzmandan yardım almanızda fayda var. Bizim buradan yapabileceğimiz pek fazla bir şey yok. Her ay buna benzer bir iki konu açılıyor bu sitede. Herkesin başına gelebilir bir durum rahat olun, intihar filan gereksiz.

0|0
    0|0
  • nedne şükretmiosun sağlıklı olduuna? da intihar ediosun?

1|0
    0|0
  • Okul arklarınla takıl. Kafelere git takıl biraz

1|0
    0|0
  • ya neden intihar ediceksin , bak bende geçen yaz çok yalnızdım çıkıyordum hergece 10 gibi geziyordum bir kafeye girip çay içiyordum eve de 12 gibi dönüyordum , tek başıma herşeyi yapabilirim ve eminim ki sende yaparsın neden yapamayasın ki sonuçta dogarken bile yalnız dogdun , ölürken yalnız ölüceksin

0|0
    0|0
  • Farkımız yok. Daha beterim hatta. Tek yaşıyorum. Yalnızlıktan okumadığım kitap kalmadı yetmedi dünyayı gezdim. Abartısız söylüyorum geçen hafta amerikadaydım. İmdb 500ü izledim haftada en az 4 filme gidiyorum. İlk zamanlar daha kötüydüm uyuşturucu alkol kumar hepsine bulaşmıştım... Zamanla yalnızlığa alışıyorsununların, hiçbirine ihtiyacın kalmıyor.

0|0
    0|0
    • Senin arkadaşının olmaması çok anormal bir durum bence o kadar gezmişsin sosyal birine benziyorsun

• Kocaeli olduğunu nerden anladın. Ayrıca bana çok sıkıcı geliyor ve boş bir şehir

• 3 milyon diyince merak edip mutlaka soran olmustur diye yorumlara baktım. Aynen kocaeli banada sıkıcı geldiğinden eskisehir e tasindim

• İş, okul, spor salonu, etkinlik klupleri bunlar en rahat arkadaş bulabileceğin yerler

0|0
    0|0
  • öncelikle sosyal olarak insanlarla iletişim kurarak

1|0
    0|0
  • kimsenin umrunda değilsin, bunu kavrayabildiğin vakit yaşamayı öğreneceksin

1|0
    0|0
  • Konuşmak istiyorsan mesaj atabilirsin bana

0|0
    0|0
  • Ozaman sosyal cevre yap spira git kurslara git hem cinslerinle tanis gez sonra face e bir iki guzel fotograf instagram swarm falan derken bir bakmissin hem kiz cevren hemde erkek cevren olmus

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkarak

0|0
    0|0
  • Bence arkadaş ara ama sosyal medyada degil sev sevil o düşünceleri bırak konuşulacak yaşanıcak okadar şey varki... ölüm en son çaree

0|0
    0|0
  • İntihar edersen bata bir çevre yaparsın orada.

0|0
    0|0
  • yapma öyle şeylerr

0|0
    0|0
  • Son care et

0|0
    0|0
  • psikolog denedin mi? seni bu duruma getiren şeyin ne olduğunu biliyor musun?

0|0
    0|0
  • ölme saķınnn !

0|0
    0|0
  • Yanı ne bileyim en basitinden insanlarla sohbet etmeye calisabilirsin goruceksin kendini iyi hissetceksin

0|0
    0|0
    • İyide sohbet edecek ortam da yok

• Bak işte saçmalıyorsun demenden belli yanı. Ya okulun kantininde otururken biri gorursun konuşursun dersteyken yanında ile konuşursun parkta yaşlı bir teyzeyle falan bunu akıl edemiyo birde laf söylüyo hry Allahim

• Ee konuştun bitti bu kadar ben arkadaş olmaktan bahsediyorum

• git kura falan yazıl

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim. İstersen dertleşebiliriz

0|0
    0|0
  • kendine iş bul.

0|0
    0|0
  • Spora yazil

0|0
    0|0
  • Konuşmayı dene :)

0|0
    0|0
  • Aynı sehirdeysek olabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 8

• Kurslara yazıl tiyotro muzik dikiş nakış ya da neye ilgin varsa ona yazıl hem vakitinde boşa gecmemış olur

0|0
    0|0
  • Intihar edecektin noldu 😂

0|0
    0|0
  • kurslara yazıl. yavaş yavaş erkinliklere katılırsın.

0|0
    0|0
  • Ben de edicem ben de

0|0
    0|0
  • dünya geniş yaşa ya

0|0
    0|0
  • okula gidiyormusun?

0|0
    0|0
    • Evet lise sonum

• Bencede karşılığını alırız umarım bu yaptıklarımızın :))

• tabiki sabredenin çalışanın Allah her zaman karşılığını veririr :)

• Unide misin

0|0
    0|0
    • Hayır lise son

• Eger inancli biriysen ibadet ile ugras namaz kil oruc tut yani illa bu dunya degildir her sey omur arkadassiz da gecer zaten sen iyiye yoneldin mi doğru insanlar da seni bulur umarim. Herkesle arkadas olanlari goruyorum bir ise yaramiyor cidden oyle insnalar benden uzak olsun. Sen biraz cekingen biri misin yani rahat iletisim kuramiyor musun boyle bir sıkıntın var mı

• aynı durumdayım şu an gizlicim psikolojim bozuldu :( uyuyamıyorum bile artık hiç huzur kalmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...