Daha yaşım genç olmasına rağmen hayatta isteğim kalmadı neden?

Yaşım 18 daha 1-1,5 ay falan oldu yeni yani lisede okuyorum (3). Herneyse kendimi hiç iyi hissetmiyorum arkadaşlar. ne yaparsam yapıyım bir süre sonra yine eskiye dönüyorum. yaklaşık 5-6 sene önce çevrem değişti ailemin işi yüzünden 12 yaşımda başka bir şehre taşındık o günden beri kendimde değilim. bir türlü alışamadım ve alışmıycam da. insanları, çevre, şehir asla istemediğim bir hayattı bu. aslında taşınma olmadan önce mükemmele yakındı hayatım ailem arkadaşlarım dostlarım çevrem insan başka ne isterdi mutlu birisiydim hayatı severdim ama olmadı işte taşındıktan sonra başıma gelmeyen kalmadı içim gerçekten çok fazla acıdı. her konuda arkadaşlar her konuda. birkaç örnek. geldiğimden kısa bir süre sonra ergenlik bana da vurdu. ama çok sert vurdu. kendime gelemedim 2 sene boyunca lise 1 gibi toparladım. o sürede 7-8 . sınıflarda zaten psikolojimin yüzde 95 i çöktü. insan içine çıkmak istemiyordum çıkmıyordum zorunda olmadıkça. insanların özellikle de kızların bana '' o '' bakışlarını görmek istemiyordum. acıyarak bakmalar vs. yüzümde 1 kilo yağla uyanıyordum böyle birisinin günü hayatı çok iyi geçer değil mi ((:

sivilceler işkence gibiydi lisede ilaç aldım hap öyle kurtuldum bundan sonra arkadaşlarım özellikle kızlar şakayla karışık yakışıklı olduğumu söylüyorlardı yüzün bebek poposu gibi olmuş yumuşacık çook güzel ( kızımsı ses tonu) vs. artık benim pek umrumda olmuyordu öyleymiş gibi davranıyordum ama değildi. Lise 2 de babam silahla çenesinden vuruldu. bir polis tarafından ihmal sonucu! :D ihmal e bak. amınkodumn polisi. Herneyse unutmaya çalışıyorum ara sıra aklıma geliyor.
Bu arada eski arkadaşlarım yani taşınmadan önceki arkadaşlarımla görüşemiyorum bile bilmiyorum belki istesem yaparım ama hiçbirşey eskisi gib olmaz ve bir zaman mükemmel olan şeyi aynı güzellikte bırakmak istiyorum herşeyi mahvetmek istemiyorum. belki eskisi gibi olmaz. Çünkü artık ben çok değiştim be dostlar. kendimi tanıyamıyorum. yardımcı olun artık ne yapıcağımı bilmiyorum çünkü.

Güncellemeler:
Kendimi saldım. ama tamamen değil yinede biraz olsun bişeyler buna engel oluyor ara sıra tamamen saldığım da oluyor. derslere karşı da boşladım onu da ayarlamaya çalışıyorum işte tamamen bırakarak da olmaz. ama bilmiyorum arkadaşlar ya hayatımı sikti bu olay. küfürden hoşlanmayanlar olabilir ama başka bir kelime yok. bu olay hayatımı SİKTI.

düzelmiycek değil mi? hiçbirşey..
Belki şansım varsa yardımcı olucak birisini bulabilirim bu arada mesaj atarsanız daha iyi olur kutu açık.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayni benim durum benide baska bir sehirden alip götürdüler gercekten alismak cok zor ama yapicak bisey kalmiyor be kardesim hayirlisini versin allah yeterki sıkma canini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hayattan bıkıyorsun çünkü

0|0
    0|0
    • Abi herşeyi gördükçe yaşadıklarımı şimdi olanları olucakları düşününce ( her ne kadar düşününce olacaklar kadar kötü olmasada) sanki gömülmeyi bekliyorum benim tek sorunum bunlar değil birsürü şey var siteni 2000 karakter sınır var yazamıyorum ve olmasada yazamazdım heralde içimdekileri kelimeler zor anlatır

• Ne desem anlıycağını sanmıyorum yanlış anlama beni. sadece bilmiyorum insan başına gelene kadar bunları yaşıycağına ihtimal vermez.

• Hayattan soğutuyor insan sevdiği kimsesi olmadıktan sonra kimdir? ailem bile bu yaşadığım şeylerden sonra değiştiği biliyor eskisi gibi değiliz evde nerdeyse hergün bağrış çağrış uyuyamıyorum akşamları günde 6 belki 7 saatlik uykuyla dolaşıyorum. arkadaşlarım yok konuşuyorum ama öylesine sınıftan kişiler o kadar. yap diyceksin ama yok işte yapabiliceğim kimse burada yok! ailem arkadaşlarım çevrem eski ben yok hiçbirşey yok böyle sınav olur mu sence

Yükleniyor...