Ailemin zihniyetinden iktidari savunmasindan biktim?

Ak partililer olanlari goruyorlar. Laf edince faceden mi. ogreniyorsun bu laflari ozenti diyorlar. Laf sokunca kendimi savunamiyorum sinirden laf edemiyorum. İyice cahil hissettiriyorlar. Biktim. ya

Güncellemeler:
Karsit gorustekiler yorum atmasin. Siyasi atisma yeri degil burasi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi görüşleri savunmak için daha çok fikir edinmek gerekir. Çok kitap, çok fikir...

0|0
    0|0
    • Ya evet ama soylediklerime klasik sryler diyorlar. Hem gorunen koy kilavuz istemez

• Tesekkur ederim

• Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Aynı sorun bende de var iktidar hakkında yorum yaptığım gibi annem direk nerden öğreniyorsun bunları kimse aklını yıkamasın adlı konuşmasına başlıyor ama hiç muhattap olmadan ortamdan uzaklaşıyorum babam ise sürekli olarak sadece doğru söyleyeni susutururlar olur olmadık yerlerde konuşma diye uyarıyor. Çok saçma değil mi insan düşüncesini özgürce yerin getiremedikten sonra ne kadar insan? Ne kadar özgür?

1|0
    0|0
    • Bir de saf muamelesi yapmiyorlar mi.. Sanki kendi dusuncemiz olamazmis gibi beynini yikiyorlar desinler hemen

Erkekler Ne Diyor 3

• Troller laf sokamazlar. Ayrıca yeteri düzeyde bilgiye sahip olmadığından sana öyle geliyordur.

0|0
    0|0
  • Ben deli gibi siyaset yaparım, beni tersleyene de küfür ederim kalkar tekme tokat dalarım. Çünkü siyaset böyle yapılır 💪

0|0
    0|0
  • He de geç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer ailen ile karşıt görüşlüysen ne onların kendi partilerini empoze etmesine izin ver ne de sen onlara kendi partini savun. Anlaşılan o ki bu konu hakkında görüş bildirme özgürlüğü yok.

1|0
    0|0
    • Soz kesiyorlar maalesef

• Savundurmazlar arkadaş. Ben kuzenimle tartıştım ve anladım ki insan ne kadar okursa okusun at gözlüklerinin açısı kadardır.

Yükleniyor...