Taciz ve tecavuzculerin oldugu bir yasamda hala kadin erkek esittir diyebiliyor musunuz?

Gece is icn dar cikinca tecavuz edilen kadina sebebi o saatte cikmasaydi minibetek giydiginde tecavuze tacize ugrayan kadini ozgecan olayi gibi vakalari biliyorsunuz buna ragmen hala kadn erkek esittir diyebiliyor musunuz boyle zihniyetler icndeyiz diyebikiriz ancak bu bizim toplumumuz degil bunu bir iki kiside dusunmuyor kadini boyle igrenc goren bir cok insan var buna ragmen...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kadin erkek esittir.
    Bu egitimle gelen birsey, ne demisler cahil okumamis birisi canli bombadan daha tehlikelidir.
    Ben annemi is yerinden her zaman gider alirim, gidemezsem taksi yollatirim.

1|0
    0|0
    • Sacmaliyoesunuz ben anestezi okuyorum ama sinifta ne kadarda cahil insan var bombos igrenx insanlar bence okuyanlarin cogu daha cahil ve mantiksiz kisilik daha onemli

• Bir insanin kendini bilememesi en onemli en buyuk cahilliktir :D anladin umarim

• Optum sekerim

En İyi Kız Görüşü

• Zaten eşit değil kadın ve erkek.. bunun eşitlikle ilgisi yok.. bu sapkın ve beyinsiz ve de malesef insan adı verilen mahlukların yaşattıgı bir sorun!! Tacizin bahanesi olmaz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tecavüzü yapan ve yapılmasını teşvik edende suçludur sen adamı kendinden geçir sonra taciz edildim de bunun akla mantıga uyarlılıgı yoktur ve ikiside suçludur ,

0|0
    0|0
  • Bunun normali kadın erkek eşittir. Ama erkekler güçlüdür kadına laf düşmez diyen tecavüzcü erkeklerden sonra bu söz mantar olmuştur.

0|0
    0|0
  • Kadın erkek eşit olmalı diyoruz.
    Ama halkın %50'si tecavüzleri meşru gördüğü için yapacak birşey yok.
    Kadınlar , kadınları aşağılayan zihniyeti seçiyorsa biz ne yapabiliriz.

1|0
    0|0
  • diyemiyoruz işte onun için feministim kadın-erkek eşitliğini savunuyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır kadın olarak ne deseniz haklısınız, bu konuda başımız yere eğik durumda :(

0|0
    0|0
  • eşitlikten yana değilim cinsiyet ayiriminada karsiyim kadın erkek demek yerine insan demeyi tercih ederim insan gözüyle bakabikseydik insanlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...