Kan grubunuz nedir? Detaya göz atmaya ne dersiniz?

Kan Grupları

A Grubu Kadını; Para harcamaya tutkundur. Çocukları çok sever ve çocuk sahibi olduktan sonra eşini ihmal eder.
A Grubu Erkeği; Düzenli yaşamayı sever. İyi bir dost ve konuşmacıdır. Birlikte olacağı kadını seçerken çok titiz davranır.

B Grubu Kadını; İstek doludur, sekse hiç hayır demez. Para konusunda eli ya çok açıktır ya da cimridir.
B Grubu Erkeği; Özgürlüğünün sınırlanmasından nefret eder. Kadınlara saygısı sonsuzdur. Hep neşe dolu bir aileye sahip olmak ister. Yemek konusunda son derece titizdir.

AB Grubu Kadını; Erkeklerin yüreğini hoplatan elbiseler giymeye bayılır. Para konusunda tutumludur. Yemek pişirmekte, mükellef bir sofra hazırlamakta üzerine yoktur.
AB Grubu Erkeği; Aile içinde mutlaka sözünün dinlenmesini, isteklerinin yapılmasını ister. Hoş görülü ve kararlıdır. En iyi aşıklar bu gruptan çıkar. Eşine ev işlerinde yardım etmekten çekinmez.

0 Grubu Kadını; Mutfak masraflarından kısarak kendine hoş elbiseler alır. Çocukları biraz ele avuca geldiğinde, hemen çalışma hayatına dönmek ve toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla uğraşmak istemez, pratik yemekleri tercih eder.
0 Grubu Erkeği; Aşık olduğu zaman birlikte olduğu kadını çok kıskanır. Kalabalığı sevmez. Son derece hareketli, çalışkan ve hırslıdır. Sevgilisine veya eşine çok sık hediye alır.

Güncellemeler:
Bilgiler internetten alınmadır. Benimle alakası yok. Yanlış çıkan sonuçlar internetin yanlışı.

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• daha evlenmedim bilemiyorum ama, böyle bir anne hoş olmaz umarım böyle olmam :)
    0 Grubu Kadını; Mutfak masraflarından kısarak kendine hoş elbiseler alır. Çocukları biraz ele avuca geldiğinde, hemen çalışma hayatına dönmek ve toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla uğraşmak istemez, pratik yemekleri tercih eder.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Aşık olduğu zaman birlikte olduğu kadını çok kıskanır. Kalabalığı sevmez. Son derece hareketli, çalışkan ve hırslıdır. Sevgilisine veya eşine çok sık hediye alır

1|0
    0|0
  • 0 rh (-)

0|0
    0|0
  • 0 rh+

1|0
    0|0
  • 0 RH Pozitif :)

0|0
    0|0
  • 0rh-

0|0
    0|0
  • Kan gruplarına da fal ve burçlarda olduğu gibi anlamlar yüklemeyi anlamsız buluyorum...

0|0
    0|0
    • Herkesin kendi fikri. Benim dikkatimi çekti, bu yüzden de paylaştım. %100 doğru değil tabi ki de ama uyanlar çıkabilir. Benim kinin hiç uymaması gibi. 😏

• Ben de kendi görüşümü söylüyorum elbette.
      İlk kez Kore filmlerinde bunu gördüm sonra ne olduğuna baktım saçmalıktan ibaret olduğunu anladım.
      Adamlar eşlerini bile buna göre seçmeye çalışıyorlar çok tuhaf...

• a rt +

0|0
    0|0
  • yemek konusunda titiz nasıl olunuyor

0|0
    0|0
    • Herkesin evinde yemek yememek gibi. Her şeyi yememek gibi ve bir yemeğe başlamadan önce hakkında 100 tane soru sormak gibi...

• yok ya ben her türlü gömerim, olmamış o.

• a pozitif

0|0
    0|0
  • 0+Rh

0|0
    0|0
  • B yim

0|0
    0|0
  • 0 grubu

0|0
    0|0