Kan grubunuz nedir? Detaya göz atmaya ne dersiniz?

Kan Grupları

A Grubu Kadını; Para harcamaya tutkundur. Çocukları çok sever ve çocuk sahibi olduktan sonra eşini ihmal eder.
A Grubu Erkeği; Düzenli yaşamayı sever. İyi bir dost ve konuşmacıdır. Birlikte olacağı kadını seçerken çok titiz davranır.

B Grubu Kadını; İstek doludur, sekse hiç hayır demez. Para konusunda eli ya çok açıktır ya da cimridir.
B Grubu Erkeği; Özgürlüğünün sınırlanmasından nefret eder. Kadınlara saygısı sonsuzdur. Hep neşe dolu bir aileye sahip olmak ister. Yemek konusunda son derece titizdir.

AB Grubu Kadını; Erkeklerin yüreğini hoplatan elbiseler giymeye bayılır. Para konusunda tutumludur. Yemek pişirmekte, mükellef bir sofra hazırlamakta üzerine yoktur.
AB Grubu Erkeği; Aile içinde mutlaka sözünün dinlenmesini, isteklerinin yapılmasını ister. Hoş görülü ve kararlıdır. En iyi aşıklar bu gruptan çıkar. Eşine ev işlerinde yardım etmekten çekinmez.

0 Grubu Kadını; Mutfak masraflarından kısarak kendine hoş elbiseler alır. Çocukları biraz ele avuca geldiğinde, hemen çalışma hayatına dönmek ve toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla uğraşmak istemez, pratik yemekleri tercih eder.
0 Grubu Erkeği; Aşık olduğu zaman birlikte olduğu kadını çok kıskanır. Kalabalığı sevmez. Son derece hareketli, çalışkan ve hırslıdır. Sevgilisine veya eşine çok sık hediye alır.

Güncellemeler:
Bilgiler internetten alınmadır. Benimle alakası yok. Yanlış çıkan sonuçlar internetin yanlışı.

0|0

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...