Kızlar neden dekolte giyer?

Madem başkalarının bakışlarından rahatsızsın neden askılı giyersin neden dekolteli şeyler giyersin birde çoğu tayt giydikten sonra dışarı çıkıyo kendimi tutamayıp bakıyorum hemen çantasıyla arkasını kapatıyor madem sere serpe açılmışsın bırakta biraz bakalım yaa hemen ters tepme!

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar erkekler taciz etsin diye acilmiyorlar. Insanlarin ne giydiği de seni hic alakadar etmiyor. Beyin yoksunu bir yobazsin. O beynini zeytinyağiyla yikamislar galiba. Acil şifalar diliyorum.

0|0
    0|0
    • zoruna mı gitti :D

• Konuyu acmasaydin o zaman. Ayrıca benim sinirimi bozan sey cahil ve yobaz insanlarla tartışmak.

• Öbür tarafta cahilliği göstercekler sana uygulamalı olarak sen rahat ol ve artık yazma

En İyi Erkek Görüşü

• Etkilemeye çalıstıkları biri vardır veya ne bileyim erkeklerde etki bırakmak istiyodur seksi görünmek istiyodur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ahahha aynen! Bir de kısacık giyipde erkekler baktığı zaman şikayet edengiller var bunların ağzına çarpıcaksın aklı başına gelicek. Kızlar bile bakıyor giymişsin kısacık eteği sonra ayyy erkekler tacizci erkekler sapık!

0|0
    0|0
    • Helal olsun Allah boşuna kapanın demiyo

• cehenneme gitmek için giyerler. sonra da yok efenim tacize uğruyoruz. hak ediyosunuz lann

0|0
    0|0
    • Kızlardan böyle güzel tepkiler alacağımı düşünmezdim :)

• herzaman doğruyu konuşmak gerek :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...