Sürekli boyuma laf etmeleri yüzünden boy kompleksine girdim?

Üniversite okuyorum 3 kız arkadaş çok samimiyiz. O arkadaşlarımdan biri arada bir boyumla ilgili bişeyler söylemeye başladı. Kendisi 1.68 boyunda. Sen bu çocuğu ayarla bana uymaz ben uzunum diye. Benim boyumda 1.53- 1.54 cm civarında. Benim anlamadığım ben sürekli topuklu giyiyorum okulda ya da dışarı çıkarken 1.60 boyuna ulaşıyorum. 1.60 lık kızlar da her yerde var onları boyuna laf söylenmezken neden ben topuklu giydiğimden halde kısa olduğum ima ediliyo. Omzuma elini atanlar mı dersiniz. elin küçük ayağın küçük kolun kısa lafları 7 cücelerden benzetmeler mi dersiniz her şeyi söylediler. Kompleks yapma diyorum kendi kendime ama mümkün değil liseden beri hatta orta okuldan bu yana 20 yaşıma kadar ve hala böyle insanlar var etrafımda boyumla alay eden. Ben nasıl kompleks yapmıyım Gelecekte de yaşayacağım bunları biliyorum. Sadece derdimi paylaşmak istedim içimi dökmek istedim Okuduğunuz için teşekkür ederim

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allah'ın yarattığı ile dalga geçilmez. Suç onda boş ver.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• uzun olursun laf ederler kısa olursun laf ederler 1.67 uzun olduğun sanmıyorum 1.67ler kendin deve tabanı mı saniyor o görsem bende onla geçerim yer cucesin bak kendin uzun saniyor derim benim boyum uzun da deve diyorlardi boşver takma topuklu uzun olunmaz söyliyim benim arkadaşım da 1.50 felan çok tatlı duruyo takma onlar sende onlar dalga geç ya da onlar deki insanlar dalga gecenin ve gurur inciten öbür dünya da cennet çağrip yüzüne kapatilcak dalga gecilcek ve deki dalga geçenler insan kusurları ALLAH öbür dünya onlar ateş atıp bagrita bağRita yakcak çünkü sen yaratan ALLAH mesala sen bişey yapsan onla dalga gecilse en çok senin zoruna gitcek işte ALLAH ta oyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Takma bosver

0|0
    0|0
  • Bence kisa boylular cok tatli oluyo :) benim de var oyle bir arkadasim o da kendisiyle kisa oldugu icin dalga geciyo mesela. Icini bilemiyorum ama sıkıntı yapmiyo gibi :]

0|0
    0|0
  • Bence kısa boylu bayanlar daha iyi kimin ne dediğine önem verme diyicem ama onun öyle olmadığını biliyorum insan ister istemez kafaya takıyor böyle insanlara gerçekten sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • Tanısmak ısterım

0|0
    0|0
  • Ben 20 yasında 1;95 boyundayım.. sevgilim olmadı ama olsa boyle bir ayrım yapmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yaptıkları çok ayıp bir davranış..

0|0
    0|0
  • Canım sen ne kadar takarsan onlarda okadar laf eder kendinle barışık ol ve laf ettiklerinde sende boyunla dalga gec böyle böyle laf etmeyi bırakıcaklardır

0|0
    0|0
    • Aslında tam tersi olması gerek. yani benim bu hassas noktamsa insanlar neden burdan vuruyo ki? :/

• İnsanlar bencil mantık arama insanlarda heleki vicdan hiç arama

• Kisa boylu olmaninda avantajlari var mesela. En azindan boyun posun devrilmiyoo🖒😅😅Takma kafana guzellik...

0|0
    0|0
  • Valla ağzı olan konuşuyor

0|0
    0|0
  • Sende onlarin kusurlarıyla dalga geç susarlar

1|0
    0|0
  • Bence boyun ve fiziksel özelliklerin ile dalga geçen insanla konuşma hiç üzülme kafana takma herkes önce kendine baksın bir insanın kusurunu yüzüne hem ayıp hem günah senin elinde olan birşey değil Allah yaratmış...

0|0
    0|0
  • 155 boy mu lan hahahahahahah

0|0
    0|0
  • Takmayın başka ibsanların ne dediğini

0|0
    0|0
  • Kısayız işte bununla mutlu olacaksın malzeme bu yapacak birşey yok. 😄

0|0
    0|0
  • Minyon lar çok tatlı oluyor kucağıma alıp oynayasım vucu vucu yapasım geliyor 👅👅👅👅

0|0
    0|0
  • Benimde aynı boyum gerçekten çok üzücü bişey insanlar kızların boyu öneml değil diyor ama ağlamışlığım bile var çok haklsıın yaşamayn bilmez :(

0|0
    0|0
    • Maalesef :( O kadar çok özeniyorum ki uzun boylulara böyle istediği ayakkabıları giyebiliyolar spor babet sandalet vs... Ben çevrem yüzünden komplekse girdim ve sürekli topuklu giyiyorum :/ Uzun boylulara giydikleri her şeyde yakışıyo bide tabi zayıflarsa. Biz giyince bişeye benzemiyo Neler vermezdim onlar gibi olmak için yaa Birazcık kilo alsak vücudumuz tipsizleşiyo iyice Zayıflasak tam çocuk gibi oluyoruz :(

• evet ama herkes kendine göre beğensin ben mesela gidipte 1.80 lik birini sevemem gibi geliyo. belki tip olarak beğenirim ama duygusal bişey olamaz yani :D en fazla 1.75 olur. Kısa erkekler neyine güvenip 1.80 lik 1.75 lik kızları kesiyolar acaba Herkes kendi tipine kendi kişiliğine göre bulsun :D

• Ya işte bende manyağım hep uzun buluyorum en son sevgilim 1.90 dı... bilmiyorum çok tatlılar uzun erkekler Allah kahretsin ya :D

• bir 15-20 sene sonra çok faydası olur. yani bende öyle umuyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...