Erkeklerde saç dökülmesine karşı ne iyi gelir?

20 yasındayım ama saçlarım cok dökuluyo tepem açıldı nerdeyse allah rızası ıcın bu yasta kel kalcam napmam lazım dökülmesını engellemek için nolur bir yardımcı olun duacınız olurum

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• çam terebentin yağı.. koy şampuana 2 kapak.

0|0
    0|0
    • işe yarıyomu harbıden

• Yahu ne çok abarttın alt tarafı uyduruk bir şampuan alıp 2 kapak çam terebentin dökeceksin hepsi bu bin soru sordun. Bence senin her şeyi bu kadar uzatmaktan araştırmaktan döküülüyor saçların. Bu olayın üstünden 35 gün geçmiş şimdiye saçların uzamıştı bile. Valla ben gerekli yardımı yaptıgımı düşünüyorum daha fazla bir bilgim yok gerisi sana kalmış Ne bileyim şampuan boyutunu fiyatını tövbe ya.

• yahu nıye kızıyosun kötu bişemı dedik. sadece sampuan boyutunu sordm sebebıde smdı az olur cok olur koydugum az gelır bir faydasını göremem nıye bukadar kızdınki.

En İyi Erkek Görüşü

• Dökülür baba cim genetik. Ucuzladı biraz para yap 3 bin. Git saç ektir

0|0
    0|0
    • faydalımı ya o sonuc verıyomu

• Tabi canım. Uzuyor kestiriyosun. Hiç bir sıkıntısı yok

• hadi yaaa hep aynı uzunluktada kalmıyor yanı. gögüstekı kılları felan mı alıyolar?

Kızlar Ne Diyor 1

• genetik mi yani baban falan kel mi

0|0
    0|0
    • hafıf yanı fazla değil

• zentınyagı felan onerıyo mıllet genelde ısırganotu

• zeytinyağı benim saçımı daha çok döktü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakımını iyi yap

0|0
    0|0
  • Genlerinde varsa kıcını yırtsan kurtulamazsın.

0|0
    0|0
  • Zeytinyağlı sabun kullan. Şampuanı bırak. Sonra Saçını sıfır kes. Sonra sarımsak ye bol bol. Bir de fazla yıkama saçlarını. Havluyla kurut. Saç kurutma makinesi ve fön kullanma. Stres yapma. Jöle falan sürme sprey sıkma doğal olsun saçın

0|0
    0|0
    • günde ıkı defa yıkıyorum sabahları fön çekıyorm sprey sıkıyorum aksamda yatmadan ytıkıyorum spreyın zaarı olmasn dye

• Sen ciddi misin. Sakın hepsini bırak bak bendeki saç kimsede yok çünkü doğal. Sen boşver milleti. Millete güzel görünecem diye 30 unda kel kalma. Haftada 1 yıka. En fazla ennnn fazla iki ti geçme. Zeytinyağlı sabun kullan saçını sıfıra ver yılda bir defa. saçını havluyla kurut ve ince uçlu tarak La şekil ver.

• valla aga öyle yapıyorum

Yükleniyor...