Kürtlerin Türklerden üstün olduğunu kabul ediyor musunuz?

Bence Kürtler turklerden hem fizik açısından hem de zeka açısından daha üstün.

• Kürtler üstündür
    0% (0)29% (2)25% (2)Oy Ver
  • Türkler de idare eder işte
    100% (1)71% (5)75% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• S... ktirtme belanı bide beni takip ediyo şaka gibi

0|1
    0|0
  • Ne bu ırkçılık kimse kimseden üstün değildir. Ben gidip kürdüm diye bir türkü aşağılayamam ya da tam tersi bir durum da olamaz. Biz hepimiz İNSANIZ. Önce bunu öğrenelim

0|1
    0|0
  • Sorunun sacmaligi! Kimsenin kimseden uatun oldugu yok. Birakin su irk saplantilarini artik!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Milyonlarca insandan oluşan ırkları kıyaslarken aşağı-yukarı diyen, üstün-aşağılık ayrımı yapan ırkçıdır, bölücüdür. Bunu dediysen hiçbir Türk'e de foşşik TC diyemezsin.

Kürt insanı da güzeldir, Türk insanı da güzeldir. Hepsinin evi bu coğrafyadır. Tek çatı, tek bayrak altında birlik olarak pek çok gücü yenebilirler. Bölücülüğe hayır.

1|2
    0|0
  • Kendi yalanına inanıyorsun ha

0|0
    0|0
  • Şu adama zamanında kimin hanedanlığı altında olduğunu sorsanıza bir? Yazık yazık.

0|0
    0|0
  • sıçtığımız bok olamazsınız türkler asil ırrktır binlerce yıllık asil geçmişimiz de buna kanıttır.

0|1
    0|0
  • Çok mantıklı o yüzden sürünüyorlar dimi Doğu'da o yüzden PKK var faşist misin anlamadım ki

0|0
    0|0
  • K*rt kelimesi Türk'ten üretilmiştir. Ama yine de k*rtlerin a. yav

0|1
    0|0
  • Soru kaldırılmalı!!!

1|0
    0|0
  • Bir ırkın bir ırktan üstün olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Kimse kimseden üstün değildir. herkes eşittir. bir masaya oturuluyorsa masa'da ırk ayrımı yapılmaz.

0|0
    0|0
  • ikisi bir arada olmuyo maalesef birini seç ya fizikte üstün olcan ya zekada.

0|0
    0|0
  • Lan o yüzden mi devlet kuramamış tek milletsiniz. vatansız herif. su yazdigin sözcükler bile Türkçe

1|2
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...