Resimdeki dövmeyi koluma yaptırmak istiyorum ama tepki çekmesinden korkuyorum (detay)?

Resimdeki dövmeyi koluma yaptırmak istiyorum ama tepki çekmesinden korkuyorum (detay)?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Guzel bence kim niye tepki gostersin ki? Onu anlamadim tabi

0|0
    0|0
    • İzmirde yaşıyorum da

• Bence cok guzel bir dovme tepki gosterenede haddini bildirirsin, ciplak kadin dovmesi degil ya sonucta gerci izmirde ona tepki gostermezler ama :-)

En İyi Erkek Görüşü

• gayet güzel..
    bakma sen milletin lafına..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapma bence pişöan okursun yaşın kaç bilmiyorum ama yapma

0|0
    0|0
    • Ne konuda pişman olayım 20 yaşındayım

• Benim ki

• He denizci ben adın deniz sandım ajsksj pardon hiç bilmiyorum liseye gidiyorum daha

• Dövme hem günah diyorsunuz hemde Allah yazısını yaptiriyorsunuz anlamış degilim sizin kafada nasıl bir kafaysa anlamış değilim daha güzel dövmeler bak trend olanlar ayrıca bukadar büyük yaptırma pişman olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Birincisi ben günah mı dedim ikincisi din allah ile benım aramda sana noluyor ki? Büyük yaptırmıycam zaten sağol.

• Tabi allahla senin aranda oyuzden bize burda soruyorsun. Git ona sor ozaman 😂😂

• Çalışma hayatına girerken sorun olur mu diyorum iş başvurusu filan

• o yazıyla tuvalete filan gircen sen

0|0
    0|0
    • Kolumu dışarda mı bırakıyım? 😂

• bende onu dyorum Allah yazmıyor mu orda iyi değil yani

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok iyi ben dövme sevmem ama hoşuma gitti dövme yaptırmayı düşünürsem bu tip bir şey seçerim. Önce vücut yap ama çiroz gibi adamların üstünde etiket gibi duruyor dövmeler.

0|0
    0|0
  • Vücuda Allah dövmesi yaptırmak günah. Tuvalete filan gidicen.

0|0
    0|0
    • Ne alaka kardeşim günah filan var mı delilin nerde yazıyor? Wc konusunda haklı olabilirsin

• Caiz değil kardeşim. Git hocalara sor bakalım hiçbiri onaylamaz böyle birşeyi. Zaten dövme başlı başına günah.

Yükleniyor...