Siteden biriyle ne kadar ileri gittiniz?

Ben eve davet etmiştim. Güzel bir gün geçirdik yanlışta olsa...

1|4
12|70

En İyi Erkek Görüşü

• bu cevabı ciddiyetle birlikte vermek istedim neden bilemedim kendisi burda olmasa da artık:D biz tanıştık falan neyse ben onun biraz farklı olduğunu anlamıştım aslında, inanılmaz dercede zekiydi 2 ay boyunca konuştuk farklı şehirlerdeydik ama beni hep şaşırtıyordu çok ortak yönümüz vardı onun burda ne işi olduğunu hep merak etmiştim oda aynısını bana söyledi hayat bu ya tesadüf işte biz çok samimi olduk her akşam onunla konuşmadan yatmıyordum cinsellikle ilgili bişey kesinlikle düşünmedim o da düşünmedi aslında biz fena halde arkadaş gibi bişey olduk falan sonra 2 ayın sonunda ben 1 gece dayanamadım atladım gittim neyse gecenin bir yarısı bunu aradım geldim diye şaşırdı biraz da korktu haliyle sonra ikna ettim buluştuk gece 2 32 idi hatta ilk buluşmamız resim olarak biliyosun ama yinede görünce tanıyamıyo insan işte:D tanıyamadık birbirimizi sonra buradaki isimlerimizle hitap ettik ilk nedense sonra güldük falan neyse bişeyler atıştırdık boğaza karşı bir yürüyüş falan yaptık sonra bir muhabbete daldık sabah saat 7 hayatımın en güzel 4,5 saatiydi diyebilirim sonra sabah ben geri döndüm o günden sonra aramız çok iyi hala arada gece giderim aynı yerlere gideriz falan öyle yani niye yazdım bilmiyorum:D

0|0
    0|0
    • Güzel bir arkadaşlık olmuş

• bunu yazdığıma göre kesin özlemişim ben bu gece yolculuk var sanırım :)

• Bence de 😀

En İyi Kız Görüşü

• Niye yanlış olsun ki buradaki lerde insan sonuçta ha dışarda ha sanal da tanimissin kişilik önemli nasıl tanıştığım değil

1|4
    0|0
    • Eve çağırmam yanlıştı tanışmam değil aynı şekilde düşünüyorum bende karakteri önemli

• Pek arkadaşça değildi ama güzeldi ☺

• alan ve veren memnunsaa herşey mubah

Erkekler Ne Diyor 69

Kızlar Ne Diyor 11

• Sonra başına bir şey gelse ağlarsın. Biraz düşünerek hareket edin. Bu kadar genişlik iyi değil.

0|2
    0|0
    • Yeteri kadar düşünmüştüm zaten

• yaptıkların gibiydi :) güzeldi
    herkes sallamış burda hep erkekler hahaha

0|0
    0|0
  • eve :) omdan sonrada dersinizki kadin haklari kadinlara tecavuz.. :Dhem cinslerim bazen gercekten garipler..

0|2
    0|0
  • Iyi yapmissin.. ben hic oyle bisey yapmadim.

0|0
    0|0
  • Öyle şeyler yapmam aile kızıyım ben. xd

0|1
    0|0
  • Muhabbet ettiğim bir kaç kişi var, onlar dışında da kimseyle konuşmuyorum

0|0
    0|0
  • Muhabbet kurmuyorum

0|0
    0|0
  • evlendik

0|0
    0|0
  • Allah hidayet versin inşallah

0|0
    0|0
  • 1 kişiyle gittim onun dışındada yok

0|1
    0|0
  • Yanlista olsa evine gttm bnde brlikte olduk birden cok kez

0|1
    0|0
    • Ne güzel ya 😕

• @HİCBİRSEV banada oylesi denk glmemsti guzel oldu bana yaklasimiDa cok iyi memnunm herseyden

• Mesut etsin :) ne diyim sonunuz istediginiz gibi olsun sizin bu ilişkinizi imrenen bir arkadaşın varsa nickmi verebilrisin :)

Yükleniyor...