Ailenizle vakit geçirmeyi seviyor musunuz?

Benim annem ve babam ayrı ben annemle ve kardeşlerimle kalıyorum ama hiç vakit geçirmek istemiyorum annem dışarı çıkalım diye diretiyor ama hiç canım istemiyor
Normalde de eve gelmek istemiyorum okulda takılıyorum hep sabah çıkıp 11-12 gibi geliyorum
Benim gibi olan var mı ne kuzen ne hala ne teyze hiçbir akraba yok (var da yok) sizin de öyle mi?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Severim evet ama genelde herkes ayrı yerlerde olur.

0|0
    0|0
  • Çok severim.

0|0
    0|0
  • Seviyorum

0|0
    0|0
  • Sevmiyorm

0|0
    0|0
  • yokk nedne senın bu halın uzuldumm :(

0|0
    0|0
  • Ailemle vakit geçirmeyi sevmiyorum. Bir günde en fazla 30 dk görüyorum onları.

0|0
    0|0
    • Neden peki

• Her şeyim batıyor onlara da ondan :D

Bir insan oğluna öğlen 12 ye kadar uyuyorsun öküz diye başlayıp dümdüz küfür eder mi?

Ben de cesaretine hayranım yaşın 55 olmuş hala çene bir karış diyorum geçiyorum :D

• Ben o tür şeyleri umursamam ya yoksa ben ne laflar yiyorum yemek temizlik pek sevmem hep sorun oluyor annem tonla laf ediyor ama haklılar biliyor musun 12 ye kadar yatmak da yanlış falan ama küçüklükten beri o disiplini sağlamadılarsa suç biz de mi onlarda mı

• Neden anneni sevmiyorsun?

0|0
    0|0
    • Seviyorum çok seviyorum ama bir yerlere gitmek falan istemiyorum eğlenemiyoruz da zaten

• Arkadaşlarımla oyun oynamak bir şeyler yapmak falan bunu yapınca anı yaşıyorum hayal dünyama dalıyorum yalnızken falan ama annemle konuşunca gerçek hayata dönüyorum aile durumumuz veya meslek edinme ne biliyim :/

• Üzüldüğün bir konu mu var aile de

Kızlar Ne Diyor 5

• evat seviyorum

2|2
    0|0
  • bızde kımse oyle aktıvıtelerı sevmez genelde herkes bagımsız takılır ve herkesın karakterı farklıdır

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum ailemle takılmayı annemle felen babamla çok gezmiyoruz ama amcalarımla iyiyiz

0|0
    0|0
  • Çok.

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum onlarla takilmayi

0|0
    0|0
    • Bende :/ sen niye peki

• Cok sıkıcılar cunku ortamlarai sohbetleri beni sarmıyor :/

Yükleniyor...