Sevgilimle bişeyler yaşadık?

80. günümüzü dolduruyoruz ilk defa dün buluştuk bir anda bayağı yakınlaştık felan ama zevk için değildi aşk vardı yani hiç bitmesin istedik felan ama sevişirken felan konuşmalarım onun gözünde beni düşürmüş olabilirmi sizce ağır hakaret edecek olan konuşmasın öyle yoruları şikayet edicem

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• valla ne yalan söyleyeyim yataktayken baya baya beni şaşırtacak şeyler söyleyip sonra da farkında bile değilim o an diyen bir kız vardı ama kızın tam bir kaşar olduğunu düşündürüyordu bu bana.. ama aklına gelmeyecek kadar fena şeyler söylüyodu ya.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olabılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne alaka yaa kurtulun artık şu psikolojiden zaten seviştin diye senden soğuyan erkekten hayır gelmez öylesinin senden uzaklaşması ceza değil ödüldür.

1|0
    0|0
    • abicim bende öyle bir psikoloji yok zaten dediğine katılıyorum ama bazı erkekler sevişince benimsin diyip iki gün sonra sayıp sövüyolar dirty talkin anlık çıkan bişey bu yüzden zevk anında söylenen sözleri erkekler ne kadar cidddiye alır asıl soru bu aslında

• tamam işte ben de onu diyorum zaten benimsin deyip 2 gün sonra sayıp söven erketen ne hayır gelir zaten öyle birisiyse defolup gitsin üzeülecek misin buna ?

• Oluyor bazen oyle seyler 😂😉

1|0
    0|0
  • Aranızda aşk varsa ne mutlu size :) haz anında söylenen sözlerde gözünden düşüyorsan zaten aşktan söz edilemez

1|0
    0|0
  • Iyi halt yediniz

0|0
    0|0
  • Saçma konusnalar varsa kucuk dusersin. Yok uruspunum falan dersen hayirli oksun zictin.

0|0
    0|0
    • yok hayıur yani seni seviyorum falan dedim bırakma beni falan diye bir ara ben bayağı kötü oldum dedi bende işde burda olmasak görürdün sen dedim okadar

• O zaman problem yok.

Kızlar Ne Diyor 1

• ne dedin ki konusmalarin onun gozunde dusurecek kadar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...