Ülkenin gidişatı hakkında ne düşünüyosunuz? müslüman birliği toplandı sizce ne konuşmuşlardır?

bence amerikaya nasıl uşaklık yaparız diye konuştular türkleri katleden arapların yalaması olmak bana göre değil ben bunun arkasında asla durmam çin rusya iran suriye gibi bir ittifagımız var mı rusya yla ipler gerildi bütün ülkeler geri vites yaptı sonra bizim kamillerde geri vites yaptı

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ''Bütün tersanelerine girilmiş , bütün kaleleri fetih edilmiş, ordusu terhis edilmiş, millet fakru zaruret içine düşmüş olabilir.. Ancak ben yanılmışım damarında asil kan dolaşan Türk gençliği olmayacak, onun yerine sakallı şeytan kıçı yalayan kendini Araba satan kıllar ve kullar olacakmış.. Hele cumhuriyeti kurduğum ordumun generallerinin bu kadar faflet, delalet ve ihanet içinde olacağını hiç aklıma bile getirmezdim.''diyor Atatürk şimdilerde anıt kabire gidenlere.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Nerde toplandı kank?

0|1
    0|0
    • İstanbul'da oldu toplantı suudi kralı ALLAH KORUSUN yazıyo kalacagı otelin camlarını kurşun geçirmez camla değiştirdi :D

• Oturup sohbet etmişlerdir knk ne güzel işte. Gelin bizde toplanak kıskandıysan :D çay var.

• Dini nasıl yozlastiririz diye birlik oluyorlar.
    Yüzlerce araç ile saray ile petrol filo mal mülk ile yoksulluk halka sahip dinci kafalar lider olmuş masum halkı nasıl oldurturuz savastiririz diye plan yapılıyor

0|1
    0|0
  • Bu bizim halklari nasil uyutup keyif yapmaya devam ederiz onu konusmuslardir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...