Yardıma ihtiyacı olan bir hayvan gördünüz: ona yardım eli uzatır mısınız?

Soru net.
Sokakta insandan darp yiyen,
Susuz kalmis,
Araba carpmis,
Yemeksiz, acliktan ölecek.
Yardima kosar misiniz, yoksa bir baskasi yardim eder diyip gecer misiniz?
Yardıma ihtiyacı olan bir hayvan gördünüz: ona yardım eli uzatır mısınız?

• Yardım ederim
    93% (14)86% (12)90% (26)Oy Ver
  • Bir başkası etsin
    7% (1)14% (2)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• http://i.hizliresim.com/A7M3VB.jpg daha dün bahçede bir kirpi buldum ilgilenmem zor oldu biraz çünkü başına bir darbe almıştı , büyük olasılıkla bir cisimle vurulmuş hayvan travma geçiriyordu , antiseptik ile yarayı temizledim , bandajla kafasına tampon yaptım ve bir kutu içine koydum. Bu arada aklınızda bulunsun kirpiye müdahale edecekseniz dikenler ağrı ve sızı yapabiliyor baya bir. Onun için bez parçası kullanın ya da eldiven , besin olarak genelde böcek yiyorlar bulamazsanız eğer yaş kedi maması da yerler. Hayvanın genel olaraktan hızlı nefes alıp vermesi sizden rahatsız olduğu anlamına gelir , zararsızlardır saldırmazlar hoplayıp zıplamaları dışında. Kendini dış etkenlere karşı koruma refleksi tamamen.
    Şu anda doğal hayatına dondu diye umuyorum , bahçede geziniyordur heralde.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sabah 5 de otururken fren sesi ve göbek havlaması duydum pijamalarla direk indim araba gitti yer de mahallemizin köpeği yatıyordu kanlar içinde dondum kaldım cunku köpekleri fazla severim yanında da 4 tane yavru vardı sonradan gelmişlerdi balkondan baktıgımda yoktu koşa koşa anahtarları aldım annemi uyandırdım veterinere götürürken yolda öldü ağlamaktan bir hal olmuştum yavrularını sahiplendim 2 si ertesi gün öldü. Bu da böyle bir anımdı yardım ederim ne halde olursam olayım. Hayvan gibi güzel brşy var mı

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben etdim onun teşekkürünü hiss etdim sanki havlamasından

1|0
    0|0
  • yardım ederim gerekirse veterinere götürürüm

1|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0