Nasıl arkadaşlıkları tercih edersiniz? Kız kıza erkek erkeğe mi yoksa kız erkek arkadaşlığımı? Neden?

Arkadaşlar kimileri vardır kız kıza takılmayı erkek erkeğe gezmeyi sever ama bazı insanlar karşı cinslerden daha iyi arkadaşlık olur diyo. Benimde cok sevdiğim erkek arkadaşlarım var ama kızlarla takıldığım gibi onlarla takılamıyorum rahat değilim fazla. Siz nasıl düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya erkekle hatun arasında arkadaşlık çok zor.. İki kişiden biri mutlak suretle diğerine karşı çekim hisseder bir süre sonra, ha bunu dizginleyebilirse ne ala ama sevdiğim arkadaşlarımdan daha önce bu şekil itiraflar aldım eskiden senden hoşlanıyodum vs vs vs diye.. Olurmu olur ama neden olmasın ben arkadaş olarak seviyorum hayunları daha bir samimi geliyo..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkek erkek arkadasligi daha iyi oluyor ama kizla da paylaşımlarda o duygusalliga daha anlayisli davranıyor

0|0
    0|0
  • Karşı cinsle arkadaşlık olmaz zaten olursa mesafeli olmalı yoksa bir süre sonra bir birine meyil ediyorsun bakmışsın arkadaştan farklı olmuşsun. Genelde hem cins arkadaşlık kurmalı ama karşı cinslede mesafeli arkadaşlık kurmalı

0|0
    0|0
  • kimse bu dünyada erkek erkeğe olan arkadaşlıklardan daha iyi ve samimi bir arkadaşlık olduğunu boşuna idda etmesin kızlar güldürmeyin :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...