Böyle bir olaya karışmamın tehlikesi olur mu?

arkadaşlar benim yakın arkadaşım okulun müdür yardımcısından hoşlanıyor. benim hesap açıp istek atmamı söyledi. yaptık. attık. okul müdürüne mesaj attık. şu an cevap gelmedi. arkadaşım bana '' ilerleyen zamanlarda müdüre müdür yardımcısını sevdiğimi söyle '' dedi. adımızı felan vermedik. yinede sahte hesaptan hocaları işletsekte eninde sonunda ortaya çıkar mı? eğitim hayatımız biter mi? kurunun yanında yaşta yanar mı?
NOT :SORU TROLL DEĞİL VE MÜDÜR YARD. HOŞLANAN BEN DEĞİLİM.

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Suç erkeklerde değil şekil A görüldeği kizlar kaşiniyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Umarım biter. Kaşınıyosunuz cidden okulunuza gidin dersiizi çalışın ne işiniz var lan bu tarz şeylerde? ananız babanız oraya okuyun diye gönderiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mal mısınız acaba? Bu yeni nesil iyice saçmalamaya başladı, müdür yardımcısı sizden yaşça büyük koca adam, ne işi olur sizinle?

Ergenliğin gazıyla çevrenizde gördüğünüz her erkeğe kapılmamayı öğrenin bir zahmet.

1|0
    0|0
  • Gençler...
    Yaşanan kötü olayları okuyor, görüyorsunuz.
    Hocalarla öğrenciler arasında mesafe olmalı.
    Yanlış şeyler yapmayın.

2|0
    0|0
  • Boş ve aptalca işler yapmayin.
    Madem hoşlaniyor bırak kendisi yapsın ne yapacaksa. IP denilen bir şey var. İki gün sonra bulunur. Arkadaşin da yemin inkar eder geçer. Olan da sana olur. Biraz geniş düşün...

1|0
    0|0
  • Allahım ya siz kaç yaşındasınız? Hoşlanacak onca yaşıtınız varken müdür yardımcısı ne oluyor.. Bırakın bu işleri kendi hayatınıza dönün sınavlar üniversite bir sürü zorlu süreçler sizi bekliyor onlara odaklanın..

1|0
    0|0
  • var..

1|0
    0|0
  • Evet - Hayır - Evet.. Eğitim değilde eğer ses getirirse çıkışı hayatınızı etkiler.. Uzak dur..

1|0
    0|0
  • karışma o zaman böyle şeylere

1|0
    0|0
  • Olur tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Arı yuvasına çomak sokuyorsunuz söyleyim

2|0
    0|0
  • Ortaya çıkar hiç bulaşmayın

1|0
    0|0
  • Başımız şöyle yyanar hocanız sinrli biriyse sizi bulduğnda atabilir ya da atmaya hakkı yok çünki gönül bu ama. Disipline verbilir uzaklaştırma fakan alabilirsiniz böyle bir suç varsa tabi bence en iyisi bulaşmamak başınız bekaya girebilir ve arkadaşın adına şunu söyliym bab

1|0
    0|0
  • Sapık mısınız siz?

2|0
    0|0
  • Salak tabi bitersiniz şakamı bu sanıyon

2|0
    0|0
  • bulasmayın böyle şeyler ya sonra ip adresi bulur felan babanız yasda adamdan be istyorsunuz ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...