Internetten tanistik ve bulusacagiz?

Tanisali 2 hafta oldu ve yanima gelecek.. Konusmamiz gayet seviyeli.. Ve ucakla gelecek o kadar masraf yapip neden hemen gelmek istedi sizce?
Ve bulusunca nasil davranmaliyim?

Güncellemeler:
Guncelle
Beni gormedi henuz.. Geldiginde girecek..

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• buluşma diyenler ( ya özgüveni sıfır ya da korkak insanlar ) tanış konuş tabi internetten tanıştın diye karşna robot çıkacak değil buraya her yazan kişi kanlı cnalı baktın samimi bulmadın burada konuştuğun gibi elektrik almadın kalkar gidersin bu kadar basit. ama ilk günden kalkıp evde buluşma olayına girme derim sadece. nasıl davrancam diye düşünmene gerek yok yüksek mevkili ulaşılmaz görünme sadece doğal ol yeterli.

0|0
    0|0
    • Hayir ev falan olmaz gezicez yemek yicez cok tsk ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• nasıl hissediyorsan öyle..

0|0
    0|0
  • doğal ve kendin ol. herzamanki gibi

0|0
    0|0
  • buluş nolcak ki yolda tanımadıgın adama adres sorabiliyosun ne var bunda aykırı hareketi gördügünde yol verirsin

0|0
    0|0
  • Senden gercekten hoslanmis olabilr baska bir amaci olsa yola verecegi parayla gider o isi yapan kislerle bulusur

0|0
    0|0
  • korkanın çocuğu olmaz.

0|0
    0|0
  • Sen kendine dikkat et kimse Okadar yolu senin kara Kaşın kara gözün için gelmez

0|0
    0|0
    • Ederim de niye oyle diyosun

• Hakli olabilirsin

• Bilemem artık benim ki sadece nacizane düşünceler ama sen kafaya koymuşsun illaki buluşacaksın oda ayrı bir mevzuu

• bence buluşma tehlikeli

0|0
    0|0
  • dış görünüşüne iltifat ettimi?

0|0
    0|0
  • o iş yatakta biter bende netten tanıştım buluştuk yatakta bitti.

0|0
    0|0
    • Ben oyle bisey yapmam

• görüceksin ;)

• Sana yazicam burdan..

• iş görmeyeceksem okadar yolu asla gelmem:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...