HOCANIN YAPTIĞI ADALETSİZLİK, ALLAH AŞKINA Bİ AKIL VERİN?

Arkadaşlar ben meslek liseliyim hocamız geçenlerde meslek dersinden sınav yaptı (sözlü bir sınavdı) arkadaşmada banada 45 verdi sonra uslu durursanız bu puana +20 ekleyeceğim dedi neyse bizde az sustuk sonra e okula sınavları girdi arkadaşıma 75 bana 60 girmiş tabi ben şok hoca adalettsizlik yapmış felan dedim kabul etmiorm dedim arkadaşımda 'aç köpeklik yapma adam zaten sana 15 puan vermiş bana uslu durduğum için + vermişti oda 75 olarak geri döndü'' dedi halbuki aynı sıradayz konuşsak birbirmizle konuşuruz aksine derste susunda puanımızı yüksek tutsun diyende benim bende adaletsizlik karşısında sesiz kalamayan bir insanım geçenlerde bir sınavdan 70 aldım halbuki 100lük kağıt vermiştim hocaya itiraz ettim ve yanlış okuduğunu 85 aldığımı söyledi sizce hocaya gidip bu durumdan rahatsz olduğumu söyliyeyimmi arkadaşımın verdiği tepkiyi vermesinden korkoyrm ben sana zaten 15 puan vermişim neyin davasındasın derse? ne diyeceğim

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ah bu ergenlik 😃

0|0
    0|0
    • saygı duyarım ergenlik olarakta alglayabilirsiniz herkesin karakteri farklı adaletsizliğe tahamülüm yok

• Belkide haklısındır sanırım hocaya biraz kırıldım, eğer herkese eşit puan verseydi tepkim olmazdı inanın.

• Anlıyorum seni.
      Ben de geçtim senin yaşından.
      Ben de tahammül edemezdim haksızliga.
      Ama insan zamanla boşver demeyi öğreniyor.
      Değilse kırılan sen oluyorsun.
      O yüzden boşver sen de..

En İyi Kız Görüşü

• bence git konuş ya o değilde cidden bazı hocalar kendi kafasına göre notlar veriyo bu durumu idare ve hocayla konuşabilirsin söz konusu geleceğin artı ygs ve lys puanı lise ortalamaları çok işe yarıyo bunu sakın unutma git hocayla konuş hakkını savun

0|0
    0|0
    • Neymiş uslu durduğu için + vermiş ki + verdiğini bende gördüm ama ondan sonra 10 kez uyarmıştır + verdik pişman etme diye yüzsüzlük yapıyormuşum gibi geliyor. :/

• yok ya yüzsüzlük değil bu bu senin geleceğin söz konusu 1 puan bile çok önemli

Erkekler Ne Diyor 2

• bu adaletsizlik gerçekten kötü

0|0
    0|0
  • söyle deki hocam arkadaşıma 75 vermişsinizde bana niye 60 verdiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boş ver bence.

0|0
    0|0
  • Bnce konuşucak bir durum yok , şükretmesini bil +15 daha vermiş ne istiyosunki. Hocana gidip konuşursan hocan puanını geri alır iyilikte yaramıyo der. Ayrıca arkadaşının + sı varmış o etkilemiş puanını

0|0
    0|0
  • Bak eskiden bende oyle dusunuyordum ama durum onun hasina gelseydi gidermiydi ogretmene.
    Sonucta senin notun ve git dene derim ben. Olmasa olmaz ama en azindan denemis olursun

0|0
    0|0
    • Peki saol canım, aslında puan için değil biliyormusun adaletsiz davrandığı için kırıldım üzüldüm çünkü o kişiden hiç bir farkım yok hem not olarak hem ders ortamındaki hareketler olarak ilk sorumda zaten ' dersinizi sabotemi ediyorum?' olacak.

• Arkadaşın da tam bir itmiş
    Git hocayla konuş bazen dalgınlıkla yanlış olabiliyor

0|0
    0|0
    • Çok yüzsüzmüş onu anladım sınavdan 85 aldım benden kopa çekerek 80 aldı ben gidip hocadan 5 puanımı istiyim sonuçta kağıtlarımız aynıydı dedi

Yükleniyor...