Köpegi öldüresiye dövmüş (RESİMLİ) ?

Köpegi öldüresiye dövmüş (RESİMLİ) ?

galiba barınaktaymış emin degilim oradaçalışan bir personel sürekli kafasına bir cisimle vurmuş bu köpegin kafasında kırılması en zor olan bir kemikmiş ama köpegin o kemikleri paramparça olmuş nasıl yapabilirler bunu ya bu köpek ne yapmış olabilir ki? 4 saat sürmüş ameliyatı İstanbul üniversitesinden profesörle yapılmış ameliyatı ne kadar acı çekti kim bilir bagardı çagırdı ama kimse duymadı sesini belkide onlar bunu haketmiyor onlar sevgiye muhtaç bizde onlara yardım etmezsek ne olucak? Artan yemegimizi kapının önğne koysak onlara hoşt demesen itmesek vurmasak ne kaybederiz? ONLAR DİLSİZ CANLILAR HESAP GÜNÜ GELDİGİNDE BİZDEN HESAP SORACAKLAR VE ONLARA YAPTIGIMUZ EN KÜÇÜK BİR ŞEUİN CEZASINI KAT KAT ÇEKECEGİZ satınalmayın sahiplenin lütfen bu hayvana bunu yapan kişi ancak ona aynısının yapılmasıyla gerçek cezayı almış olur ama buda bu dünyadada belki mümkün degil siz ne düşünüuorsunuz? Ben çok kötüyüm aglıyorum en buyuk adalet Allahta ve oun hesabı sorulacak ve dua etmeyide ihmal etmeyelim onlar için

3|1
21|21

En İyi Erkek Görüşü

• 7 milyarı aşan şu insan ırkını o köpeğe değişmem. İnsan öldürmek ceza iken hayvanlara bu eziyeti yapanların ufak cezalar belki hiç almamasını sağlayan bu adaletinde şerefini s'keyim.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağlıyorum. Ben bile okurken dayanamıyorum nasıl böyle bir şeyi uyguluyor bu insanlar kafam almıyor..
    Elleri kırılsın. Kendisini savunamayan bir konumdaki varlığa bu kadar eziyet işkenceyi nasıl yapabilmiş. Bu tür insanların toplumda barınmasını uygun görmüyorum ama devletimiz sağolsun bu konuda hiç bir şey yapmıyorlar. Umarım bir gün onunda kafasını böyle kırarlar ve bir canlıya eziyet çektirmek nasılmış anlar. Allahından bulur umuyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Şerefsiz Allahın belası pislikler biliyorum barınakta hayvanlara neler yaptıklarını Allah belalarını versin İnşallah :(

1|0
    0|0
  • En sakin irklardan biri su golden lar. ya bir insan bu hayvani nasil bu hale getirir ki. bunu yapan insan olamaz Allah indan bulsun. hic mi vicdani sizlamiyo ya

1|0
    0|0
  • mk çoçugu katlanamadığım tek şey çok kez böyle olaylar yüzünden başıma bela aldım alırımda senin derdin ne hayatında sevgi görmek harıcınde bişey yapmıcak bir canlıya neyin eylemi bu bak sinirlendim gene

1|0
    0|0
  • maalesef böyle insanlar çok köpeği döven yarın çocuğunuda döver para cezası alır kurtulur adalet yok çünkü

1|0
    0|0
  • Ağlıycam lan bunu yapanı sandalyeye bağlayıp karşısında karısını çocuğunu tövbe ya onların ne suçu var..

İçim fena oldu yemin ederim.

1|0
    0|0
  • canım yandı gerçekten...

1|0
    0|0
  • Anasına vurayım aynı biçimde gereksiz o. c

1|0
    0|0
  • bunu yapanı Allah bir elime geçirse, santim santim doğramazsam adam değilim

1|0
    0|0
  • Adamim diyip piyasada gezen pislikler..

1|0
    0|0
  • bacım çocukları şerefsizler ahh bir elime geçse böylesi bende onun kafasını kirsam böyle kafasına taşı vura vura ezip patlatsam kafasını ahh ulann gecmez ki elime..
    Zavallı hayvan Kıyamam ben ona :(

1|0
    0|0
  • Etrafta bu kadar cani var demek.

0|0
    0|0
  • Bir karıncayı bile incitemem ama o Köpeğe bunu yapanı görsem elimden kimse alamaz yaşattığı acının on katını yaşatırım

1|0
    0|0
  • Onu yapana aynısını yapmak lazım o. Çocukları :/

1|0
    0|0
  • Sinir sistemim çok feci ötesi bozuldu, konuşmak bile istemiyorum

1|0
    0|0
  • Ne kadarda tatlıymış ya çocukları şerefsizler

1|0
    0|0
  • Ona bunu yapanlari ALLAH c. c kahretsin insallah

1|0
    0|0
  • Türkiyedeki insanlar insana acimiyor hayvanami açiyaçaklar

1|0
    0|0
  • bacım çocuğu resmen

0|0
    0|0
  • kardeşim luk bildiğin

0|0
    0|0
  • Piçler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• bunu yapanın önce dilini keseceksin hatta küçük dilide dahil bagiracak acıdan kivrancak sesi cikmicak lime lime doğrucaksin her uzuvunu.. pislik mağluk.

Kıyamam ya nasıl bir vicdan var ne diye yaparlar böyle nasul bir pislikler..

2|1
    0|0
  • Allah belalarını versin şu masum canlıdan ne istemişler pislikler

3|0
    0|0
  • yazik ya

2|0
    0|0
  • Kıyamam sana ben..😨😢 Allah bunu yapanın belasını versin inşallah!! Hayvan sevmeyen insan zaten insanı da sevmez. Gaddar, pislik mahlukatlar.

2|0
    0|0
  • Hemen her gün mutlaka aklımdan geçen bir cümle şudur ki neden ben insan olmak ile cezalandırıldım. Öyle kötü öyle lanetliyiz ki dokunduğumuz her dalı kurutuyoruz tabiii ki de içimizde iyiler temizler var ama kötüler çok daha baskın bunların arasından madem görünmeyecektik yaptıklarımız yeterli gelemeyecekti neden bununla cezalandırıldık.

1|0
    0|0
  • Dediğin çok doğru. Gücü yettiğine saldırıyor herkes. Yazık günah ne hale gelmiş hayvancağız. Yapan her kimse bu dünyada olmasa bile ahirette hesabını verir. Şu resme bakarak ancak üzüntü duyuyorum. Cidden çok sinirlendim.

1|0
    0|0
  • kıyamam yavrum nasıl aglamıs yaa hayvanlardan ne ıstıyor bu gerızekalı ınsanlar olunce cehennemın en altında olurlar ıns

1|0
    0|0
  • ıyı nıyetlı oldugunu bılıyorum ama keske paylasmasaydın :( çok fenalasıyorum tansıyonum dusuyor uzuntuden :(

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin içim acıdı yemin ederim

1|0
    0|0
  • bu vahşeti yapan insan olamaz. bu eziyeti hakedecek ne yapmış olabilir , Köpek açtır susuzdur, o bir köpektir ya zavallı bir hayvandır, bu işkenceyi yapana adamlik sıfatı, insanlık sıfatı yakışmaz.
    Yazık ya şu hale bak

1|0
    0|0
  • İçim gittii yemin ediyorum ya nasıl vicdansız insanlar var nasıl böyle bir şey yapıyorlar. Hiç mi acımaları Allah korkuları yok bunların Allah'ım sen ilk önce onu sonrada bütün sokak hayvanlarını koru. Bunu yapanı da Allah'a havale ediyorum.

1|0
    0|0
  • Of içim acidi :'(
    Cezalar çok hafif çok.
    Artmali

2|0
    0|0
  • İnananıyorum ya

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin şimdi o hayvanın sana ne zararı var yazık günah yaa

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin yavrum benim ya nasıl kıymıs şuna şerefsiz vicdansız Allah kat kat fazlasını cektirsin

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin... Canavar

1|0
    0|0
  • Bu nasil bir caniliktir

1|0
    0|0
  • Of Allahım canı ne çok yanmıştır 😢 Allah bunu yapanın tez zamanda cezasını versin

1|0
    0|0
  • Boyle birini gorsem doverim sonra polise veririm. Dedigin gibi hesap gunu geldiginde hayvana cektirdigi her acoli burnundan fitil fitil gelecek Allah buyuk kimin ne yaptigini goruyor

1|0
    0|0
  • Bakamadım bı ıste bı ınsan seref yoksunu olursa yapar ellerı kırılsın tabı dovulduyse köpek

1|0
    0|0
Yükleniyor...