GEZMEYİ BİLMİYORUM YARDIM EDER MİSİNİZ LÜTFEN?

Arkadaşlar ablalar abiler öncelikle merhaba ben baya asosyal bir insan oldum gün geçtikçede böyle olmaya devam ediyor gibi ve en büyük sorunum tek başıma çıkıp gezememek yani hangi otobüs nereye gider nerden geçer sonra diyelim oraya gittim ordan nasıl geri dönücem yani orda otobüsler nerden geçiyor bilmiyorum yani binevi yol hafızam çok kötü kaybolmaktan çok korkuyorum nasıl sosyalleşebilirim nasıl otobüs seyahetlerini ögrenebilirim?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• İnternetten hepsine ulaşabilirsin nerde ineceğine kadar yazıyor

0|1
    0|0
    • Ya mesela herhangi bir yere gittim gezdim dolaştım geri dönücem yolumu bulmakta zorluk çekiyorum yani dönmek için otobüse nerden binicem bilemiyorum

• Yaz google a burdan buraya nasıl gidilir çıkıyor duraklar falanda yazıyor hatta nasıl aktarma yapılır bile var endişe etme

• ya otobüse binip gittiğim zaman inicegim yerin neresi oldugunu filan ayırt etmektede zorluk çekiyorum

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşlarına sor

0|1
    0|0
    • standart cevaplar zamanla ögrendım filan diyolar ve birlikte gezebilicegim bir arkadaşım yok

• denemeden hiç bişeyi öğrenemessin ama bir akraban ya da bilen bir arkadaşına söyle sana öğretmesini rica et. Gide gide bine bine alışırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...