Hadi görelim bakalım kimler?

Evet beyler bayanlar kimlerin fake facebook hesabı var merak ettim ve ne amaçlı açıyorsunuz? Detay

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzlerce bayan fake facebook hesapları var elimde. Güzel ücretlere gerekli kişilere satışını yapıyorum, sadece ek gelir. Zaten uğraşmaya gerek yok, bir kaç sayfaya attığın bir yorum ile güzel bir şekilde 5k oluyor :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kullanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Benim var oyunlardan kendime can gonderiyom :/ :D

0|1
    0|0
    • Haha babam da aynı senin gibi nerden baksan haftada 1 face açtırıyor bana hile bul bana diyor su oyunlarda takildim diye 😃

• Hahahahaha :D tek degilmisim sevindim :D

• Benim yok

0|2
    0|0
  • Sadece face değil bir suru sitede bir suru fake hesabım vardı ama bıraktım artık o işleri..

0|1
    0|0
    • Bırakmışsın ama boşlukta kaldigin zaman tekrar yaparsın gibime geliyor bende de var aynısı çünkü tam kapattım bitti diyorum bir bakmışım yine açık

• 20-30 u gecik fake hesabım vardır artık sadece stalk için giriyorum bir tanesine o kadar

• Benim yok gerekte yok.

0|2
    0|0
  • Bu site hariç bir şey kullanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Oyun amaçlı

0|1
    0|0
  • Hayir yok

0|0
    0|0
  • Vardı numara dağıtmak ya da eski sevgiliyi takip etmek için açılmıştı ☺️

0|0
    0|0
    • numara dağıtmak? sapıklık yapanlara falan mı?

• benim aklımdanda çok geçmiştir. askerde öyle bir erkeğin numarasını wc'nin kapısına yazdım hattı değiştirdi en sonunda :D

• Ahaha o da güzelmiş 😊

• Benim var. O hesapta nişanlimin arkadaslari ekli, nişanlim hesabini kapattı 6 ay önce fb cok sevdiği halde tuhafıma gitti ama arkadaslari onunla resim yükleyince felan görüyorum en azından

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Onlara sor biz ne bilelim bilader biz mi açıyoruz

0|1
    0|0
    • Halkımıza sordum görüşlerini aldık teşekkürler türkiye 😃

• Ne diye öyle saçma birşey yapayımki ne kazandırıcak

0|1
    0|0
    • Birşey kazandiracagindan değil de işte bizim milletimiz ajan gibi kimliğini saklamayı severler bunu söylerken lan soruyu gizli sordum diye geçmedi değil aklımdan 😃

• Güvensizlik problemi ne yaparsın boşver hiç değişmez zaten :)

• ulan açacamda üşeniyom ya amacım tabiki karı kıza yazmak testis muhappeti bide şu gruplardaki saçma diyaloglara girmek istiyorum bazen

0|1
    0|0
  • İnstagram var sadece.

0|1
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • O kadar işsiz değilim

0|0
    0|0
  • bnim

0|0
    0|0
  • fake adamın amacı yoktur boş kafadar bir baltaya sap olamamış adam :)

0|0
    0|0
  • Bir tane vardı. Artık kullanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...