Nasıl bir insan ile ömür geçirmek istersiniz?

Su kısacık ömürlerimizde evliliği neden hayatın merkezi yaptık kendimize bir kaos yarattık şartladık kiminin beyaz atlı prensi çıktı geldi kiminin gelmedi...
Prensi gelenlerde mutlu değil gelmeyenlerde herkes kendi ile büyük savaşlar içinde eksik yorgun yılgın bıkkın hisler içerisindeyiz.
Hayatta mutlu olabilmek için demek ki birilerine ihtiyacımız var mutlu olalım diye evleniyoruz fakat mutsuz bireylerin sayısını arttırıyoruz.
Nasıl olacak bu işler? :)
Fikirleriniz nelerdir?

1|1
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında hayatı kendimiz zorlaştırıyoruz evliliklerde moder dünyanın getirdiği herşeyi sahiplenme duygusu içinde yaşadığımızdan maddi sıkıntılarla başlayan manevi huzursuzluklar boy gösteriyor. Biz insanoğlu şatafat, gösteriş, hırs, bencillik ettiğimiz sürece daha çok mutsuz olacaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• merhametli bana her daim güvenecek, Gülec, neseli, sözünün eri bir Adam olsun, sevsin saysin sadik kalsin, bana olan özlemi bitmesin, böyle :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Dürüst olsun, beni sevsin, kendisi gibi olsun, esprilerime gülsün, güzel gülsün, hep gülsün, çok gülsün

1|0
    0|0
  • Saygımız azalmasın birbirimizden yeter bana.

1|0
    0|0
  • Şuanki sevgilimle bir ömür geçirmek isterim
    o beni üzmez üzse de özür dilemeyi biliyor
    ve etrafımda bulunması benimle ilgilenmesi beni mutlu etmeye yetiyor
    ve beni gerçekten çok seviyor bana bağlı bir kız ve güven kokuyor :D
    bu kişiyle bir ömür geçirmek isterim işte :D

1|0
    0|0
  • Ne zaman önyargılarımız azalır o zaman kafa dengi insanları bulabiliriz

1|1
    0|0
  • Sessiz herkesle samimi olmayan benı seven güvenen fazla alışverişi sevmeyen :D yemekleri güzel yapan. Orta güzellikte bir kız olsa benım olsa yeter :D

1|0
    0|0
  • Anlayışlı

1|0
    0|0
  • selam ben olsa arkadas mutlu hhuzrlu sevecen cana yakın dert ortagım sahıplenecegım olgun mantıklı guler yuzlu olsun derımm

1|0
    0|0
  • anlatsam abartma dersin :D

1|0
    0|0
  • Vallaha yaşıyoruz işte sonuçlarını göreceğiz :)

1|0
    0|0
  • Yeri geldiğinde Arkadaş gibi olsun, bazı zamanlar kötümser olurum moral versin, espirli şakacı biri olsun, yeri geldiğindede romantik... sürekli bir beklenti içinde olup hayal kırıklığına da uğramasın

1|0
    0|0
  • zatenm hatanın en büyüğü de bu.. bir kişiyi hayatının merkezine koymak.

1|0
    0|0
  • Evlenmeden olmaz :D

1|0
    0|0
  • Eglenceli

1|0
    0|0
    • Bence de eğlenceli olmalı deli dolu :)

• Kedi gibi

1|0
    0|0
  • sıcak kanlı hüler yüzlü ve beni seven birinle tabiki nerede ne yapmaısnı bilen

1|0
    0|0
  • Uzun Zamandır Hayatımda Biri Olmadı Kendi Kriterlerimi Bile Karıştırır Oldum :D

1|0
    0|0
    • Yalnızlığa alışmışsan eğer sıkıntı daha büyüktür :)

• Doğru Alılmış Kudurmuştan Beterdir :D

• karakterli karakterli karakterli karakterli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evlenmek ıstemekte aıle faktorude onemlı ben sırf bı yuvam olsun dıye evlenmek ıstıyorum mesela ama gel gor kı evlenemıyorum

1|0
    0|0
  • Vicdanlı merhamet sahibi içinde insanlık olan biriyle evlenmek isterdim

1|0
    0|0
  • Anlayışlı sabırlı

1|0
    0|0
  • fazla yakışıklı olmasına gerek yok ; sadece sevgimi kazanması yeterli
    kalbimin sahibi olmalı
    o öyle biri olmalı ki her yeni bir güne onunla uyandığımda dua sebebim olmalı
    güldüğündeki gülümsememin sebebi ben olmalıyım benimki de o misal beraber hayal kuracağımız biri
    sadakati tam , imanı sağlam , hayat dolu bir eş

1|0
    0|0
  • Coook dogru seyler yazmişsin. Ömrümü gecirecegim insanin anlayişli sadik dürüst bir insan olmasını isterdim.. Ama zor

1|0
    0|0
    • Zor deme şans meselesi şansın her daim açık olsun :)

• Konuşkann

1|0
    0|0
  • Dualarimda istedigim gibi

1|0
    0|0
  • Aklimdaki gibim

1|0
    0|0
  • Beni ben oldugum icin oldugum gibi seven. Sarildiginda guven hissettigim sefkatli ve anlasabildigim birini isterdim..

1|0
    0|0
Yükleniyor...