Sevgilinizle dışarı çıktınız ve bir şeyler yiceksiniz?

kızlar erkek arkadaşınızın bütçesini düşünür müsünüz?
erkekler kız arkadaşınızla vakit geçirmek olsun da fiyat önemli değil mi?

• Erkek arkadaşımın cebini düşünürüm ve lükse kaçmam./Kız arkadaşımı ucuz yerlere götürürüm.
    90% (27)64% (7)83% (34)Oy Ver
  • Erkek arkadaşımın bütçesini düşünmem ve lükse kaçarım/Kız arkadaşımı pahalı yerlere götürürüm.
    10% (3)36% (4)17% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yav benim gideceğim mekanlar bellidir, kıza has bişey düşünmem, zaten normalde de dandik dundik yerlerde vakit geçirmem.

Kızın teki de 'Ay biraz daha pahalı bir yere gideliiim' diye mızmızlanacaksa çok da umrumda olmaz. Ben gittiğim yerde yemeklerin/içkilerin kalitesi, mekanın atmosferi ve fiyatının makul olmasına bakarım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nereye gitigimizin bir önemi yok önemli olan o yerde rahat olabilirmiyiz bence. Yani lükslükte falan gözüm yok öyle :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ucuz yere ya da pahalı yere götürürümden ziyade canımız ne istiyorsa o an yakında nere varsa oraya gideriz

0|0
    0|0
  • Ne fiyatı arkadaş gün boyu ye iç gez dolaş vereceğib parayla fakir olmazsın
    bence o günün tadına bakacaksın güzel anlar yaşayacaksın

0|0
    0|0
  • Yani parasını ödeyebileceğim mekana giderim.. Tutupta hiç bilmediğim lüks bir mekana cebimde de iyi bir para yoksa gitmem

0|0
    0|0
  • İşkolik bir adamım, para kazanmak ve servetime servet katmak için her fırsatı değerlendiriyorum.

Sevdiğim kızla birlikteyken üçüm beşin hesabını yapacaksam, niye çalışıyorum ben? Kadınımın canı ne istiyorsa o olacak!

0|0
    0|0
  • Güzel vakit geçirelim. Nakit sorunum yok.

0|0
    0|0
  • en iyi yerlere götürm benim yanımda kız hesap ödeyemz

0|0
    0|0
  • benim için para önemli degil onunla geçirecegim vakittir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Evden çıkmadan ikimize ekmek arası hazırladım disarda parkta oturur yerdik, dönerken de yürürdük otobüs parası da vermezdik.

0|1
    0|0
  • A dedim. Düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Cebimizde ne kadar para varsa ona göre

0|0
    0|0
  • Tabikide anlayışla yaklaşırım

0|0
    0|0
  • Düşünürüm tabi herkes zengin doğmadı ya o bize gelsin manti yaparim ona :Dd