Basbakan veya cumhurbaskani her yetkiye sahip midir?

Ornegin egitim sistemini degistirebilirler mi veya kanunlari ulkede yesillendirme projeleri falan istedikleri yeri yikabilme yetkileri var mi? Bu ulkeye iyi bir lider lazim diyoruz fakat bir liderin tüm yetkilere sahip olmasi imkansizmis bir forumda gordum gercek mi bu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Her yetkiye sahip olsalardı milletvekili seçmezdik. Herşey tekelden yürüyormuş gibi eleştiriyor bizim millet. Hep cahillikten.

1|0
    0|0
    • Misal erdogan yol falan yapti bunu da meclise onerdi mi eger bunu yapabiliyorsa yesillendirme ve ülkeyi düzenleme projeleride yapabilir miydi?

• Evet yapılıyor zaten, İstanbul'da b*ktan bütün semtler düzenleniyor. Bizim köye bile Park geldi kaç seneden sonra :)
      Ve bu iş belediyelerin tekelinde çoğunluk olarak.

Erkekler Ne Diyor 3

• hayır değil.. . ancak meclis çoğunluk kararı ile..

1|0
    0|0
  • cumhur baskanı en yukse yetkı oda basbakınıda m e bakanlıgına sunarrr

0|0
    0|0
  • rte kanun benim diyor.

1|0
    0|0
    • Onun istedigi hersey mi oluyor yani

• Digerleri neden bunu kabul ediyor peki para falan mi veriliyor?

• ya bak ben sana bunun detayını anlatamam . en bastinden çocuk istismarı araştırması vs konusu oldu akp oylarıyla reddedildi ya tayip izin verse olcaktı ama diğer partiler onaylayıp o onaylamazsa olmuyor .

çogu bu arada birbirinin açıgını biliyor. reza zarrab tutuklanınca da biz onu tanımıyoruz dediler. adam rüşvet verdiğini açıklamıs . öyle işte.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...