İnsan neden dışlanır?

Dışlanıyorum, dışlanıyorsun , dışlaniyoruz hepimizin hayatında ufakta olsa böyle bir an geçmiştir. Yalnız bırakılma anı var sizce bu neden? Bide sizden şunu istiyorum , Görüşünüzün sonunda sorun dışlananda veya dışlayanda olarak yazın

• Kıskanılmak
    33% (7)38% (5)35% (12)Oy Ver
  • Dışlanan tarafın kinci olması
    10% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
  • Farklı veya sıkıcı bir kişilik sahibi olmak
    29% (6)31% (4)29% (10)Oy Ver
  • İnsanlarla iyi iletişim kuramamak
    28% (6)31% (4)30% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü mükemmelsin ve mükemmel olanı kimse istemez fakat yine hata sende.
    Çünkü her darbede geri adım atıyorsun, güvende olmaya bayılıyorsun.
    Çünkü her hatanda başkalarını suçluyorsun mesela koyduğun şıklar gibi..
    Çünkü daha iyisi için çabalamıyorsun!
    Dışlanmanın tek sebebi sensin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanlar sürekli değişmemi söylüyor... ama asıl değişmesi gerekenler onlar!.. Normaldede çok arkadaşım yoktur, hatta hiç yok. Ama internet ortamıma bakarsanız kardeş diyebileceğim, beni anlayan o kadar kişi varki. Ama yinede yetmiyor insana.. Tutacak bir el, bir güler yüz istiyor, ama onlar hep aynı nefret, iğrenmeyle bakıyorlar.. Dinlemeden ''ben eşcinselim'' dediğim an ya engel basıyorlar, ya arkadaşlıktan itiyorlar, ya da daha anlatamadıklarım... Şu an bile kendime o kadar kızıyorum ki! bu kadar güçsüz olup göz yaşlarımı tutamadığım için.. Bir kişi itiyorsa arkasında büyük umutlarla beklediğim kişide yere yıkıyor... Ve hala beni yıkan insanlara beslediğim o umut : belki severler, belki kabul edilirim , belki bende çok mutlu olurum, belki Aşk denen şeyi bulurum... Sadece öğrenmek istediğim : sevilmenin nasıl bir şey olduğu... Çok mu?

0|0
    0|0
  • A dedim hiç dışlanmadım ama dışlansamda bundan olur herhalde

0|0
    0|0
  • Kiskanilmakk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...