Annemin telefonunu karıştırdım?

En fazla on dakika oluyor olaya, su an ne hissedeceğimi bilmiyorum. Annem duştaydı, gözüm takıldı içime doğmuş gibi. Birisiyle konuşmasına girdim, annem " duygu olmadan zevkli olur mu ki" yazmış. Onu okudum annem çıktı ben de hemen bıraktım telefonu. İnsan ailesini diğerlerinden farklı tutuyor, yediremiyor gözüyle görse bile. Düşünüyorum belki başka bir muhabbetttir diye. Ama bariz açık net. Sizce başka bir şey olma ihtimali var mı? Bu durumda ne yapayım ben? Babama üzülüyorum.

Güncellemeler:
Demin yine aldım okudum, Adrenalin öne geçer gibi şeyler yazmış adam ama muhabbetin eskileri yok annem silmiş onun üzerine beş altı mesaj vardı adamın adını da gördüm. Şimdi ne yapayım?
Abim üniversitede okuyor bizi çok zorluyor. Annem dün ağlamıştı ek iş arıyorum da demişti, babam kızmıştı. Gittiği yere kadar demişti. Adamın profilinde bir yazı gördüm. Sanırım annem eskortluk yapacak. İnanmıyorum ya inanmıyorum gerçekten iğrenç hissediyorum.

0|0
21|40

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle ve kesinlikle babana soyleme. Henüz bir sey olmamis sonucta yazdigina gore. Sen engel olmaya calis. Annenle konus ve bol bol dua et. Olmamis bir sey icin bir aileyi yikmaya gerek yok. Ha eger her seyi denemene ragmen bu olursa iste ozaman babanin bilmeye hakki olur. Annenle acik acik konusmaktan baska çaren yok gibi. Allah yardimcin olsun bol bol dua et. Ve kendini suclama. Senin ne gibi bir sucun olabilir ki? Kalbini ferah tut Allaha sığın. Bu gune kadar yapmadiysan bile bunu yap. O sana yardim edecektir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önce bir sakin ol. Annen elbette kötü bir insan değildir ama bu onun hata yapmasına engel değil. Hepimiz hata yapıyoruz maalesef. İnsanları bazen hataya sürükleyen olaylar olabiliyor bile bile yanlışı yapıyoruz. Babanında vardır veya olmuştur zamanında ama senin haberin yoktur bunlardan. O yüzden orasını bir geç. Anneni takipe al önce. Tahminlerle şüphelerle bişey elde edemezsin. Kendi gözünle gör neler yaptığını ve neden yaptığını anlamaya çalış. Elinde yeterince bilgi olduktan sonra annenle konuşmalısın ama sakince. Onlarda bizim her hatamıza sabırlı davrandı sonuçta. Durum nasıl ilerler bilemiyorum ama inşallah herşey iyi gider.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Annenin telefonunu karıştırarak kendini ateşe atmışsın. Bunlar senin boyunu aşacak konular. Sonuçları çok ağır olsa bile yapman gereken babana söylemek. Öyle bir annenin kızı olman doğru değil zaten.

Ayrıca baban da her ne kadar maddi manevi size yetemiyor olsa bile bu şekilde bir yaşamı haketmiyor. Sen söyle ve kenara çekil.

1|2
    0|0
    • Yapamam asla, annem kötü bir kadın değil o da bunalımda madii olarak durumumuz çok kötüydü tek başına yetmiyordu. Ama bunu düşünecek bir insan da olmadı kendimi cok kotu hissediyorum. Ona şu an kızamıyorum bile sadece ağlıyorum. Takip edecektim yetişemedim

• Kadının iyisi kötüsü para yokken belli olurmuş.

• Bu dediğine katılmıyorum

• 2 ihtimal var. Ya annenin yediği her naneyi belgeleyerek onun yüzüne vuracaksın babanın olmadığı bir gün; ama annenle aran hiçbir zaman eskisi gibi olamayacak. Ya da ses etmeden sabredip, adam akıllı okulunu okuyup kendi ayaklarının üstünde duracak noktaya getirip, kendini bütün bu karmaşadan kaçacaksın. Arada da babana maddi destekte bulunacaksın.

Not: Baban er ya da geç öğrenecek, tabi ömrü yeterse o yüzden kendi kendine öğrenmesi mi daha iyi yoksa başkalarından duyması mı onu düşün...

0|0
    0|0
  • Çok zor bir durumdasın. Ben olsam bu durumu annemle konuşurdum yapma derdim. Hiçbir vaziyet bir annenin namusunu başkalarının altına girecek kadar düşürmemeli. Hele para için? Ek iş bulup çalışabilir namusuyla başka işler de yapabilir. Bu yol yol değil. Bence annenin desteğe ihtiyacı var bu konuda ve ona destek olup bu yoldan döndür. Baktın olmuyor babana söyle ama en son çare olarak. Allah yardımcın olsun kardeşim.

0|0
    0|0
  • Babana anlatma. Anneni karşına al ve konuş anlamazsa tehdit et.

Sokakta yaşayanlar eskortluk yapmıyor.. Annenin bahanesi para geçim sıkıntısı olmasın.. İçinde var ve annen kötü yolu seçmiş bile sen ne kadar inanamasanda gerçek bu..

Babana duyurmadan anneni kendine getir.

0|0
    0|0
  • Duygu diyebirisi vardır, bir yere gitmeyiplanlıyorlardır ve duygunun orda olmaması gunun kötü gececegine delalettir olabilir...

1|0
    0|0
  • Evlenmeselermiş o zaman. Babana üzüldüm.

0|0
    0|0
  • farklı bir konudur umarım..

0|0
    0|0
  • Walla şu teller çıktı çıkalı herkes bir haltlar ediyor.. napsan bilemedim ama çok yanlış adama yazık :(

0|0
    0|0
  • abowwwww

0|0
    0|0
  • Duygu diye bir arkadaşı vardır belki

0|0
    0|0
    • Çok güldüm kardeş sağ olasın

• Duygu olmadan seks olmaz muhabbeti insan yakınında olunca inanmıyor ama oluyor görünmeyen daha çok var

0|0
    0|0
  • senin için kötü durum

0|0
    0|0
  • Başkadır o ama karsı taraf bayan mı

0|0
    0|0
  • Hemen ona yormamak lazım belki başka bir konu hakkında konuşuyor olabilir. Biraz daha bekle emin olmadan yargılama kimseyi

0|0
    0|0
  • Hayaline sokayim

0|0
    0|0
  • anneni takip et?

0|0
    0|0
    • yapamam diye dusunuyorum ama deniycem su an hazirlaniyorum

• Nasıl yani? para için derken?

• engel olsana annene?

• İyi ama konustugu belkide bir bayan arkadasidir hemen oyle kotu dusunme.

0|0
    0|0
    • Hayır erkek olduğu için girdim konuşmaya ama tam adını hatırlamıyorum şu an çünkü iki üç saniye anca bakabildim

• Kime yazmisti o mesaji sen taniyomusun kayitli degilmiydi telefona

0|0
    0|0
    • Facebooktan yazmıştı adıbı hatırlamıyorum ne yazık ki. Şimdi telefonu alsam odaya kaçıp kilitlesem orda hepsini okusam ne olur? Bilmemezlikten gelmek daha mı iyi?

• SADECE İSTANBULLU BAYANLAR
      Öncelikle herkeze merhabalar
      Burdaki arayışım
      Bu işi MESLEK edinmemiş
      MADDİ konulardan dolayı yapan
      Bir bayan arkadaşla tanışıp
      Belirli zaman aralıklarında
      Sevgi, saygı ve güven çerçevesi doğrultusunda görüşmek
      Bu şartlara uygun bayan arkadaşlar mesaj yazarak bana ulaşabilirler
      SADECE İSTANBUL... adamin prfilindeki yazi

• Annen bana gore benim dusuncem babani aldatiyor sana inanm. ayabilir o yuzden annenin mesajlarina bak fotosunu cek kanit olarak babana anlat

• duygu olmadan derken senin annenin adı duygumu?

0|0
    0|0
  • Iyice arastir bak iyice ogren anneni takip et imkanin varsa gizliden

0|0
    0|0
  • Vardır ya yapmaz sor bakalim bir ya da tam oku 😂

0|0
    0|0
  • malesef annen niyeti bozmuş

0|0
    0|0
  • bence hemen git annene bunun hesabını sor belki bir hata yapmaktan vaz geçer

0|0
    0|0
  • nerden yazışıyorlar?
    yanlış anlamış olma?

0|0
    0|0
  • ulan sabah sabah güzel insanları üzmeyin be

0|0
    0|0
  • Sabah sabah ne trollediniz şu siteyi arkadaş.

0|0
    0|0
    • Ne yazık ki gerçekten doğru. Troll denebilecek bir olay içindeyim ağlıycam ağlayamıyorum şu an gözümün önünde hazırlanıyor. Muhasebe kursum var diyor. Ya o adama gidiyorsa? Sanırım tam şu an bok gibi hissediyorum.

• Becerirsin.

• Deneyeceğim

• Kime yazmis ama oda onemli etken

0|0
    0|0
    • SADECE İSTANBULLU BAYANLAR
      Öncelikle herkeze merhabalar
      Burdaki arayışım
      Bu işi MESLEK edinmemiş
      MADDİ konulardan dolayı yapan
      Bir bayan arkadaşla tanışıp
      Belirli zaman aralıklarında
      Sevgi, saygı ve güven çerçevesi doğrultusunda görüşmek
      Bu şartlara uygun bayan arkadaşlar mesaj yazarak bana ulaşabilirler
      SADECE İSTANBUL...
      Bu adama

• Net uzerindenmi yazmis ve duygu kim

• Trol iyi ya :D
    Eline sağlık bacı

0|0
    0|0
  • Takipte kal uzaktan gözle annemi uyar sonuçta yuvaniz var yikilmasin

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kardeş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 20

• Annenle konuş. Ama ondan önce o konuşmaların ekran fotosunu falan alıp kendine at. Annen nasıl biri bilmiyorum ama tehdit falan ederse bilemiyorum yani üzücü bir durum ama annenle konuş önce. Hatasının farkına varmasını sağla. Belki kızının ona böyle şeyler söylemesi utandırır ve vazgeçer

0|0
    0|0
  • Annenle konuşmalısın. Yaptığı kotu bir şey bence şartlar ne olursa olsun. Ayrıca babana da anlatman gerekiyor bence

0|0
    0|0
  • Karışma annenin hayatına belki mutsuz kadın

0|0
    0|0
  • annene laf kondurmak istemiyorsun ama kimse eskortluk yapacak kadar yoklukta olmaz güzelim. bulaşıkçılık yaparsın hasta altını alırsın temizliğe gidersin en kötü ihtimal bunlardan bile eline 3-5 lira geçer. emin ol o düşündüğü işten bin kat daha temiz işler. o yüzden anneni savunmaya çalışman doğru değil. gerekeni yap ve babana söyle her şeyi

0|0
    0|0
  • Bence annenle konuş

0|0
    0|0
  • Kizim sen kac yasindasin annem. kotu bir insan Degil diyip duruyorsun. Namussuzlugun iyi oldgu nerde görülmüş. zora girince bu yola basvuran insani iyi mi gormeliyiz.. git babana söyle. ki annen yoldan cikmasin

0|1
    0|0
    • Bir insanın neler yaşadığını bilemezsin. Şu an senin görüşünü istemiyorum.

• Oradan git babana söyle demesi çok kolay değil mi? Babam ben kendimi bildim bileli hasta. Sence buna dayanabilir mi? Ben kendi ellerimle. onu öldürebilir miyim? Annemden babamdan ayrı kalmak ister miyim? Boşansınlar, demesi çok kolay. Babam tek başına yaşayabilir mi sanıyorsun? Senin dediğini yapmayı da bilirim. İki ucu boklu değnek. Ne yapacağımı bilmiyorum. Şu an sadece gerçekten farklı bir fikir bekliyorum. Bir umut. Sen oradan bu üslupla konuşmaya devam etmezsen sevinirim. Her şeyin bir bedeli var. Her hareketimi tartmak zorundayım.

• Bu duruma dusmenizin tek. sebebi abin mi

• Screen shot al
    Anneni tehdit et

0|0
    0|0
  • Gözden kaçırdığın birşey var bana göre

0|0
    0|0
    • Ne gibi

• Tail edermisin lütfen
      ya da açayım mesajı

• Konuş annenle

0|0
    0|0
  • Önce sakin ol, sonra telefonu sessize alip tuvalete gir mesajlari oku sessizce sakin aglama sonra cik eger zannettigin gibiyse ekran fotografi al kendine at her ihtimale karsi sonra anneni zaten cek kenara konus ama ekran fotografi almayi unutma bak delil gerekebilir ileride

0|0
    0|0
  • Annene anlat açık ve net. Önce olayı ondan dinle zaten zannettiğin gibiyse ki öyle görünüyor. Öyleyse de ya babamdan boşanırsın de ya da babama söylerim de.

0|0
    0|0
  • Anneni bir psikoloğa götürsen belki derdini anlatır rahatlar

0|0
    0|0
  • Benim babam aynı haltı yiyor.. elimden gelse adamı geberticem.. de iştee millete açıklama yapmak zorunda kalıcm...

0|0
    0|0
  • Allah yardim etsin ama herşey apacik. Ve Allah cikartmis

0|1
    0|0
  • Bu durumu

0|0
    0|0
    • Bu durumu annene anlat konuşmaktan başka çaren yok göz yumma sakın bu olaya

• takip edeceğim, cunku kursum var demişti gidecegi kursta yurume mesafesi bakalim..

• Babanla konus

0|0
    0|0
  • Ayvayi yedin

0|0
    0|0
  • eeee sızın sayenızdedır parasız kalmıs kadın ev gecındırme derdınde

0|0
    0|0
  • Erkek olduğun emin misin annen konus istersen bu durum

0|0
    0|0
  • ikisinide karşına al olayı ve ne düşündüğünü aç..

0|0
    0|0
    • Şu an içimden telefonu alip odama kacmak geciyor. kilitleyip. hepsini okurum o zaman anlarim gercekten suclu olup. olmadigini

• ne diyim bilmiyorum.. :( üzücü bir durum..

Yükleniyor...