Psikolojim bozuldu yardım edin?

17yaşımda Türkiye'den halamın oğlu ile nişanlanarak hatta ettim sevmediğim biriyle, imam nikahı kıydım sadece Türkiye gidebilmek için Fransa'da yaşıyorum ama Ada'm hemen benimle birlikte oldu nefret ettim kandırdım ve Fransa'ya geri dönüş yaptım gidiş o gidiş evlenmekten korkuyorum evleneceğim Ada'ma ne diyecem kabul etmese beni?

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Harbi katıksız salakmışsın, hele yaşın doğruysa hele...
    Sizler Avrupa lokasyonlu yaşayıp 50 yıl önceki Türkiye koşullarını sürdüren bir türsünüz ve sizingibiler yüzünden, artık Avrupada Türk olarak ağzınla kuş tutsan 3. sınıf insansın..!
    Sizlerin bu tutumunun faturasını da bizler ödüyoruz!!!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Gecmisinle seni yargilayan kabul etmesin zaten

0|0
    0|0
  • sevmediğin bir adamla bırak evlenmeyi aynı ortamda bulunamazsın dahi özür dilerim ama gerçek bu

0|0
    0|0
  • Istemiyorum seni de madem oyle niye birlikte oldun ki

0|1
    0|0
    • Ben Aslı'nda sevmiyordum görmedimde o kişiyi Türkiye varınca gördüm benim aklımda sadece gezmek falan vardı ama çok salaklık ettim işte

• Bitti zaten dönmedim geri o kişiye fransadayım Türkiye gitmedim yani onların yanına. Tek sorun yuva kurmak istiyorum ama evlensem Ada'ma Nasıl anlatıcam ya bırakırsa beni

• Bitti ise sikinti yok simdilik evlenecegin kisiye bastan ya herseyi anlatacan ya da baska bir yol ariyacan

• Anlasirsak ben ederim

0|0
    0|0
  • salaklik parayla degilki... insan 1 hata yapar yani ayni anda 3 hata yaparmi?

0|0
    0|0
  • Hayatının hatasını yapmışsın önceden birliktelik yasamismiydin ilkin omu oldu?

0|0
    0|0
    • İlkim oydu evet çok büyük hatta yaptım çok pişmanım Türkiye gittiğim için

• Sağol gerçekten haklısın yardımın için yazdıkların için teşekkür ederim yardımcı oldun baya hayırlısı bende doğru anlatırım kabul ederse eder etmezsede kısmet değilmiş derim artık uykun varsa uyu sağol. Yinede

• Seven insan kabul eder sen ona güven verdikten sonra dert etmez onu kafana takma iyi geceler şimdi direk yat kafanı dinle fazla yorma kendini sakın kafa ile uzun uzun düşün dediğim gibi hayatını kimsenin lafına bakarak değiştirme sonuna kadar çekecek olan sen olursun Allaha emanet kardeş

• Severse kabul eder

0|0
    0|0
  • nişanlıyken nasıl senle beraber oluyor ya hep izlediniz filmleri anlatıyorsunuz

0|0
    0|0
    • Mahsat benimle olup Fransa'ya gelicek bırakamam sandı valla var böyle şeyler

• He bak şimdi ailen bu olaya karistiysa çok güçlü bir insan olacak herkesi karşına alacak ne olursa olsun hayatta istemediğin hiç bir seyi ailende olsa ölümle tehtid edilmedigin sürece yapma bak hayatinin sonuna kadar o kisinin suratina nasıl bakicaktin gonlun olmadan onunla yasadigin için yapma pişman ileride olacağına başında yapma kendini uzersin

• @Lazuşa53 haklısın 😌👍🏼👍🏼👍🏼 ilk önce kendimi düşünücem

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlamadığım nokta şu sen halanın oğlu ile nişanlanıyorsun başka birisi ile ilişki mi yaşadın?

0|0
    0|0
  • tebrik ediyoruz

0|0
    0|0
  • Erkekler demiyor bakirlik gitti evleneceğim kadina ne diyecem
    Kendini sıkma artık olan olmuş inşallah evlenecegin kişi sorun yapmaz bunu
    Iyi tarafı en azından dini nikah varmış hiç olmasaydı daha kötü değil miydi sence

0|0
    0|0
Yükleniyor...