Ülkemizdeki kızların neden bu kadar egosu fazla? Derdiniz nedir?

Merak ediyorum bizim ülkedeki kızlarda garip bir şekilde ego var yani garip dememin şekli eskiden böyle değildi ama bu yeni nesilde acayip bir sıkıntı var kızlar bir garip bir ego birde cok fazla argo kelime kullanıyorlar ne oluyor size arkadaşlar?

Güncellemeler:
bu arada türk kızlarına laf atmıyorum kesinlikle başımızın tacı hepsi sorum başka yönde.

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• selam dostum yine ben, senin peşinden 3-4 tane kız düşşe ve genel amaçları seni öpmek ve okşamak olsa? Sen nere kadar kendini benimser şekilde kalırsın şahsen merak konusu :) Bizim ülkedeki kızların sorunsalı aşırı derece üstüne düşülmesi bir kızın facesinde 100lerce abaza mesajı var sana veya bir başkasına bir kız merhaba yazsa 3 gün peşinden gidersin :) ama kızlarda öyle değil ee bırakda egoda bassınlar

0|1
    0|0
    • dostum ama bence sadece bunla alakalı değil sadece ya, bir şeyler daha eksik ve ya fazla.

Kızlar Ne Diyor 10

• Bizi çok isteyen var ondan :)

1|2
    0|0
  • kezbanlık

0|3
    0|0
  • Bu ülkede ergenlik şiddetli bir depresyon etkisi yaratıyor. Ergenlikten çıkma yaşı kızlarda 25 erkeklerde 30 gerisini sen düşün. Ama şu bir gerçek şu özellikle arkadan gelen nesilde bir sıkıntı var. Liseli tipleri görüyorum iki karış boylarıyla meydan okur gibi bir havalar, sokak ağzı, serseri tavırlar.. Böyle bir gençliğin gelecekte nasıl anne/baba olup nasıl çocuk yetiştireceklerini merak etmiyo değilim.

0|1
    0|0
    • aynen bende yazdıklarının hepsine katılıyorum ve cok tedirgin eden bir durum bu gerçekten ya...

• Egoyu yanlış tanımladığından olabilir senin bahsettigin ego degil kıro

2|1
    0|0
  • Bende hiç yok biraz olsa iyi olur diyor arkadaşım 😅

0|1
    0|0
  • Sosyal medyada fake kız hesabı aç, goruceksin. denemesi bedava.

0|1
    0|0
  • Sıkıntı tinne ;)

0|1
    0|0
  • Kendini yeterli gormeyen ve kendine guvenmeyen insanlar bence asagilik psikolojisi olarak kendini dolduruyor ve egolari sisiyor veya tam tersi olabiliyor. Kendini cok begeniyor ve kimseye layik gormeyebiliyor bence

0|1
    0|0
  • SEn niye bukadar önyargılı peki he

0|1
    0|0
  • Olabilir bir şey diyemiycem

1|1
    0|0
    • dedin bile :)))

• Hadi yorum yapayım ben egoist değilim sanırım yani insanlar mütevazi derler ama neden egoist kızlar var dersen mesela yetiştirilme tarzı olabilir babam ve annem sürekli muhteşem olduğumu harika güzel olduğumu söylüyor okadar ki bazen inanıyorum ama aynaya bakınca hayalkirikligi na uğruyorum o çok farklı bir konu 😢

• hayır sendeki durum farklı yani sende sorun yok benım kasteddiğim mesela kızlar böyle dizileri filmleri izliyolar karşılarında da öyle birini bekliyorlar gibi geliyor ve cok dengesiz davranıyorlar

Erkekler Ne Diyor 9

• En basitinden şu sitede bile asosyal cirkin kizlara 40 50 mesaj atıyorsunuz onlarda ego yapıyor sonra biz o egolari sonduruyoruz.

0|1
    0|0
    • erkeklerinde katkısı var kesinlikle ama sadece bu değil bence nedeni

• yaşım 29 ben anlayamadım daha kardeşim anlamayada niyetim yok sende uğraşma kardeşim sal rahat bırak evde kalma korkusu akıllarına düştüğü zaman ego mego kalmıyo

0|1
    0|0
  • Hemcinslerimin G*T Kaldırma Kuvveti İle Alakalı Bişey

0|2
    0|0
  • sadece bizim ülkemize has bir durum olduğunu düşünmüyorum, her ülkede var öyle kızlar fakat olmayanlarda var, sen yanlış yerlerde geziyosun

0|1
    0|0
    • bizim ülkede artık arttığını düşünüyorum eskiden bu kadar değildi

• Sosyal medyada gotunu acarsan 100 takipçi , meme gosterirsen 50 takipçi kazaniyosun. Normal değil mi

0|1
    0|0
  • O ego sadece sosyal medyada sokakta egolu değiller

0|1
    0|0
  • Erkeklerin çükleri yüzünden.

0|1
    0|0
  • Hemcinslerim yolda geçen her g*te bakarsa olacağı bu.

0|1
    0|0
  • turk kizlari en guzeli

1|1
    0|0
Yükleniyor...