Polis Özel Harekat hakkında ne düşünüyorsun?

Özel harekat polisliği hakkında neler düşünüyorsun? Birgün bana da nasip olsun inşAllah...

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• En çok özendiğim mesleklerden biri inşallah nasip olur😊

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• dogru durus yetki verilsin diye dusunuyorum.

0|1
    0|0
  • Allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun onlara silah dogrultani bırak akıllarından kötü şeyler geçirenler bile teröristtir

0|1
    0|0
  • Polislerden nefret ederim.. hepsinden değil isini hakki ile yapmayanlardan ve yuzde 85 i hakki ile yapmiyor

0|1
    0|0
    • Nefret? Yuh be

• Aynen gelirler hastanenin onunden araba cekerler ama ayni caddede 50 metre ilerdeki kafenin onunden cekmezler para aliyolar yads korkuyolar. Ihbar edersin bir olayi aman basima bisey gelmesin diye olay bittikten sonra gelirler. Daha bissuru sayarimda neyse artık. Haram olsun boyle yapanlara o maaslari madem boyle yapcaktin niye polis oldun

• Ben özel harekat polislerini sordum hani bizim için şehit olanlar var ya

• boş hava tüplerinden başka bir şey değil. taşıdıkları teçhizatın hakkını verseler keşke ah ulan ah şu jöhleri reklam etmiyorlar ki alem delikanlı görsün

0|0
    0|0
    • Ne saçmalıyorsun ulan sen aylardır kaç tane PÖH şehit oldu siyaset yapar gibi konuşma iki taraf da aynı işi yapıyor

• ya sektir git hangi filmin etkisinde kaldıysan orda yaşamaya devam et aslanım

• Hastır güzel kardeşim

• Sevmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...