Babam bana arabayı vermiyor artik ağlıcam araba araba diye insan bu kadar mi oğluna güvenmez?

Vallahi birkere arabayı izinsiz almadim hep istedini yaptım en son köyde dağda sürdüm gayette iyidim 3 kere kullanınca cozdum en son yazdı o zaman en son o zaman verdi dahada vermedi surda yaza bişeyde kalmadı nerdeyse 1 sene olcak ve ben hala arabayı alamadım artik dilimde tüy bitti yani babama anlatmaktan adam tm diyo hafta sonu sürdürürüm diyor o gün gelince yok isim var başka bir yere girmem lazım beni boyle oyaladı içimdeki araba sevgisi aşkı öldürmeye başladı artik kendi arabamızı görünce tekme atıyorum artik nefret ettim benim yaşımdakiler otobanda sürüyor ben ise hicbiryerde süremiyorum vallahi bezdim. Vallahi yazarken gözüm doluyor bir arabaya birkaç tur atsam oda yeter oda yok hergun 7 24 arabayı dusunuyom okulda arkadaşlarla konusuyom adamın babası bmw ye al sur diye izim veriyor ya da ne araba olursa farketmez direk veriyor bide küçük veletleri sürürken görüyorum iyice deli oluyorum tek istediğim arabanın zevkini almak çok mu şey istiyorum

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• babanla kısa mesafelere giderken sen kullan düzgün kullanabildiğine emin olsun verir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• 33 yaşında olduğun halde arabayı vermiyo mu babanda bir sıkıntı var derim

0|0
    0|0
    • Pardon yazmamışım yaşım 18

• normal daha küçüksün araba kullanmak öyle kolay değil ben bile hala çekiniyorum

• Ya benim yadım daki ler adamlar gece alem yapıyolar otobanda caddede rahat rahat gidiyolar heryere benim bir isim olsa gidicem ama uzak gidemiyorum ama arabayla gitsem 2 dk da giderim lazim bisey sonuçta araba

• Yaş 16 mı?

0|0
    0|0
  • gece kaçır ruhu duymaz

0|0
    0|0
    • Anahtarı saklıyor

• Vallahi ama zoruma gidiyor boyle olması güvenmemesi ya da arabayı vermek istememesi

• Sorma arkadas artık kendi paran kazan al ne diyim dedemin aynısı tıpkı baskaları 5yasında veriyor bizimkiler sap mk

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...