Yakalanmayan bir tetikçi olsanız kimi.. ?

Sınırsız maddi ve lojistik gücünüz var. Ve hiç bir istihbarat teşkilatı sizi yakalayacak kadar güçlü değil.. Kimlerin fişini çekerdiniz?

Güncellemeler:
Ben şahsen ABD yi ve dünyayı yöneten en büyük kartellerin sahiplerini, yöneticilerini.. vs..
Eee arkadaşlar başka tetikçi yok mu aramızda? Hadi eller tetiğe.. Pardon klavyeye :))

1|0
13|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlkokul öğretmenimi... mahallenin muhtarı... Eniştemi... Eski sevgilimin babasını... Küçükken bana tokat atan arkadaşım bakkalı... 8 yaşındayken 10 kuruşum cıkışmadı diye bana dondurma vermeyen arkadaşım dondurmacıyı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben Allah'ın verdiği canı O'ndan başka kimsenin almaya ruhsatı olmadığına inanırım. Kimseyi öldürmem.

Kadim bir Çin atasözü şöyle der: "İntikam için bu çaba niye? Bekle... Nasılsa o yakında ölecek"

0|3
    0|0
    • İnsani görüşünüz için tebrik ederim. Lakin zalimlere karşı ben anladıkları dilden cevap verilmesi düşüncesindeyim. Herkese aynı tarifeden yaklaşamam şahsen.

• Bir gün öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz diyen hitler gibi olmamak adına önce yahudileri ardından da memleketimin hangi şerefsizlerle sorun yaşadığı ortada..

1|1
    0|0
  • Tüm liderleri öldürürdüm.
    İnsanlara acı çektirenleri de hakeza.

1|0
    0|0
  • Apo ve tayfasi

0|1
    0|0
  • Tetikçi olmak hayalimde dahi fıtratıma ters. Benim işim öldürmek olamaz inşallah.

0|1
    0|0
  • Benim yöntemim öldürmek olmaz canı almak benim haddime düşmez ama öldürmekten beter etmek en iyisidir bence

0|0
    0|0
  • erdoğanı

1|1
    0|0
  • Erdoganin

1|1
    0|0
  • kendi fişi mi çekerdim

0|0
    0|0
  • Dunyanin en onemli ulkelerine nukleer bomba atar , herkesi bitririrdim
    Silah az olur 😂

0|0
    0|0
  • Başta amcamın ve beni rahatsız eden eski sevgilimin sonrasında şikeyle hakkımıız yiyen güzel kardeşim aziz yıldıırmın

0|0
    0|0
  • Sokakta ters bakanları bile indirirdim

0|0
    0|0
  • Zalimlerin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dünyayı sömüren devletlerin yöneticilerini ve tabii ki onları yöneten ve dünyayı karanlığa sürükleyen insanları öldürürdüm tereddütsüz

0|1
    0|0
  • Onu Allah ve ben biliyorum buraya yazarsam tartışma çıkarıcaklardır eminim

0|0
    0|0
  • Başta şu tipimi nasıl daha iyi yaparım diyen varya onun fişini çekerdim

0|0
    0|0
  • Apoyu miting yaptırılan sonra o mitinge gelen bütün soysuzları ve apoyu kurşuna dizerdim

0|0
    0|0
  • Kendi kafama sıkardım.

0|0
    0|0
  • Cok insanın fişini cekerdim yabancılar türk düşmanlarını özellikle

0|0
    0|0
  • Tayyoşuma dokunmayın :(

0|0
    0|0
  • Kemal kilicdaroglundan baslar tum yahudileri oldururdum :)

0|0
    0|0
  • Kime denk gelirse

0|0
    0|0
Yükleniyor...