SİZİ EN ÇOK YARALAYAN ÜZEN OLAY NEDİR?

Beni en çok üzen olay anne ve babamın beni istemediklerini dile getirmesiydi, kardeşimi kıskanmak ile suçlamasıydı. Sizin neydi? Ne zaman yaşadınız?

0|1
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kollarımda ölen çok sevdiğim kız arkadaşım

Kardeş gibi sevdiğim bir kız arkadaşım vardı çok genç yaşta arkadaş çevresi sebebi ile eroine bulaşmıştı onunla tanıştığımda uzun süredir bağımlıydı zaten ve ailesinin sorumsuzluğu sebebiyle hiç ilgilenilmemişti ailesinin haberi bile yoktu durumdan yıllarca kullanmaya devam etti bende sırrını saklamaya ve gerektiğinde zehirini damarlarına enjekte etmeye devam ettim ama bağımlılığının 12. yılında yani 2013 yılında bir gece sırrını saklayan 5 arkadaş ve onun olduğu bir toplantıda krizi yaklaştığı için lavaboya gitti ve uzun süre gelmediği için kontrol ettlk ama yüksek dozlu eroin enjeksiyonu (3 tam şırınga) yapmıştı hemen arabaya atıp hastaneye götürmeye çalıştık yolda kendine geldi ve bana "Artık benim gitme vaktim geldi bana izin vermelisin Beni unutma sen benim yapmadıklarımı yaparak benim için yaşa" dedi sonra durumu dahada kötüleşti hastane bahçesine girdiğimizde kollarımda öldü.

beni yaralayan noktası ise bunu ailesinden uzun yıllar saklamam olmuştu öldükten sonra babasına söyledik ama artık bir değeri kalmamıştı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beni en çok yaralayan olay sevgisine karşılık verdiğim insanın bana patavatsız konuşmasıydı. Ben arayı her ne kadar iyi tutmaya çalışsam da. Hep şaçmalardı. Gerçi seven insan saçmalar ama sevdiğim kişiden saçma şeyler duymak beni üzdü. Egoist bir insan oldu ona açıldım diye. İşte bu yüzden ondan vazgectim. Ben gururumu ayaklar altına alıp ona açıldım. Aşkta gurur olmaz. Ben herşeyi göze aldım. Ama o şu an bana mesaj atmıyor gurur yapıyor. İyi yüz verdim ya şuraya bak bir açıldım diye hala benden mesaj atmamı bekliyor. Hala onu sevdiğimden emin nasıl olsa bana açıldı diye kendini avutuyor. Kızdan mesaj beklendiği nerde görülmüş ya. Ki elimden gelenin fazlasını yaptım. Ona nazik bir dille kendimi bir iliskiye hazir hissetmedigimi soyledim ama o bana "Evetse hemen bu eveti kabul etmem. Kafasi karisik biriyle isim olmazdi." Dedi. Daha düne kadar " Senin gibi birisi neden baskalarinin olsun benim olmasin " diyen insan 360 derece dönüş yaparak beni şaşırttı. Bunları dedi ama hala beni seviyor. Ama ona aşk boyutunda olan sevgim tükenmiş durumda. Beni kendinden soğuttu. Türüne pek rastlanmayan bir erkek tipiyle karşı karşıyayım. Bu dediklerim 3,5 ay öncesinde oldu. 3 aydır konuşmuyorum. Ama bana gönderme yapıyor hep şarkılarla yok terk ettin yok sevgin yalanmış bilmem ne. Kendi yaptığının farkında değil daha. Daha gecen ay "Bekliyorum Yazsana" yaptı durumunu. İşte bu kadar öküz bir insan. Benim sevdiğim gibi kimse sevemez onu. Yaptıklarını unutmadım. Ama artık kalbimin derinliklerinde. Her ne kadar unutamasam da onu. Ona olan hislerimi hep hatırlayacağım. Onu terk etmedim vazgeçtim. Deli gibi seviyordum acı çektim duygularımı bastırdım. Kendi etti kendi buldu. Herşey onun bana böyle konuşması yüzünden bitti. Ona karşı bir sey hissetmiyorum artık. Ama unutamıyorum da işte..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Sevdiğim kadının kalbimi kırması canımı çok yaktı, ama hala onu çok seviyorum.

1|0
    0|0
  • üzen olay yaşamadım

1|0
    0|0
  • Canımdan çok sevdiğim ilerde çocuklarımın annesi olarak düşündüğüm kadının benden soğuması durduk yere ayrılması ve süre geçmeden başkasıyla fotoğraf atması yazık gerçekten verilen emeğe saate yazık kalp kırmak ah almak ne demek öğrenir Allah'a havale ettim ben

1|0
    0|0
  • Kuleli askeri lisesine gidip ortalamayı 90 yapıp son kurulda 4 komutan karşısında durup karadaki seni lisemde görmek isterim yakışıklı diyip 1 saat bekleyip alınmamam benden düşük olan çocuğun alınmasıydı aklıma geldikçe hala çok üzülürüm hayatımı etkileyen en önemli faktördü

1|0
    0|0
  • Anlatmam

1|0
    0|0
  • 2006 da bir kaza yaşadık tek motorlu uçağı Almanya/Augsburg'da tarlaya sürmek zorunda kaldık iyi bir dostumu kaybettim.

1|0
    0|0
  • Yakınlarımı kaybetmem

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kızla ayrılığımız cidden sarsıldım hala düzelemedim.

1|0
    0|0
  • onun gidişi

1|0
    0|0
  • ben taş kapli olduğum için duvar gibi düzüm bide beni etkileyen bir şey olmadı. Yaşasın düz insanlar kardeşliği

1|0
    0|0
  • Futbolla ilgileniyordum maç sırasında yaşadığım bir sakatlık sonucu 1.5 sene top oynuyamadim. iyileşip tekrar takıma katılmak istediğimde hocam bu saatten sonra seninle uğraşamam ben deyip arkasini dönüp gittigindeki ruh halimi anlatamam.

1|0
    0|0
  • öyle bir olay uok

1|0
    0|0
  • annem babam beni çöp kutusunda bulmuşlar..

1|0
    0|0
  • Liverpooldan 8 yememiz bak yine aklıma geldi

1|0
    0|0
  • Babaannemi kaybetmek olmuştu :(

1|0
    0|0
  • Cıktıgım kızın ölmesiydi. En yakin arkadasimin ölmesi oyle iste daha varda yazmicam

0|0
    0|0
  • Peşpeşe gelen vefat haberleri.

0|0
    0|0
  • Menfaat için göz yaşı dökülmesi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevdiğim adamın ayrıldıktan sonra benden intikamını alması için canım ciğerim kardeşim dediğim kuzenimle sevgili olup onu kullanmasıydı./

1|0
    0|0
  • birsürü var

1|0
    0|0
  • Şuana kadar 5 kuş besledim , öldüklerinde aylarca kendime gelememiştim , hala aklıma geldikçe üzülürüm. :/

0|0
    0|0
    • Evcil hayvanım hiç olmadı ama acısını az çok tahmin edebiliyorum :/

• Ailenden biri gitmiş gibi oluyor , aramızda gerçekten kuvvetli bir baş oluyor.
      Kaybedince de , insan kendini boşlukta hissediyor...

• Annem vurulmustu

1|0
    0|0
  • Babam bı sebepten doalyı boynuma sarılıp aglamıstı 8 sene oldu ama hala aynı hatrladıkca gozlerım dolar ( Erkeklerı aglatmayın kızlar :) )

1|0
    0|0
  • Artık yok

0|0
    0|0
  • Bunu dediler mi gerçekten? Benim olayım kardeşimin okul için bizden erken ayrılışı..

0|0
    0|0
  • Annemi kaybetmem, 8 sene önce.

0|0
    0|0
  • 4 -5 gun önce yaşadım aslında. En yakın arkadaşım kapı komşumuz, lise arkadaşım , sırdaşım , dostum , kardeşimdi.. unıversıteye gitti ilk kez bırıyle cıktı cocukta etrafındakı herkesı uzaklastırdı. Cocuk kötü seyler kullanıyo bırde benımle ark olmasını ıstemıyormus. O... u dedi , k.. ar dedi.. dostum dedgmde kabul etti bende ıstemıyorum dedi...

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...