Hiç dalga geçildiğiniz, küçümsendiğiniz anlar oldu mu?

Benim ortaokul yıllarımda olmuştu. Hala ara sıra aklıma gelir çünkü öz güvensizliğimin temelleri o dönemlerde oluşmuştu. Hala hatırlıyorum ve ben bu insanlara hakkımı helal etmiyorum.. Allah mazlumun ahını yerde koymaz. Hiç o yaşta küçüktük, ne olacak, bilmem ne demeyin, yaşlarından büyüktü düşündükleri yaptıkları filan.. Ahlaksızlığın dibindeydiler.
Sizin böyle unutamadığınız bir hadiseniz oldu mu?

Güncellemeler:
Güncel

1|1
30|23

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere oldu, ufakken dil bilmiyordum ilkokul 5 de, cok dalga gectiler yabanci diye okulda, sonra sinirimi birinden cikardim hersey degisti :)

0|0
    0|0
    • Yabancı bir ülkede mi dogmustun?

• Peki öyle olsun bakalım..
      Ben yatıyorum sana iyi geceler😊

• sizide iyi geceler saglicakla kaliniz

En İyi Kız Görüşü

• Tabiiki halende var.. Ama Allah biliyor Zalimle mazlumu. Ben mazlum olmaya bakıyorum, ve hakkımı helal etmiyorum. Allah islah etsin.. Aynen benimde böyle şeylerdn dolayı güven problemim oldu ama zamanla geçiyor birazda olsa çünkü BEN onlardan ve onların düşüncelerinden daha değerliyim ve herzaman kendim için sorumluyum. En fazla gülüp saçma sapan dedikodumu yapıp otururlar aşağıya. Ve böyle insanların dışa nasıl yansıdığnı görüyoruz hoş birşey değil ama böyle insanlar bunun farkında değiller. Ve böylece onlara bakarak nasıl bir insan olmak istemediğmi görüyorum ve onların yapdığı hareketlerden sakınıyorum. Zarar vericeklerine faydaları dokunuyor. Unutma seni öldüremeyen şey sadece güçlendirir :)

0|0
    0|0
    • Yo şu an öyle bir sorunum yok Allah a şükür de. 14 yasında yeni yetşen bir çocuksun ve sınıfında kimse seni sevmiyo herkes üstüne üstüne geliyo.. E muhakkak bir yerde patlak veriyosun..
      şu an o tür insanlar yok hayatımda o tarz insanları hayatıma almamayı tercih ediyorum. Az olsun öz olsun kafasındayım.

• Neyazıkki böyle insanlar mevcut.. Ama tecrüben varsa böyle yapılmasının yanlış olduğnu biliyorsun doğal olarak ve daha olgun bir şekilde hareket ediyorsun. Edepsizlikten sakınıyorsun

Erkekler Ne Diyor 22

• Hangi birini sayayım beslenme götürürdüm de beslenmemi yerlerdi hem suçlu hem de güçlüydüler.

Matematik zayıf olduğu için elimize sopayla vururdu öğretmenimiz kızarırdı ellerimiz neler neler de yine de güzel anılarımızda çok

Benim canımı acıtan 2 yıllık üni macerasıydı en parasız zamanım dı öğlen yemeğim bir adet rondo 50krş ortamlardan uzak ve sessiz dim çok üzücü

lise de onu kaçırmaz dı fix meyve suyu simit ama hiç olmassa aileme yakındım :(

0|0
    0|0
  • Çok oldu olmaz mı..

0|0
    0|0
  • Evet oldu.

0|0
    0|0
  • oldu jdsjsdksd

0|0
    0|0
  • çok oldu herkes bana her yaptığını şaka diyerek yutturmaya geçiştirmeye çalıştı eskiden şaka severdim artık nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Beni kim üzdüyse o an içimden affetmemiştim hiçbirini ve sonradan hepsine birşeyler oldu garip :)

0|0
    0|0
  • evet :( hep

0|0
    0|0
    • şu an öyle degilim.. O yaslarda gözümde cok büyütmüşüm herhalde insanları ve herkese fazla safiyane yaklaşmışım bunu fark ettim..
      Boşu boşuna 2 yıl boyunca o kişileri çektim ben..
      Senin nasıldı ki?

• Derdini paylasmak istemiştim sadece.
      Peki madem.😕

• hayır..
    hep sivri dilliydim, korkarlardı =))

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Bu gibi durumlar hayatın her döneminde yaşanabiliyor. Arkadaş ortamlarında özellikle. Önemli olan böyle durumlara başa çıkmayı öğrenebilmek önemli.

0|0
    0|0
  • oldu. bakirim diye dalga geçtler

0|0
    0|0
  • Lise döneminde kızlar sürekli dalga geçerdi :(

0|0
    0|0
  • İnsanların kendilerini tatmin etme cabalari

0|0
    0|0
  • Ona firsat vermem ve konusacagim kisileri mutlaka ben secerim

0|0
    0|0
  • İllaki olmuştur açıkçası umrumdada değil eden kendine eder bana değil !

0|0
    0|0
    • İnsanın karakterine cok etki ediyo işte sizde olmamıs anladıgım kdarıyla.

• Olamaz ben 3 -30 paralık adamları takacak sıfata uygun bir adam değilim bana meydan okuyorsa topuyla tüfeğiyle gelecek kapıma !

• ben hep dalga geçendim

0|0
    0|0
  • oldum olası baskın bir karakterim olmuştur olmadı şahsen birde çocukken çok saldırgandım :D :D :D

0|0
    0|0
  • muhakkak herkesin olmuştur olmadı diyen yalan söyler.

0|0
    0|0
  • Herkesin başına gelmiştir küçükken.

0|0
    0|0
  • Defalarca hemde

0|0
    0|0
  • çavuşun küçüklüğü ile çok dalga gecildi

0|0
    0|0
  • oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Kendimle dalga geçtiğim çok oluyor.

0|0
    0|0
  • Evet benimde çok oluyordu ilkokuldan lise is donemime kadarda oldu. Ortaokul ve lisede cok kiloluydum kilomla dalga gecerlerdi saçım azdi kel derlerdi, dudağım ince ve burnum büyüktü onlarda eklenirdi ustune tabi. Sonra zayifladim burun ameliyati oldum beni goren tanimiyordu. Hatta bir kacı cikma teklifi bile etmistir 😊 kbul etmedim tabi. Lafini bilip konussun herkes ben dalga gecmezdim kimseyle cocuktuk falan yok tabiki yani bizde cocuk olduk

0|0
    0|0
    • Özgüven sorunun var mı Şu an peki

• Maalesef kalıyo izleri..

• Kesinlikle kaliyor zaten. Ama keske cevap verseydim diyorum bende susmak yerine sen kendine bak diyebilseydim keske

• Fazla sessiz olduğum için , çok hırpalarlardı , öz güven sorunum var...
    Şimdi olsa ! ...

0|0
    0|0
  • Yoo izin vermedim sdgas

0|0
    0|0
  • Küçükken olmuştur herhalde

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • Olmadı ama haklısın, şimdi bile seni etkiliyor yahu, özgüven önemli

0|0
    0|0
  • evet ya çok kötü bir durumdur. Kendilerine aynı şeyin yapıldığını düşünüyolar mı hiç acaba Empati kurmak çok önemli bence

0|0
    0|0
  • Olmazmi hayatimi degistiren laflar beni karamsar yapan seyler ölsem unutmam. Ve onlar yuzunden cok takintili biri oldum.

0|0
    0|0
  • Çok oldu ya bayağı oldu. İnsanlar çok acımasız.

0|0
    0|0
  • Evet , oldu.

0|0
    0|0
  • küçükken olmuştu

0|0
    0|0
  • Zenci ve arap diye dalga gecerleri bide ismimle dalga gecerlerdi 😊 cok uzulurdum o zamanlar

0|0
    0|0
  • turkiye gibi bir yerde yasıyorsan ya kezbansın ya da kasar. sence olmazmı?

0|0
    0|0
  • Benim de ortaokulda çok oldu. Ters tepki verdikçe daha çok çullandılar. Onların kişilik problemleri car çünkü normal biri bunu yapmaz. Ve benim psikolojimi bozdular.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Olmadı sanırım

0|0
    0|0
  • Oldu çok

0|0
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0
  • okulda bir çocuk var şu sıralar onunla uğrasiorum

0|0
    0|0
  • Of olmaz mi hemde cok :(

0|0
    0|0
  • Sessizdim okulda ortaokul. Aslında konuşurum da her ortamda değil. İşte okuldayım bir hoca geldi derse fen hocası. Ayağa kalktık bana herkes otursun sen ayakta kal arkadaşlar susun diye bağır dedi ben bağırmadım normal söyledim herkes gülmüştü çok kötüydü hala unutamıyorum lavaboya git demişti bide bana ağlıyordum. 😕😕😕 bende hakkımı helal etmiyorum. .. Bu da bir anımdır.

0|0
    0|0
  • Öğretmenim sınıfın önünde dalga geçerdi hep

0|0
    0|0
  • Lisede oldu.. herkesi skim.

0|0
    0|0
  • Kulaklarım kepçeydi sürekli bandana takardım matematik öğretmenim bunu fark etmişti soru çözneye kalkmıştım yapamadım zorla bandanamı çıkartıp şimdi daha iyi sinyal alır yaparsın demişti ve tüm sınıf benimle alay etmişti. Gerçekten çoçukluğumun tramvası olarak kaldı ve ilerki hayatımı etkiledi asla hakkımo helal etmicem

0|0
    0|0
  • Bugün böyle olmamda emeği geçen kim varsa Allah onları bildiği gibi yapsın

0|0
    0|0
  • Oo kanka hergün

0|0
    0|0
  • elbette vardır diyecek çok şey var ama susuyorum nasıl olsa okul kapanacak diye.

0|0
    0|0
  • Oldu malesef..

0|0
    0|0
Yükleniyor...