Babam sırf sevgilimle gizlice buluştuğum için o.. mu olan başımıza dedi bende sen olmuşsunbile dedim ve beş kuruşsuz?

Yarına çıkmak nasip olmasınki dedim beni yaka paça dışarı attılar şu an nedense hiç pişman değilim. Oysaki hissettiklerim ve onun hissettikleri o kadar masum ki, anlatılamaz. Bundan sonra ne yapmalıyım?

0|1
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Nereden biliyorsun onun hissettiklerinin masum olduğunu kafasını yarıp içine mi baktın kalbini söküp incelemeye mi aldın. Ayrıca bu nasıl bir kafa ki sevgiliyi babadan önde tutup sevgili için babaya öyle bir laf söyleyebiliyor ve pişman olmuyorsun...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen iflah olmazsın zaten takıl kafana göre

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ne olursa olsun evladını sokağa atmamalıydı, ara sevgilini gelsin alsın seni, sahip çıksın adamlığını şimdi göstersin..
    Troll değil olsrak düşünüp yaptım yorumu.

0|2
    0|0
  • hadi sevgilinin kollarına atla kurtarsın seni. şu saatten sonra varsa tabi.

2|0
    0|0
  • Babaninda soyledigi hoş degil ama keske babana böyle demeseydin. babanin bedduasini alirsan tutar. Mazlumun yetimin ve babanin bedduasi geri cevrilmez. Biraz uyumlu olmaya calis

0|0
    0|0
  • Babanın yaptığı hatanın büyüğü ulan insan kızına öyle olsa bile öyle der mi. Senin susup kendin çıkman gerekiyordu o evden. Nerde yaşıyon gitcek yerin var mı.

0|0
    0|0
  • hata etmıssın

0|0
    0|0
  • iki tarafıda idare edicektin politika da yapacaktin yeri geldi mi, ama herkes yapamaz zaten

0|0
    0|0
  • Ektiğini biçmişsin diyecek birşey kalmamış

0|0
    0|0
  • Sinirliyken cevap vermemek gerekir

0|0
    0|0
  • Aferin kimse sana karışamaz. İstediğine istediğin gibi davranırsın.

0|0
    0|0
  • babamı la o?

0|0
    0|0
  • Haketmişsin neyin masumu mk çocuk seni s. kp s. kp atacak gerçek aşk mı var sanki

0|0
    0|0
  • Sevgilinden ayrilirsan nolcak elin adami sonuçta gider başka kizlarin tadinada bakmaya

0|0
    0|0
  • Pişman olursun ama hemen değil şimdi ne yapacaksın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• trolleme mılletı len

0|0
    0|0
  • Nasıl yani ailen evdenmi kovdu seni

0|0
    0|0
  • normalde aile işlerine pek karışmam çnkü o evlerde ben yaşamıyorum ama demesen keske babana öyle

0|0
    0|0
  • Sevgilin ayrılırsa hiçbir bağınız kalmaz :/ hata yapmışsın şimdi napıcaksın

0|0
    0|0
  • mal işte klasik türk mal oğlu 10 tane kızı birden s. ksin alkış tutar ama... kızım bu türk erkeklerinin yüzde 98 i böyle yüzüne he he diyeceksin arkasından iş çevireceksin abim mesela benim arada kalmış sert olmaya çalışan yumuşak mecbur çünkü bende malım beceremiyorum kendimi ele veriyorum abim direk anlattı ne yapalım biz türkler böyleyiz erkek yapsa alkışlanır kız yapsa mimlenir boşver sen baban pişman olsun sanki yatakta yakalandınız!!! türk zihniyetli erkekler sizi sevmiyoruz

0|0
    0|0
    • Ya liseli ergen sen ne konuşuyon ya... walla ne kadar salaksınız okuduklarına güldüm o erkek bu kızı terkedince ben görürüm

• @Delgado330633 terkedebilir de terketmeyebilir de sen de bir erkeksin potansiyel malsın konuşma

• Sevgiline gitme asla. Hayattalarsa babannen anneannene git sana hak verecek ilan birine, halaların teyzelerin bile olur. Yarın bir is aramaya başla babana kendi ayakların üzerinde durabilecegini goster

0|2
    0|0
  • kendileri zamanında sevgililik işlerine kafa yormadilar mı sanki neden böyle yapıyorlar ayrıca o söz de ne olursa olsun söylenmez evlada ya..

0|0
    0|0
    • Ya sen benim görüşe cevap versene walla merak ettim hani çinden mal getirme vardıya... izini sürdüm aradım buldum seni

• bildirim mi gelmedi acaba bir bakiyorum hemen @Delgado330633

• evlen onla

0|0
    0|0
  • Sevgilinle konuş sevgilin sana sahip çıakrsa baban haksızdır sana sahip çıkmazsa baban haklıdır (baban sana o. demekte haksız ama derken seni s. atan kişiyle mi sevgilisin vb şekilde demek istemiş. Çocuk sana sahip çıkıcak kadar ssaf ve temizse babanda saygı duyar ama çocuks. giderse baban haklıdır. )

0|0
    0|0
  • baban bir erkek olarak diğer erkeklerin sana neler yapabileceklerini bildiği için kızmıştır senin hislerin masumca olabilir ama elin çocuğunun hisleri farklı olur

1|1
    0|0
  • Oyle soylenirmi ya tamam baban hatali ama sen yinede saygini korusaydin keske. Bende tokat yedim haksiz yere ama sesimi cikarmadim nolursa olsun o senin baban senin icin korkuyodur kizsin sen bir laf gelse insanlarin yuzune bakamicak o adam biraz mantikli dusun ve ailenden birsey saklama.

0|0
    0|0
  • Babana niye öyle dedin peki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...