Arkadaslar çok kötüyüm?

Ya öyle bir yerde doğdum ki herkes geri kafalı. istediğim gibi giyinemiyorum, gezemiyorum, sevemiyorum. Kadınlar a çok kötü davranırlar ama kadınlar çiçektir derler, erkekler her pohu yer sorun yok, kız yaparsa... bıktım artık. kadınların işi gücü yok milletin dedikodusunu yapıyorlar. herkesin dini kendine diyorlar ateistler i disliyorlar. eşcinselleri trans ları dövüyorlar! Bıktım yeter. Ben feminist ve agnostigim ama kimse bilmiyor. birine anlatmaktan korkuyorum."tanrı yanılgısı" diye bir kitap almıştım onu görenlerin tepkileri.. Ben şu an kapalıyım, açılacağım ama erteliyordum, yardım eder misiniz? psikolojik falan? 😔😔😔

Güncellemeler:
Kimsede bişey dememiş 😢ben burda derdimi anlarmisim bunlar benim dinime takıyor offfff... buda size örnek :http://www. kizlarsoruyor. com/toplum-sosyal-iliskiler/q4951440-metrobustekiler-neden-ters-ters-bana-bakti
Bana ne yapmam gerektiğini gösterdiniz. Açılmayacagim. Hayatım boyunca saklayacağım. Bu görüşleri okuyunca nasıl bAskı altında kalırım daha iyi anladım. 😔😔

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyenin geneli bu saydığın şekilde, ama büyük şehirlerde pek bir kimse kimseyi tanımadığı için daha rahat yaşarsın. Sanma ki İstanbul , Ankara , izmirde bu saydıkların yaşanmıyor. Ama tanımadığın için takmıyorsun. Üniversite falan bahanesiyle kaçabilirsen kaç. İnşallah yakanı bırakırlar, senin hayalin olan yaşam, çoğu insanın farkında bile olmadan sıradan bir şekilde yaşadığı bir yaşam. Sende hayallerine kavuşursun...

1|0
    0|0
    • Sonunda istediğim tarzda bir görüş. Desteğin için sağol p

En İyi Kız Görüşü

• Seni çok iyi anlıyorum bende yaşadım bu durumun aynısını muhtemelen hemşeriyizde. Oturdum planımı yaptım kurtuluşun tek yolu ya üniversite ya da kpss de başka şehire atanma yani o şehirden çıkmama iki yol vardı bende çok çalıştım ilk yılda üni kazandım şu an o memlekete 18 saat uzaktayım yaklaşık 1700km mutluyum hedefime ulaştım. Ha tepki de aldım çok fazla ama yaptım şu an çok rahatım.

1|0
    0|0
    • Aynen hemşeriymişiz

• Tamam sağol 😊

• Ne demek 🙋

Erkekler Ne Diyor 17

• Ekonomik özgürlüğünü kazanınca istediğin yerde yaşarsın dert etme.. Türkiyenin heryerinde durum o kadar vahim değil. Akdeniz bölgesine doğru yol al , kafan rahat eder biraz.

1|0
    0|0
  • uzuldum senın ıcınnn

1|0
    0|0
  • neresi orası

1|0
    0|0
    • Malatya ama her yerde böyle istisnalar hariç

• Lise sonum ama sadece o degil mesela akrabalarim beni bir erkekle görse onu doverler bende rezil olurum. Demek istediğimi anladın mi

• lise sonmuşsun sabret biraz

• O ortamda oldugun surece psikolojin bozulcak

1|0
    0|0
  • Kaç kurtul bence

1|0
    0|0
  • hangi sehirdesin

0|0
    0|0
  • Yardım edebilirim size. (:

0|0
    0|0
    • Nasıl

• Yaşadığınız baskılar, kapalı olup açılma isteğiniz ve din hakkındaki görüşleriniz, okuduğunuz kitaplar vs. yani destek olabilirim isterseniz. (:

• O kitabı okuyunca mi agnostik oldun?

0|0
    0|0
    • Hayır

• Sana tavsiyem ilk fırsatta izmire git.

• Düşünmüyorum değil 😞

• hangi şehirdesin söyle gelmeyelim oraya?

0|0
    0|0
  • aradığım kafa.. D

0|0
    0|0
    • Ne demek istiyorsun

• Hayır 1. Cümleden sonrasında sacmaladiğını anladım. Herkesin aradığı şeyler mi benim cevremdeymis? dalga mi geçiyorsun? ayrıca kitap ağır olsa bile onları ilgilendirmez. Son olarak hayatımda duyduğum en saçma cümleyi kurdun "hangi dine göre agnostiksin"

• saçmalamak mı? sen olmuşsun. senin zamanın gelmiş

• Nasil bir yermis orasi ya. nersei orasi hic gitmeyelim bari

0|0
    0|0
  • Nerede yasiyosun boyle konya mi?

0|0
    0|0
  • Kuranı peygamberi iyi oku günümüzdeki sahte dincilere bakma. İslam kimseyi zorlamaz hoşgörü dinidir.

0|0
    0|0
    • Işte örnek burda arkadaşlar

• Ben burda derdimi anlatıyorum baskı var diyorum millet musluman olmama takıyor

• Öyle bir ortamda bişe yapamazsın ya kendini değilecejsin ya da okuyup oradan uzaklasacaksın. Ana şunu unutma hak dini İslamî yaşa o dedikodu vs o tarz kişilerle muhatap olma

• Arabistan ya da iranmi orasi neresi

0|0
    0|0
  • Hangi sehirdesin? Bence ordan baslayalim once

0|0
    0|0
    • Malatya

• Hmm evet islerim sebebi ile sık sık geliyorum malatyaya ama inan malatya anadoludaki bircok kente gore saha aydin durumda. eminim henuz kucuksun calismaya baslayip kendi parani kazanmaya baslayinca istedigin yerde yasarsin... hedefinde bu olsun bence...

• din min zaten boş iş dostum kasma kendini fazla olmadı bir üniversieye falan git şehir değiştir
    yaş kaç bu arada?

0|0
    0|0
  • Erkeğim kapana kısılmış gibi hissediyorum bazen. Daha yeni bir cinsel birliktelik yaşadım. Neyse özgürlük senin elinde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bol bol kitap oku, kendini değiştir. Tek kitaplı cahil insandan korkacaksın demişler.

1|0
    0|0
  • Tasinamiyosan kal orda. Açıl bir de

1|0
    0|0
  • Yardımcı olabilirm canım

1|0
    0|0
  • Allah kimseyi doğru yoldan ayırmasın inşallah

0|0
    0|0
    • Işte örnek burda arkadaşlar

• Nerden anladın cahil olduğumu? Yazdıklarımı kanıtlamaya çalışırcasına sacmaliyorsunuz, bence insanların dinini ırkını değil aclar mi toklar mı onu dusunun

• Kimsenin dini ırkı beni ilgilendirmez. Ben Yaratıcımız olan Allah'ın ve Rasulunun dediğine bakarım. Peki sen nereden anladın benim canlıların açlığıyla tokluğuyla ilgilenmediğimi? "Komşusu açken tok yatan bizden değildir" diyen Rasulun ümmetindenim Elhamdülillah. Ne yapacağımı çok iyi bilirim. Zaten herşey Kuran'da yazıyor

• O sehirden uzaklas
    Islama yakinlas

0|0
    0|0
  • Şeytan iyi çalışmış.👍

0|0
    0|0
    • Türkiyede ki herkes böyle demiştim onu mu kanıtlamaya ça
      Isiyorsun

• Ne demek istediğini düzgün yazsan bir de.

• Hangi şehir orası

0|0
    0|0
  • kendi çöplüğünü sevmeyen köpekler gibi.
    Nankör bencil- ne oldum delisi olanlardan kimseye hayır gelmez.
    Yazık o ailene böyle bir evlatları var

0|0
    0|0
    • Nr yaptım ki ben ya? Detayları okumadin mı

• Ne*

• okudum- ailesini- ortamını dışlayan birine nasıl yorum yapılmalıydı?
      onlar seni var etti, çıkmış okuduğun iki kıytırık kitabın içeriğindekiler için kendini elit mi sanıyorsun?
      Biraz vicdanın olsa ortamına geri kafalı demezdin.
      örtülü olunca yobaz mı olunuyor da açılacaksın?

• İnsanlardan empati yapmasını bekleme yapamıyorlar düşğncesizler kimseye laf anlatma bence ileride yalnız yaşadığında hayatını yaşa ama önce ne istediğine tamamen karar ver sonra pişman olmak var kapanıp açılmak vs

1|0
    0|0
Yükleniyor...