Galiba kavga etmekten korkuyorum arkadaslar?

Selamun aleykum.

Arkadaslar ben galiba kavga etmekten korkuyorum neden boyle bilmiyorum aslinda kalipli biriyim eh guc de var kalibima gore yani biriyle teke tekde alirim diye dusunuyorum boyle hayal ediyorum soyle yaparim boyle yaparim felan neyse teke tek dede biraz yinede korku olur mesela yola gidince biri laf atsa bisey demem yoluma bakarim hele grupsa adimlarimi hizlandiririm bile neyse bugun bir olay oldu basket oynuyoruz arkadaslarla 3 kisiyiz top karsi tarafa bir grup kisiye dogru gitti arkadas da topu almaya gitti o gruptan bir kisi topu vermem dedi falan bizim arkadasda ver gibisinden birseyler soyledi neyse olaylar karisti bizim arkadas basladi kufure dalmaya falan calisti ama birsey olmadi neyse bizde arkadasi tutmaya calisiyoz falan baktim zaten bunlar 10 kisi vardi 5 6 kisi daha geldi basladi bunlar ustumuze yurumeye asiri tirtim super birs ekilde hemde elim ayagima girdi resmen arkadasi tutuk goturduk neyse olay burada sonlanmiyor ama anlatmak istedigimi anlattim zaten yani kisacasi korkuyorum galiba arkadaslar nasil yenebilirim bu korkuyu?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen aslında kavgadan korkmuyorsun ,
    sen kavganın ne kadar kötü birşey olduğunun bilincindesin ,
    zira yanılmıyorsam düşünüyorsundur , kavga ettik ee noldu , ya birine birşey olursa? falan gibi düşüncelerin var gibi geldi bana..

Yani kavga çözüm değildir bildiğin gibi , bu konuda ki tutumun oldukça akıllıca bence.
    Bu korkuyu yenme bence çünkü doğru yoldasın dostum.

0|0
    0|0
    • Anlamissin beni cok saol dostum yanilmiyorsun oyle dusunuyorum ama su dusuncede var tabi ya birine birsey olursa gibisinden dusundugum olay sadece karsi taraf icin degil benim icinde gecerli. Neyse ya ben korkumu yeneyim derken kasteddigim sey kavgaya giriyim ortaligi dagitiyim gibisinden degil yani bir durum oldugunda arkadasimi koruyayim ilerde ailemi kurunca illaki olur yani onlari korumam gerekirse boyle bir durum olursa bunu korkmadan yapabilmek istiyorum.

Yükleniyor...